3:0
- : -
FbK Prty

BK REAL ROUDNICE n/L - FbK Prty 7:0
1. Bilguun Ariunbuyan, 3. Jan Grižák, 7. Kryštof Bártek, 9. Matyáš Korous, 23. Kryštof Bártek, 26. Petr Maxa, 30. Dominik Uhlíř; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Anna Machová 14 - Jirka Horsica 22; po třetinách: 4:0, 0:0, 3:0;
29:59
Máte tu konec utkání. Domácí tým má další výhru o které rozhodli již v první části, Konečný výsledek 7:0.
29:28
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Dominik Uhlíř, asistoval Matyáš Korous (7:0).
28:26
Obrovská příležitost domácích. Útočník však tváří v tvář odkryté bráně míjí.
25:27
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Petr Maxa, asistoval Bilguun Ariunbuyan (6:0).
25:27
Krásná akce na jejímž konci byl Petr Maxa jenž uklízel do prázdné brány.
22:59
A další zákroky hostujícího gólmana. Spoluhráči mu můžou poděkovat, že rozdíl ve skóre není vyšší.
22:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Kryštof Bártek, asistoval Lukáš Jirásek (5:0).
20:00
20:00
19:59
Druhá třetina nám změnu skóre nepřinesla. Hra se více vyrovnala. Na každé straně bylo k vidění spoustu možností na změnu skóre nepřinesla. Stav je tedy stále 4:0.
18:57
Jiří Horsica dále drží naděje svého týmu. Připisuje si další důležité zákroky.
17:32
A další krásná střela tentokrát z hole obránce domácích Davida Karpíška. Gólman musel předvést skvělý zákrok.
14:38
Skvělou individuální akcí se nám předvedl obránce domácích Marek Rýdl. Bohužel však nezakončil přesně.
13:30
Hra se nám začíná přitvrzovat. Obě strany vytasily ostřejší zákroky.
11:58
Obránce Prt vypustil krásnou střelu ovšem domácí gólmanka odmítla změnu skóre a předvedla skvělí zákrok.
10:00
10:00
09:59
První třetina je za námi. Na tabuli svátí skóre 4:0 pro domácí tým.
08:38
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Matyáš Korous, asistoval Matyáš Tvrzník (4:0).
06:00
02:23
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Grižák, asistoval Lukáš Jirásek (2:0).
00:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Bilguun Ariunbuyan, asistoval David Šindelář (1:0).