0:5
4:1
- : -

FBC Spartak Bílovec - FBC VÁLEC Český Těšín 7:10
5. Radim Richtár, 6. Petr Suchoň, 15. Tomáš Kasinec, 33. Petr Suchoň, 35. Tomáš Wachtarczyk, 37. Tomáš Wachtarczyk, 38. Daniel Šoltés - 6. Jiří Klus, 11. Jan Putniorz, 12. Milan Majak, 15. Jiří Klus, 19. Jiří Klus, 20. Štěpán Nytra, 23. Milan Majak, 25. Milan Majak, 30. Patrik Kolonder, 42. Jiří Klus; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; zásahy brankářů: Jakub Martinek ? - Jakub Jirgl ?; po třetinách: 3:4, 0:5, 4:1;
45:00
44:49
Sympatický výkon hráčů Bílovce nakonec v třetí třetině nestačil k tomu, aby Těšín obral o body a borci od Olzy si tedy z dnešních klání odváží plný bodový zisk. Po úvodní ztrátě s Domaslavice tak kluci zabrali a právem jsou v předních patrech tabulky, Rovněž Bílovec, především v závěru, předvedl dobrý výkon a soupeři se u nich lehkých bodů rozhodně nedočkají. Pěkný večer a při dalších zápasech SKD na viděnou!
44:20
Majak pomocí milana zpracoval míček a sbírá drahocenné vteřiny. Zkušenosti a léta tréninku v tomto případě vedly k úspěchu!
43:20
Bílovecká 47 vodila celou těšínskou lajnu i s trenérem, bohužel však pro hosty marně
41:11
Jak je důležité míti svého Majaka! Výborně přečetl rozehrávku a poslal Kluse do jasné šance. Těšínský ďábel se opět nemýlil.
41:10
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jiří Klus, asistoval Milan Majak (7:10).
40:00
5 minut do konce a drama vrcholí. Bílovec cítí šanci a připomíná psa, který čuje hárající fenu. Otázka je, zdali je tou fenou těšínský golman
38:15
Nervozita se vkrádá i na hole těšínských borců a vidíme doposud nevídané chyby jednotlivce. Pišta nyní zakopl o středovou čáru, ale dře jak kuň. Při samostatném úniku nyní zamířil přesně do desítky a brankáři takřka vyrazil dech.
37:02
Timeout FBC Spartak Bílovec
37:02
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Daniel Šoltés, asistoval Daniel Pražák (7:9).
37:02
Bílovec jede jak lednička po repasu! Další branka a bezradný Těšín neví, kde dřív skočit. Nebohý Jirgl se válí jak kapr v prázdném lavoru a obrana kouká jak péro z gauče. Drama přátelé, drama!
36:41
A je zaděláno na drama! Wachtarczyk střelou do víka snižuje!
36:40
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Tomáš Wachtarczyk, asistoval Petr Suchoň (6:9).
36:29
Borci z Bílovce nyní cítí šanci a tlačí Těšín tlakem mocným!
35:35
A další šance! Jirgl nyní podržel svůj tým
34:38
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Tomáš Wachtarczyk, asistoval Radim Richtár (5:9).
34:38
Bílovec nepolevuje a je z toho další gol. Těšínská obrana začíná polevovat a hráči Bílovce přihrávkou zpoza brány snižují na rozdíl 4 branek.
32:53
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Petr Suchoň, asistoval Petr Kořenek (4:9).
32:53
Nyní už se hráči Bílovce nemýlí, Suchoň krásnou střelou z první koriguje, Jirgl neměl nárok
32:25
Velká šance Bílovce, Jirgl opět zakročil
30:37
Vyloučen hráč Štěpán Nytra družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
30:37
Nytra, frustrován z vlastního výkonu, netakticky fauluje na útočné polovině a nabízí Bílovce výhodu v počtu muže. Z historie však víme, že takováto výhoda proti Těšínu nemusí být výhoda v pravém slova smyslu.
30:11
Majak se ROZBĚHL, až to dunělo. Bílovecký brankář se však rozchytal k velkým výkonům a jeho střelu opět kryje.
30:00
30:00
V druhé třetině se těšínský brankostroj roztočil na plné obrátky a Těšín nyní jednoznačně dominuje. Nutno dodat, že borci z Bílovce tomu napomohli nedůslednou obranou při vlastní přesilovce a několika oslabeními.
30:00
29:44
Bílovec se vytočil z rohu, Jirgla však nastavil svou mužnou břich a balonek pokryl.
29:04
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Patrik Kolonder, asistoval Jiří Klus (3:9).
29:04
Klus krásně našel Kolondera, který už neměl problém uklidit míček do prázdné bránky. Jde vidět, že do útočného tria Těšína je alternativa, která může nahradit nejmenované neproduktivní křídlo!
27:07
Bílovec se pokouší o kombinaci, zatím však bezvýsledně, Jirgl se v bráně začíná nudit.
25:05
Nytra dnes pálí jako u Verdunu, leč úspěchy se zatím dostavují především z holí spoluhráčů. Jeto týmový přínos je však jinde a do budoucna bude dobrým trenérem mládeže.
