0:2
1:2
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:4
4. Lucie Žáčková, 11. Lucie Žáčková, 36. Adéla Prašivková - 17. Magdaléna Petrášová, 20. Alena Karkošková, 35. Tereza Slavíková, 36. Alena Karkošková; rozhodčí: Ondřej Keberle - Jaromír Kuchař; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aneta Hromádková ? - Klára Kodedová ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:2;
36:00
35:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Alena Karkošková, asistoval Tereza Zemanová (3:4).
35:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Prašivková bez asistence (3:3).
34:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Jana Zamastilová (2:3).
24:00
24:00
19:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Alena Karkošková, asistoval Hana Zamastilová (2:2).
16:45
Vlastní branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Magdaléna Petrášová (2:1).
12:00
12:00
10:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lucie Žáčková bez asistence (2:0).
03:37
Vyloučen hráč Adéla Novotná družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lucie Žáčková, asistoval Simona Závadová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Keberle a Jaromír Kuchař.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B:
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Aneta Hromádková; hráči v poli: Adéla Prašivková, Adéla Machová, Simona Závadová, Lucie Žáčková