2:7
4:5
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC DDM Kati Kadaň C 11:15
1. Daniel Pilař, 2. Jan Rott, 7. David Zeman, 11. Daniel Pilař, 15. Jan Rott, 22. Jaroslav Gabriel, 29. Marcel Holíček, 33. Štěpán Šára, 36. Marcel Holíček, 37. Štěpán Šára, 40. Štěpán Šára - 4. Martin Weiss, 9. Petr Žurek, 15. Roman Faldus, 17. Petr Chládek, 17. Lukáš Schönauer, 18. Michal Plomer, 21. Michal Plomer, 22. Petr Chládek, 23. Petr Chládek, 25. Petr Kasper, 38. Petr Chládek, 39. Martin Weiss, 43. Pavel Krippner, 44. Petr Kasper, 45. Pavel Krippner; rozhodčí: Lukáš Čech - Jaroslav Tichý; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Fišer 62 - Radek Baláček 71; po třetinách: 5:3, 2:7, 4:5;
44:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Pavel Krippner, asistoval Martin Žemlička (11:15).
43:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Petr Kasper, asistoval Petr Chládek (11:14).
42:52
41:50
Vyloučen hráč Mikoláš Malý družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
41:02
Vyloučen hráč Štěpán Šára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra bez hokejky.
39:43
Vyloučen hráč Mikoláš Malý družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
39:39
Vyloučen hráč Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za vražení zády.
39:08
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Štěpán Šára, asistoval Mikoláš Malý (11:12).
38:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Martin Weiss bez asistence (10:12).
37:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Petr Chládek, asistoval Petr Kasper (10:11).
36:34
Timeout FBC DDM Kati Kadaň C
36:34
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Štěpán Šára, asistoval Jiří Šolta (10:10).
35:13
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček, asistoval Michal Rott (9:10).
32:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Štěpán Šára bez asistence (8:10).
30:00
30:00
28:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček, asistoval Jan Rott (7:10).
24:29
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Petr Kasper, asistoval Martin Žemlička (6:10).
22:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Petr Chládek, asistoval Roman Faldus (6:9).
21:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Petr Chládek, asistoval Pavel Krippner (6:8).
21:25
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Jiří Šolta (6:7).
20:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Michal Plomer bez asistence (5:7).
17:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Michal Plomer, asistoval Martin Weiss (5:6).
16:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Lukáš Schönauer, asistoval Martin Žemlička (5:5).
16:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Petr Chládek, asistoval Martin Žemlička (5:4).
15:00
15:00
14:32
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Rott, asistoval Marcel Holíček (5:3).
14:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Roman Faldus, asistoval Martin Žemlička (4:3).
10:30
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Ondřej Kavalír (4:2).
08:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Petr Žurek, asistoval Michal Plomer (3:2).
06:07
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil David Zeman, asistoval Štěpán Šára (3:1).
03:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Martin Weiss, asistoval Petr Kasper (2:1).
01:35
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Rott, asistoval Matěj Fišer (2:0).
00:20
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň C: brankář: Radek Baláček; hráči v poli: Petr Žurek, Lukáš Schönauer, Michal Plomer, Martin Weiss, Petr Kasper