0:2
3:2
- : -

1. FbK Tábor B - FBC Štíři Č. Budějovice C 6:8
2. Petr Kutner, 6. Petr Kutner, 15. Martin Drtina, 31. Martin Klípa, 32. Luboš Beránek, 36. Miroslav Klípa - 7. Michal Beránek, 8. Lukáš Baštýř, 10. Martin Doškář, 12. Robert Straka, 18. Petr Skok, 25. Antonín Prouza, 39. Antonín Prouza, 44. Robert Straka; rozhodčí: Kamil Vraspír - Vojtěch Matuška; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: David Vokoun ? - David Klíma ?; po třetinách: 3:4, 0:2, 3:2;
45:00
43:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Robert Straka, asistoval Michal Beránek (6:8).
38:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Antonín Prouza, asistoval Petr Skok (6:7).
35:45
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Miroslav Klípa, asistoval David Vokoun (6:6).
31:08
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Luboš Beránek, asistoval Petr Kutner (5:6).
30:53
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Klípa, asistoval Petr Holoubek (4:6).
30:00
30:00
24:03
17:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Petr Skok, asistoval Tomáš David (3:5).
15:47
Vyloučen hráč Luboš Beránek družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:58
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Petr Kutner (3:4).
14:17
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice C neproměnil Michal Beránek.
11:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Robert Straka, asistoval Martin Doškář (2:4).
09:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Martin Doškář, asistoval David Košek (2:3).
07:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Lukáš Baštýř, asistoval Michal Beránek (2:2).
06:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Michal Beránek, asistoval Martin Doškář (2:1).
05:44
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Martin Drtina (2:0).
01:59
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Miroslav Klípa (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Vojtěch Matuška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice C:
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor B: brankář: David Vokoun; hráči v poli: Martin Klípa, Miroslav Klípa, Petr Kutner, Luboš Beránek, Martin Drtina