1:0
1:1
- : -

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B - Fbc Falcons Šternberk B 3:2
8. Dalibor Procházka, 20. Stanislav Režný, 27. Stanislav Režný - 6. Ondřej Mojzík, 32. Miroslav Čech; rozhodčí: Tomáš Hruška - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jaroslav Dopita ? - Martin Hradil ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:1;
36:00
33:55
Vyloučen hráč Ondřej Mojzík družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání.
31:19
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Miroslav Čech, asistoval Radomír Vodák (3:2).
26:44
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Stanislav Režný, asistoval Petr Růžička (3:1).
24:00
24:00
19:51
Timeout Fbc Falcons Šternberk B
19:51
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Stanislav Režný, asistoval Jaroslav Dopita (2:1).
18:19
Vyloučen hráč Pavel Dokoupil družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání.
18:19
Vyloučen hráč Miroslav Bielčík družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:46
Vyloučen hráč Ondřej Urban družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za bránění ve hře.
08:41
Trestné střílení družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B neproměnil Petr Růžička.
07:11
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Dalibor Procházka, asistoval Jan Látal (1:1).
06:25
První fanoušek, který se ozývá je mladá kostelecká krev
05:25
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Ondřej Mojzík z trestného střílení (0:1).
05:00
5 minut již za námi, zatím jsme neviděli žádnou gólovou situaci. Hráči se teprve rozehřívají..