0:0
0:2
- : -

FbK Horní Suchá B - 1. FBK Eagles Orlová B 1:5
1. Ondřej Hašek - 5. Tomáš Kříž, 8. Filip Kryštof, 10. Petr Kantek, 34. Petr Kantek, 36. Martin Tököly; rozhodčí: Tomáš Ryba - Pavel Janáček; vyloučení: 4:5 + Michal Kříž 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Fukala ? - Štefan Szöke ?; po třetinách: 1:3, 0:0, 0:2;
36:00
35:41
Vyloučen hráč Lukáš Špánik družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
35:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Martin Tököly, asistoval Lukáš Louda (1:5).
33:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Petr Kantek, asistoval Adam Krmášek (1:4).
33:09
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
32:04
Vyloučen hráč Marian Wožniak družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za sekání.
30:30
Timeout FbK Horní Suchá B
30:30
Vyloučen hráč Filip Kryštof družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
27:01
Vyloučen hráč Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
25:15
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
21:27
Vyloučen hráč Michal Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 5 minut za hrubost.
17:13
Vyloučen hráč Tomáš Přeček družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
11:48
Vyloučen hráč Ondřej Hašek družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za sekání.
09:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Petr Kantek, asistoval Michal Sordyl (1:3).
07:01
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Kryštof, asistoval Jan Studenský (1:2).
04:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Lukáš Louda (1:1).
03:45
Vyloučen hráč Libor Gavlas družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:57
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Ondřej Hašek, asistoval Radomil Frydryšek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Ryba a Pavel Janáček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová B: brankář: Štefan Szöke; hráči v poli: Tomáš Přeček, Adam Krmášek, Lukáš Louda, Martin Tököly, Josef Zbořil