1:2
3:2
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FBC Česká Lípa 6:5
3. Michal Záruba, 12. David Šarman, 19. Zdeněk Martinec, 37. Jiří Petrášek, 42. Vladimír Vrátil, 45. Martin Vybíral - 9. Matěj Kroupa, 23. Vojtěch Matějíček, 28. Jan Dudek, 40. Tomáš Ort, 43. Radim Blažek; rozhodčí: Michal Král - Jitka Píšová; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jiří Přeučil ? - Vojtěch Nechvíle ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:2;
45:00
44:59
Střely po 3. třetině: Děčín - 5, Česká Lípa - 7.
44:33
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Martin Vybíral, asistoval Michal Záruba (6:5).
44:33
Česká Lípa zkouší hrát v 6.
42:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Radim Blažek bez asistence (5:5).
41:48
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vladimír Vrátil, asistoval Jiří Petrášek (5:4).
39:03
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Ort, asistoval Vojtěch Matějíček (4:4).
36:04
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jiří Petrášek, asistoval Vít Horák (4:3).
30:00
30:00
29:59
Střely po druhé třetině: Česká Lípa´- 4, Děčín - 7.
27:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Dudek, asistoval Oliver Brodský (3:3).
24:15
Vyloučen hráč Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Vojtěch Matějíček, asistoval Matěj Kroupa (3:2).
21:03
Vyloučen hráč Martin Vybíral družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:58
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Martinec, asistoval Lukáš Vlček (3:1).
16:28
Vyloučen hráč Tomáš Ort družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:59
Střely po první části: Česká Lípa - 5, Děčín - 13.
11:25
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil David Šarman, asistoval Jiří Petrášek (2:1).
11:17
Vyloučen hráč Jan Dudek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
08:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Matěj Kroupa bez asistence (1:1).
02:34
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Martin Vybíral (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Král a Jitka Píšová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Martin Vybíral, Matouš Dašek, Lukáš Vlček, Zdeněk Martinec, Michal Záruba