1:1
3:4
- : -

SK Domaslavice B - 1. FBK Eagles Orlová B 6:6
1. Vojtěch Peterek, 4. David Kubala, 22. Vojtěch Peterek, 25. Martin Zemánek, 31. Vojtěch Peterek, 36. Adam Langer - 2. Jan Studenský, 14. Filip Cihlář, 26. Filip Cihlář, 29. Filip Cihlář, 34. Josef Zbořil, 35. Filip Cihlář; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Patrik Czepiec ? - Štefan Szöke ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:4;
36:00
35:43
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Adam Langer, asistoval Vojtěch Peterek (6:6).
35:16
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za zdržování hry.
34:50
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Cihlář, asistoval Lukáš Louda (5:6).
33:58
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
33:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Josef Zbořil, asistoval Lukáš Louda (5:5).
32:30
Timeout 1. FBK Eagles Orlová B
32:30
Vyloučen hráč Adam Langer družstva SK Domaslavice B na 2 minuty za sekání.
30:18
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Adam Langer (5:4).
29:27
Vyloučen hráč Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
28:43
Timeout SK Domaslavice B
28:43
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Cihlář, asistoval Josef Zbořil (4:4).
25:26
24:28
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Martin Zemánek, asistoval Adam Langer (4:2).
24:00
24:00
21:03
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Martin Zemánek (3:2).
13:44
13:14
Vyloučen hráč Miroslav Bartek družstva SK Domaslavice B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
03:07
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil David Kubala, asistoval Michal Vrubel (2:1).
01:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jan Studenský, asistoval Michal Sordyl (1:1).
00:42
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval David Gavenda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová B: brankář: Štefan Szöke; hráči v poli: Filip Cihlář, Michal Kříž, Tomáš Kříž, Michal Sordyl, Lukáš Špánik
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice B: brankář: Patrik Czepiec; hráči v poli: Lukáš Sváda, Martin Zemánek, Vojtěch Peterek, David Gavenda, Adam Langer