5:4
2:4
- : -

FbC Floorbee Orel Uherský Brod - FBK Spartak Hluk B 10:12
5. Ondřej Bartoš, 13. Martin Kelíšek, 14. Ondřej Bartoš, 28. Lukáš Gofroň, 28. Daniel Kašný, 29. David Váňa, 30. Vít Beníček, 30. David Váňa, 37. Lukáš Gofroň, 39. Lukáš Gofroň - 3. Vojtěch Duda, 7. Tomáš Olbert, 8. Adam Cileček, 15. Tomáš Olbert, 16. Tomáš Olbert, 24. Tomáš Olbert, 26. Adam Cileček, 29. Adam Cileček, 31. Vojtěch Duda, 35. Tomáš Olbert, 41. Vojtěch Duda, 43. Miroslav Tichopádek; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1 + Miloslav Chovanec ČK1:5 + Pavel Rochovanský OS + David Vlachopulos OS; využití: 3:2; zásahy brankářů: Erik Hauerland ? - Petr Stašek ?; po třetinách: 3:4, 5:4, 2:4;
45:00
42:35
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Adam Cileček (10:12).
40:25
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Pavel Rochovanský (10:11).
38:13
Vyloučen hráč Miloslav Chovanec družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod do konce utkání.
38:13
Vyloučen hráč Miloslav Chovanec družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
38:05
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Lukáš Gofroň bez asistence (10:10).
36:25
35:37
Vyloučen hráč Patrik Kaňovský družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za hrubost.
34:18
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Adam Cileček (8:10).
34:03
Vyloučen hráč David Vlachopulos družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za nesportovní chování.
34:03
Vyloučen hráč David Vlachopulos družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za sekání.
34:03
Vyloučen hráč David Vlachopulos družstva FBK Spartak Hluk B - osobní trest.
30:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (8:9).
30:00
30:00
29:33
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil David Váňa, asistoval Martin Kelíšek (8:8).
29:27
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Martin Kelíšek (7:8).
28:51
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil David Váňa, asistoval Roman Hruboš (6:8).
28:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Adam Cileček, asistoval Tomáš Olbert (5:8).
27:57
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Daniel Kašný, asistoval Martin Suchánek (5:7).
27:16
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Lukáš Gofroň, asistoval Vít Beníček (4:7).
26:38
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za hrubost.
26:38
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk B - osobní trest.
26:38
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za nesportovní chování.
25:13
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Adam Cileček, asistoval Vojtěch Duda (3:7).
23:33
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Olbert, asistoval David Vlachopulos (3:6).
15:11
15:00
15:00
14:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (3:4).
13:42
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Daniel Kašný (3:3).
12:58
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Martin Kelíšek bez asistence (2:3).
07:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Adam Cileček, asistoval Patrik Kaňovský (1:3).
06:35
04:45
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš z trestného střílení (1:1).
02:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Patrik Kaňovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk B: brankář: Petr Stašek; hráči v poli: Pavel Rochovanský, David Vlachopulos, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Miroslav Tichopádek