2:2
1:4
- : -

Florbal Teplice - FBC DDM Kati Kadaň 4:11
13. Jan Karafiát, 17. Jan Karafiát, 22. Jan Karafiát, 34. Jan Karafiát - 1. Marek Pokorný, 6. Ladislav Froněk, 6. Jiří Prokop, 7. Robert Sándor, 13. Jiří Prokop, 19. Jiří Prokop, 20. Jiří Prokop, 36. Jiří Prokop, 37. Robert Sándor, 42. Jiří Prokop, 44. Adam Vodrážka; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Karel Švec; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Hoffmann 9 - Pavel Sarič 10; po třetinách: 1:5, 2:2, 1:4;
45:00
43:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Vodrážka bez asistence (4:11).
41:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Marek Pokorný (4:10).
36:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Robert Sándor, asistoval Roman Šatánek (4:9).
35:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Matyáš Cap (4:8).
33:41
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát bez asistence (4:7).
31:57
Vyloučen hráč Matěj Kosina družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
21:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Martin Sedlmaier (3:7).
19:49
18:32
16:53
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Ondřej Brabec (2:5).
05:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ladislav Froněk, asistoval Jan Čermák (0:2).
02:05
Vyloučen hráč Ladislav Froněk družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
00:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Jiří Prokop (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Martin Hoffmann; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Jan Koštoval, Jakub Derka, Ondřej Brabec, Jan Karafiát