2:2
4:2
- : -

FBC VÁLEC Český Těšín - FBC Piranha Přerov B 10:7
8. Milan Majak, 9. Milan Majak, 10. Jan Putniorz, 10. Štěpán Nytra, 25. Štěpán Nytra, 30. Jan Putniorz, 33. Adam Kawulok, 38. Štěpán Nytra, 39. Milan Majak, 45. Štěpán Nytra - 5. Lukáš Kaďorek, 8. Adam Borges, 15. Adam Budnik, 20. Daniel Grener, 25. Matěj Ševčík, 42. Lukáš Hanzl, 45. Daniel Grener; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Aleksandar Kovač ? - Jiří Vlček ?; po třetinách: 4:3, 2:2, 4:2;
45:00
44:59
A je vymalováno! CT zvítězil díky přesvědčivému výkonu první lajny a i přes sympatický výkon Přerova jej poráží 10:7. Zápas opět ukazal, že obrana Těšína není z nejlepších, útok však za starou belu rozhodně nestojí. Děkujeme všem za pozornost a těšíme se na další setkání při 5. zápase dnešního turnaje. Pája a Marťa
44:45
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil Daniel Grener, asistoval Lukáš Hanzl (10:7).
44:43
Přerov se však nedá v posledních vteřinách ještě koriguje a kazí radost golmanovi. Grener ze vzduchu krásně snižuje
44:00
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Štěpán Nytra, asistoval Jiří Klus (10:6).
44:00
Majak Nytra Klus, jedou jako bus. Další ukázka toho, jak se kombinuje, když se náhodou v pátek nepije.
43:09
Přerov nyní napadá, leč jeho snahy jsou neplodné jako Jarda Jágr. S takovou to na body těžko dotáhnou
42:23
Hráč Přerova nyní metr před bránou sám zakončoval! Mohl se brankáře zeptat, kde to chtěl, nepochopili se však a tak mu míček odevzdal do intimních partií.
41:42
Opina zbytečně posílá svůj tým do 4. To jsou nervy!
41:41
Vyloučen hráč Mario Opina družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za blokování hokejky.
41:00
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil Lukáš Hanzl bez asistence (9:6).
41:00
A snaha plodí zisky! Ani těšínský autobus, zaparkovaný před vlastní brankou, nezabránil Přerovu v korekci skore. Zápas bude ještě napínavý!
39:49
Přerov se nadechuje k závěrečnému tlaku, teč končí těsně vedle těšínské klece.
39:14
Jirgl se teď do hry moc nedostává a Těšín tak nepochopitelně nevyužívá jeho talentu a černé práce v obraně. Hanba Hanba
38:16
Majak z kruhů trestá a je zde další HATTRICK. Opět však neletěla ani jedna čepice, zřejmě se popularitě mezi fanynkami netěší ani jeden z nich
38:04
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak, asistoval Pavel Karpeta (9:5).
37:33
Vyloučen hráč Martin Chalupecký družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za hrubost.
37:33
Hráč Přerova si nyní počkal na Opinu a ramenem vyřešil všechny jeho ofensivní choutky. Rozhodčí však vyřešili záhy jej.
37:07
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Štěpán Nytra, asistoval Milan Majak (8:5).
37:07
A je tady HATTRICK! Nytra se opět prosazuje a i když na hrací plochu neletí ani jedna čepice, radost je bezbřehá.
36:39
Nytra nyní vběhl do přerovské obrany jako pravý bojovník z bájné Sparty. Skončil však na štítě, tedy na zemi. Z následného úderu Těšín vyprášil opět to, co mu je blízké a to síť za mantinelem
35:44
Karpeta šel od středové čáry sám na golmana. S tutovkou však naložil jak Hannibal se slony .... zabil ji
35:01
Vyloučen hráč Robert Klimecký družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za hrubost.
35:01
Nevybíravý zákrok přerovského hráče u vlastní lavice. Zápas začíná nabírat charakter soubojů v kleci.
34:48
Vyloučen hráč Lukáš Hanzl družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za hrubost.
34:48
Vyloučen hráč Jan Putniorz družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
34:48
Puťka se nyní nepředvedl, Hokejové kořeny se nedají zapřít a toto chování nemá na hřišti co dělat. Už se (skoro) perou
34:12
S blížícím s dalším zápasem narůstá rovněž počet diváků. Dnešní turnaj je atraktivní a diváci se mají na co těšit. Především zápasy domácího celku jsou plny florbalové krásy a radosti.
33:18
Nytra se snažil o únik, byl však zastaven. Rodičovství zřejmě nesvědčí rovněž jeho fyzické kondici
32:31
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Adam Kawulok, asistoval Patrik Kolonder (7:5).
32:31
Konečně se prosazuje také 2. lajna. Kawulok nenápadnou střelou k tyči zvyšuje náskok těšínského válce, které však zatím jeden s bídou na půl plynu.
31:33
Klus prudkou střelou trefuje golmana do helmy. Div že mu ji neustřelil
30:53
Tempo přesilovky Přerova kopíruje současný zdravotní stav pana prezidenta. Hlava by chtěla, ale tělo už nemůže
30:00
30:00
Máme za sebou 2. část, která opět přinesla vyrovnaný florbal. Těšínská první řada je dnes opět přichuti a čerstvý otec Nytra se pomalu vrácí do formy a dává zapomenou na první zápasy sezony, kdy byl produktivní jak Poldi Kladno po revoluci.
30:00
O přestávce je vidět chuť Přerova udělat něco s výsledkem a využít neslavně započatou přesilovku. Máme se jistě na co Těšin. Těšín však kontruje a provolává FIKUSe. Snad na ně někde v dáli myslí!