24:11
Dynamik v rukou Majaka opět úřaduje a ranou o břevno zvyšuje náskok Těšína. Takovou střelbu by mohli závidět i na severní hranici Sýrie!
24:08
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak bez asistence (3:8).
23:55
Na druhé straně Nytra opět odmítl branku a míček uklízí za bránu. Dnes to není jeho zápas.
23:41
Borec z Bílovce se freestylově pokoušel zakončil zpoza brány a o centimetry míjí
22:45
Majak narval balonek pod břevno a nekompromisně vrací Bílovec do 5 mužů
22:35
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak, asistoval Štěpán Nytra (3:7).
21:59
Vyloučen hráč Daniel Šoltés družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nesportovní chování.
21:59
Klukům z Bílovce nesmyslně tečou nervy a nabízí tak Těšínu početní výhodu.
21:10
Majak střílí z mezikruží, golman je však na svém místě a jeho šanci likviduje
20:32
Vyloučen hráč Petr Kořenek družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost.
20:32
Bílovec, vědom si své nevýhody při přesilovce fauluje a připravuje Těšín o jejich královskou disciplínu.
19:27
Klasické Těšínské oslabení. Co nejde v 5, půjde ve 4. Nytra se konečně prosadil a jde vidět, že ve dvou (v útoku) se to lépe táhne!
19:25
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Štěpán Nytra bez asistence (3:6).
18:00
18:00
Klus si nyní v oslabení napravil reputaci a Těšín odskakuje
17:52
Vyloučen hráč Andrzej Holub družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
17:37
Klus nyní před prázdnou brankou napodobil Nytrův výkon z posledních zápasů a trestuhodně zahodil branku.
16:52
Těšínské dresy vynikají šviháckým límečkem a barvou cesty. Název na dresech Válec Team snoubí českou klasiku s moderním slovníkem a kdejaký curlingový tým jim může závidět!
15:52
Bílovec bleskově přešel hřiště až za branku, gol se tedy odkládá.
15:00
15:00
Statní chasníci z Bílovce již netrpělivě očekávají zápasu, Těšínu se však na hřiště nechce a FIKUSuje na střídačce
15:00
14:49
První třetina končí a vidíme zatím vyrovnaný florbal, který však ozvláštnili 2 nájezdy, které hráči Těšína bezpečně proměnili.
14:41
Bílovec však rychle kontruje a v přesilovce krásnou ranou snižuje na rozdíl branky. Jirgl, který střídá posty jako náš pan premiér názory, neměl šanci.
14:40
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Tomáš Kasinec bez asistence (3:4).
14:14
A opět Klus. Brankář dnes není ve formě a dovoluje Těšínu, aby si z něj dělali trhací kalendář
14:13
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jiří Klus z trestného střílení (2:4).
13:55
13:55
Nytra nyní frustrován z neproměněné 100% nevybíravě fauluje protihráče a jde si odpočinout na 2 minuty. Nervy pracují a slabší povahy občas povolí.
13:35
Těšín kombinuje za brankou a brání tříbodová výsledek!
11:34
A proměnil zkušeně pod ruku. Tento tah je navíc o to přínosný, že oproti klasické brance není nikomu připsána asistence a Majak tak může v kanadském bodování poskočit na úkor spoluhráčů. Velmi chytré!
11:33
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak z trestného střílení (2:3).
11:33
Majak sám před prázdnou bránou zkušeně počkal na faul a je z toho trestné střílení. Tah hodný genia! Sám se ujme trestného střílení!
10:35
Kašpar se snažil o průnik, skončil však v pozici plavce a akce se odkládá
10:02
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jan Putniorz, asistoval Štěpán Nytra (2:2).
10:02
Hráč Bílovce neudržel nervy na uzdě a nabízí Těšínu přesilovku. Puťka ranou jako z děla srovnává
09:25
Vyloučen hráč Daniel Šoltés družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost.
08:34
Bílovec vystavěl ve středu hřiště vlnolam, o který se tříští každý útočná vlna CT. Kluci ve vojenských dresem se zatím marně snaží najít recept a projít do pásma soupeře.
07:13
Nytra na středu nacvičuje Labutí jezero, obránce však svým zákrokem zamezil kreativitě těšínského utočníka a i s míčkem mu utekl
06:13
Po zápase Domaslavic se znatelně snížil počet diváků, těšínský florbal zřejmě zájem publika tolik netáhne. Je pravda, že se není čemu divit.
05:46
05:46
A jen jsem začal, Klus mi zavírá orální dutinu. Z mezikruží střela k tyči a Těšín je zpátky ve hře!
05:30
Těšínský válec se, zdá se zadřel. Zřejmě se chlapcům posedávání v hospodě líbilo natolik, že zapomněli, jak se hraje florbal
05:12
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Petr Suchoň, asistoval Radim Richtár (2:0).
04:12
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Radim Richtár, asistoval Tomáš Kasinec (1:0).
04:12
Krasná akce Bílovce rozesmutnila Těšinské florbalisty
02:47
Vyloučen hráč Jan Putniorz družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za sekání.