0:3
- : -
Sokol Šenov

Sokol Šenov - FBC Honey Badgers F-M 2:8
6. Roman Sasín, 6. Tomáš Tomešek - 6. Vít Kahánek, 11. Martin Kalivoda, 12. Lukáš Žurek, 13. Vojtěch Gřundel, 15. Lukáš Žurek, 29. Michal Szczotka, 31. Ivan Valigura, 36. Lukáš Žurek; rozhodčí: Vít Morkes - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jaroslav Koukal ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 2:3, 0:2, 0:3;
36:00
35:09
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Vít Kahánek (2:8).
33:55
Vyloučen hráč Radek Dvořák družstva Sokol Šenov na 2 minuty za zdržování hry.
30:47
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Ivan Valigura bez asistence (2:7).
28:34
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Michal Szczotka, asistoval Vít Kahánek (2:6).
24:00
24:00
19:28
Vyloučen hráč Martin Kalivoda družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za zdržování hry.
14:01
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Martin Kalivoda (2:5).
12:51
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Ivan Valigura (2:4).
12:00
12:00
11:44
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Michal Zápalka (2:3).
10:28
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Kalivoda, asistoval Lukáš Žurek (2:2).
05:54
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Vít Korbáš (2:1).
05:44
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Tomáš Tomešek, asistoval Radim Kokošínský (2:0).
05:28
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Roman Sasín, asistoval Radim Kokošínský (1:0).
05:27
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
00:41
Vyloučen hráč Štěpán Chrapek družstva Sokol Šenov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Radek Měrka, Vít Korbáš, Lukáš Žurek, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák