0:2
0:0
- : -

Florbal Teplice - BK REAL ROUDNICE n/L 0:2
12. Petr Maxa, 20. Lukáš Jirásek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Vít Jablonský 15 - Anna Machová 10, Filip Grižák 1; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:0;
30:00
29:59
Přece jen jsme se dočkali ještě jedné branky. Sekundu před koncem Lukáš Jirásek na poněkolikáté dokázal procpat míček do branky.
29:06
Skvělý zákrok gólmana teplic udržel naděje jeho týmu na bodový zisk.
24:34
Situaci dva na jednoho nedokázala vyřešit ideálně skóre se tak nemění.
22:49
Další střela Matyase Pilaře bohužel pro domácí končí pouze na tyči Teplické branky.
20:01
A máme tu změnu. Anna Machová v Roudnické brance pro dnešek splněno. Mezi tři tyče se postavil Filip Grižák.
20:00
20:00
19:59
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Bilguun Ariunbuyan (0:2).
19:59
Úporný boj o každý balónek pokračoval i ve druhé třetině. Oba týmy nechtějí udělat chybu. V síti skončila jen jediná střela, Po druhé části je stav 1:0 pro domácí Roudnici.
19:03
A další tutová šance končí v náruči teplického gólmana.
16:57
Při Roudnici teď stáli všichni florbalový bohové. Teplický hráč se ocitl osamocen před brankou, ale trefil jen gólmana.
14:56
To je škoda! Dominik Uhlíř nedokázal proměnit situaci kdy běžel sám na gólmana. Skóre se tedy nemění.
11:52
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Petr Maxa bez asistence (0:1).
11:52
Petr Maxa proměnil svůj samostatný únik střelou pod ruku gólmana. Roudnice se ujímá vedení 1:0.
10:00
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Grižák družstva BK REAL ROUDNICE n/L
10:00
10:00
09:59
Nuda, nuda, šeď šeď. První třetina nám příliš florbalové krásy nepředvedla. Skóre je tedy stále nerozhodné 0:0.