2:5
1:1
- : -

Tatran Mocní Tuleni Podbořany - SK BIVOJ LITVÍNOV 3:6
6. David Frýda, 12. René Chodura, 17. Adam Nachtigal - 1. Martin Dvořák, 1. Erik Kocur, 2. Matěj Hruštinec, 8. Jan Vokáč, 10. Martin Dvořák, 20. Tomáš Kolodziej; rozhodčí: Tomáš Mádr - Tomáš Borl; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Jakub Ritter 13 - Lukáš Vostárek 11; po třetinách: 2:5, 1:1;
24:00
19:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej bez asistence (3:6).
16:24
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Adam Nachtigal, asistoval Matěj Krajc (3:5).
12:00
12:00
11:15
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil René Chodura bez asistence (2:5).
09:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Tomáš Kolodziej (1:5).
07:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Jan Dufek (1:4).
06:38
Vyloučen hráč Tomáš Sloup družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:51
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil David Frýda, asistoval Ondřej Molcar (1:3).
01:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Hruštinec, asistoval Aneta Weissová (0:3).
00:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Rostislav Krejsa (0:2).
00:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Jan Vokáč (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Mádr a Tomáš Borl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Rostislav Krejsa, Pavel Souček, Jan Dufek, Tomáš Kolodziej, Erik Kocur