30:00
29:28
Těšín opět využil své přednosti a v oslabení se prosazuje! Puťka se obtočil kolem obránce jak lehká děva kolem arabského klienta a střelou švihem propálil vše, co mu stálo v cestě! Well done!
29:27
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jan Putniorz, asistoval Jiří Klus (6:5).
29:09
Vyloučen hráč Adam Kawulok družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za blokování hokejky.
29:09
Těšín jde do 4! Kawulok nestíhal a tak využil nedovolené hmaty a chvaty, aby se dostal do značné výhody. Rozhodčí jsou však pozorní a je vymalováno!
28:32
Těšínský tlak ne ryze platonický, jako láska z dětského táboru, končí bez zakončení
28:14
Putka plete Borgese, ten je však zkušený a nenechává se!
27:58
Těšínská rozehra úderu vypadala nadějně, jako vždy však skončila za mantinelem.
27:51
Majak opět projel hřištěm jak nůž máslem, narazil však do přerovské zdi ... faul
27:12
Borges v nadějné příležitosti míjí odkrytou bránu
26:46
Jirgl efektně nohou k vlastní bráně. Zvyky z branky se nezapřou
25:52
Zápas je prozatím koncertem první těšínské řady. Druhá je takřka neviditelná a udržovací. Uvidíme, zdalli tato taktika přinese úspěch.
24:49
Nytra přesně po 15 minutách opět skoruje, nyní do prázdné branky. Tento gol byl vskutku na zlatém podnose.
24:48
24:20
Ševčík přibil balonek pod břevno tešínské kasy a Přerov jde opět do vedení!
24:19
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Lukáš Kaďorek (4:5).
23:32
Majak šnečím sprintem překonává celé hřiště, obranu Přerova, i golmana, branková konstrukce je však nad jeho síly!
21:20
Krásná střela Přerova, golman CT vytáhl bravurní zákrok.
19:07
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil Daniel Grener, asistoval Adam Budnik (4:4).
17:46
Přerov v nadějné situaci přestřeluje o 3 metry.
17:10
Nytra utápí krásnou kombinaci CT, míček mají na svých hokejkách opět hráči z Přerova
16:26
Kachna ztrácí do tří, střela Přerova však měla parametry Jiřího Krytináře
15:45
Zápas dnes sleduje 15 neplatících diváků, především žen! Tímto je s Martinem Návratem zdravíme od zapisovatelského stolku a přejeme příjemnou podívanou
15:16
Majak v nadějné šanci bekhendem trefuje obvyklou část zařízení a to golmana.
15:00
15:00
Borci z CT nastupují do 2. třetiny s elánem amerického prezidenta po inauguraci. Uvidíme, zdali přehnané sebevědomí přetaví do úspěchu v podobě florbalové krásy!
15:00
14:49
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil Adam Budnik, asistoval Daniel Grener (4:3).
14:49
Tak to jsem zakřikl! Přerov z následné akce udělal z těšínské obrany kužely a snižuje na rozdíl jedné branky!
14:49
A je tu konec 1. třetiny. Zápas byl energický jako motor Fabie 1.4 WRX STI.Šance střídala šanci, úspěšnější však prozatím z dnešního klání vychází CT a to především díky výkonu Kluse
14:44
Přerov v nadějné šanci trefuje krásně k tyči fotbalové bránky,, florbalovou však míjí
13:43
Tempo hry se nyní zvolnilo, stejně jako počet vypitých pit v průběhu večera
13:22
Puťka dostal naloženo na středu, hokejová škola se však ukázala a balonek udržel!
12:00
Hráč Přerova šel sám na brankáře, s příležitostí však naložil prachbídně.
09:49
Konečně se prosazuje Nytra! Po splendidní přihrávce Kluse se štěstím bekhendem uklízí Těšínský snajpr k tyči!
09:48
09:23
Nedáš, dostaneš! Puťka po krásném sólu přes celé hřiště obrací výsledek na stranu CT.
09:22
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jan Putniorz bez asistence (3:2).
08:52
Přerov nyní okupuje polovinu Těšína, jejich snahy však končí neúspěchem jako Němci u Moskvy
08:03
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak, asistoval Jiří Klus (2:2).
08:03
A je vyrovnáno! Krásná sehrávka po ose Klus-Majak končí brankou. Nytra opět výborně pozičně váže obránce soupeře a dělá místo spoluhráčům: 2:2
07:49
Klus kouzlí za bránou, na jeho magii však nereagují domácí, ani hosté
07:29
Zápas začíná nabírat na obrátkách. Nejdříve po nepochopitelné chybě Přerova Těšín srovnává, Přerov však záhy opět odskakuje!
07:23
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil Adam Borges, asistoval Lukáš Kaďorek (1:2).
07:23
Klus opět kouzlí za brankou, na jeho magii však nikdo nereaguje
07:10
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak bez asistence (1:1).
07:06
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:19
Po krátkých technických potížích jsme zpět v plné síle. Jsme s Vámi, zůstaňte s námi!
04:29
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Adam Borges (0:1).
04:29
A je to tady! Přerov otevírá skore dnešního zápasu. Po velké chybě Pavla Karpety hráč číslo 77 zkušeně obhchází golmana a otvírá účet dnešního zápasu.
04:10
Přerov se osměluje, nicméně jeho útočné snažení mělo v pravdě jepičí život
04:08
Prostějov po ukázkové kombinace vykoupal těšínského golmana i s celou obranou. Je vyrovnáno.
02:50
Nytra ze strany neprostřelil jistě chytající brankáře Přerova
02:32
Klus v nadějné situaci naráží do brankáře a balónek končí v jeho náručí.
01:00
Zápas začal v v pomalém tempu, první lajna Českého Těšína, která do velkého florbalu nakoukla v dresu týmu Sk Domaslavice, začala mírným, leč neplodným tlakem