3:0
3:3
- : -

DDM Dynamo Teplice - 1. FBC DDM Děčín IV 8:4
13. Petr Šnejdar, 15. Marek Šnobr, 17. Petr Šnejdar, 19. Pavel Houda, 28. Vojtěch Strejcovský, 38. Petr Šnejdar, 43. Jan Doležal, 45. Vojtěch Strejcovský - 14. Michal Záruba, 32. Michal Záruba, 40. Vít Horák, 42. Jiří Petrášek; rozhodčí: Jitka Píšová - Michal Reczai; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Robert Feigl ? - Jiří Přeučil ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:3;
45:00
44:27
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský bez asistence (8:4).
44:00
Vyloučen hráč Robert Feigl družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
42:42
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Vojtěch Strejcovský (7:4).
41:42
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jiří Petrášek bez asistence (6:4).
39:12
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vít Horák bez asistence (6:3).
37:34
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Pavel Houda (6:2).
37:25
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
31:58
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Lukáš Vlček (5:2).
30:00
30:00
27:41
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Petr Šnejdar (5:1).
18:17
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Pavel Houda, asistoval Petr Šnejdar (4:1).
16:26
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Vojtěch Strejcovský (3:1).
15:00
15:00
14:59
Střely po první části: Děčín 4, Teplice - 6.
14:20
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Marek Šnobr, asistoval Pavel Houda (2:1).
13:14
12:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Martin Vybíral, Matouš Dašek, Lukáš Vlček, Zdeněk Martinec, Michal Záruba
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Robert Feigl; hráči v poli: Petr Šnejdar, Vojtěch Strejcovský, Pavel Houda, Marek Šnobr, Jan Doležal