3:2
6:0
- : -

FBC Honey Badgers F-M - Fencers Havířov 11:2
11. Vít Korbáš, 12. Lukáš Žurek, 17. Lukáš Žurek, 19. Vojtěch Gřundel, 22. Ivan Valigura, 27. Vít Kahánek, 27. Vojtěch Gřundel, 30. Ivan Valigura, 31. Ivan Valigura, 32. Vít Korbáš, 36. Václav Štrbák - 18. Filip Cichý, 22. Lukáš Uher; rozhodčí: Jan Piško - Martin Cieslar; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Michal Koričanský ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 6:0;
36:00
35:22
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Václav Štrbák, asistoval Vojtěch Gřundel (11:2).
31:39
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Korbáš, asistoval Martin Kalivoda (10:2).
30:32
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Ivan Valigura, asistoval Václav Štrbák (9:2).
29:00
26:56
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Ivan Valigura (7:2).
26:14
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Michal Zápalka (6:2).
24:00
24:00
21:45
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Lukáš Uher, asistoval Lukáš Szeruda (5:2).
21:12
19:02
Vyloučen hráč Lukáš Uher družstva Fencers Havířov na 2 minuty za hrubost.
18:52
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Michal Zápalka (4:1).
17:22
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Filip Cichý, asistoval Jakub Horňak (3:1).
16:10
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek bez asistence (3:0).
14:18
Vyloučen hráč Roman Švacho družstva Fencers Havířov na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:37
Vyloučen hráč Václav Štrbák družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za blokování hokejky.
11:13
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Martin Nenička (2:0).
10:48
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Korbáš, asistoval Ivan Valigura (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Piško a Martin Cieslar.
00:00
00:00
Line-up hostů Fencers Havířov:
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Vít Korbáš, Václav Štrbák, Lukáš Žurek, Radek Měrka, Vojtěch Gřundel