1:1
3:1
- : -

BLACK ANGELS - FBC Štíři Č. Budějovice 7:3
4. Jakub Renčín, 4. Jaroslav Král, 8. Jan Pícha, 36. Jakub Hromada, 47. Vít Strouhal, 52. Filip Rulíšek, 53. Jakub Boček - 14. Lukáš Malý, 32. Václav Hejplík, 47. Jan Králík; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 22 - Radek Kulhan 30; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Pajera: "Těžké utkání s houževnatým soupeřem. Kéž by pro nás bylo normální takové nasazení, s jakým přišly Budějovice do druhé třetiny. Musím také pochválit oba gólmany, protože tam dnes mohlo napadat mnohem více gólů. No a v neposlední řadě jsem hrdej na náš tým, který si dneska došel pro důležité tři body. #bafamily "
60:00
Komentář trenéra hostí pana Malého: "Do zápasu jsme vstoupili špatně. Soupeř byl lepší. Od druhé třetiny jsme hru vyrovnali, ale vyhořeli jsme na proměňování šancí. Soupeř pak ty své proměnil a zaslouženě vyhrál. Děkuju za zápas."
60:00
Statistika střel 3. třetiny 11:5.
60:00
58:38
A Štíři zase do 6ti...
58:05
Domácí trenér správně takticky do 6ti...
57:04
Budějovice hrají powerplay zkušeně.
55:40
Kapitán Hněvkovský trefuje tyčku odkryté branky. "Ta tyč mu nastavila nohu" zní z hlediště.
55:01
Štíři v 6ti...
53:40
Střelu Baumana Kulhan vytěsňuje ramenem.
53:26
Jedovatou střelu tahem od Obuškeviče Kulhan viděl a vyráží.
52:47
Kapitán Hněvkovský nemá svůj den. Průnikovou přihrávku od Hromady neposunul na volného Krále.
52:26
Domácí trenér požaduje PRESS!
52:18
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
52:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (7:3).
52:18
Situace 3 na 1 - vyřešeno.
51:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Martin Obuškevič (6:3).
51:43
Obuškevič vybruslil na střed a krosovkou našel přesně Rulíška, který střílí branku.
49:40
Hromada hledal místo v brance, ale tentokrát netrefil přesně a střele jde do rohu.
48:20
Renčín nestřílel z jedničky a už se do šance nedostal.
46:16
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vít Strouhal (5:3).
46:16
Velký špatný pro Štíry. Smolný kop do vlastní branky.
46:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Jan Staněk (4:3).
46:11
Cmíral vs. Králík 2:1. Tentokrát matador hostí trefil gól snů. Half-volejem z první beckhandem zády k brance růžek nad rameno Cmírala. Lépe to snad popsat nejde.
45:10
Rozhodčí Černý ihned "pucuje" Obuškeviče za bránění ve hře brankáři hostí. Snad se z toho klučina oklepe :-)
45:00
Zdvižený ukazovák rozhodčího Janouška směrem k Budějovické střídačce.
44:40
Fén od trenérů domácích je znát. Domácí vstoupili do třetiny diametrálně odlišně než ve druhé třetině.
43:30
Namlsaný Baumí druhou střelu do bránícího Štíra, který šel sám na Cmírala, který si opět ve složité situaci poradil.
43:12
Bauman trefuje břevno.
42:46
Branku Studeného neuznává rozhodčí pro sekání.
42:34
Střelu Krále vyráží Kulhan ramenem.
42:20
Skvělá kombinace po ose Král - Hromada - Hněvkovský. Poslední jmenovaný nezvládl zakončit beckhandem.
41:20
Domácí trenéři míchají sestavou.
41:10
Další střely domácí jedničky blokují obránci. Ale dobrý vstup do třetiny.
40:43
Na pikovteřiny časovaná přihrávky od J.Bočka za obranu na bráchu, který ale v zakončení selhal.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 10, Budějovice - 10.
40:00
39:47
Už asi nic..
39:01
Slepička je spíše Kohoutek. Argesivně napadá Šebelleho.
38:20
Ježek fantastickou střelu z výběhu dal vyniknout Kulhanovi, který jí vyráží do autu.
37:37
Megafatál od Vaculíka. Budějovický Strouhal byl tak překvapený, že míček vůbec netrefil.
37:24
Cmíral vs. Králík 2:0. Střelu ze strany vytahuje ramenem.
37:03
Domácím vyhládlo a jsou teď aktivnější.
35:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jaroslav Král (4:2).
35:59
Král obloučkem přes 3/4 hřiště nachází Hromadu za obranou, který z voleje trefuje přesně. Krásná branka.
35:20
Megafatál od Píchy neproměnil svým beckhandovým blafákem Králík - Cmíral vytáhl "goal saving tackle".
34:40
Renčína v jasné příležitosti obral čistě o míček Hanák.
33:55
Hněvkovský neumístil svojí střelu. Sedícímu Kulhanovi poslal míček přímo do klína.
33:13
Krásné akce domácích. Budějovice se přes tři minuty nedostali za půlku. Uvidíme branku?
32:56
Střelu Straky z půlky brankář Kulhan nechytil. Král na brankovišti dorážkou mimo branku.
32:38
Budějovický Hanák prorážel - to se moc nevidí.
32:25
Vaculík svojí medvědobijkou netrefuje branku.
31:35
Zasloužená branka pro Budějovice za jejich aktivitu.
31:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík bez asistence (3:2).
31:26
Domácí Bauman si nevěděl rady v rozehrávce, tak nahrál středem hřiště "na nikoho", míček si sebraj Hejpík a trefuje krásně nad ruku brankáře Cmírala.
31:04
Utkání je nemastné, neslané. Nepřesnesnosti, ztráty na obou stranách.
29:44
Domácí matador Vaculík, připravuje rozehrávku první řady.
29:42
Žáček v dresu hostí vůbec naetrefil. Měl gól na lopatě.
28:56
Hostující Štíři 2 na 1, Slepička v klíčové pozici nahrávku promáchl.
27:19
Domácí Hromada umí hrát míček ve vzduchu i nohama. Komplexní hráč.
26:57
Ježek si vypíchl rozehrávku hostí, ale jeho střela neměla brankové parametry a branku ani neohrozil.
26:19
Renčína za budek našel krosovkou J.Bočka, ten ale v klinči obránců minul.
25:00
První pětiminutovka ve druhé třetině jasně pro hostující tým.
24:48
Lukáš Malý se uvolnil do prostoru fintou mezi nohama a střelu kryje Cmíral.
24:06
Střela Hněvkovského mimo. Třetí řada domácích na delší dobu na polovině Budějovic.
23:34
Na hřišti debutant domácí junior Filip Rulíšek. Odnese si dneska míček domů?
22:33
Hostující Králík s hlavou nahoře a míčkem na čepeli míchá první lajnu.
22:14
Adam Bouček v dresu domácích výborně přečetl situaci a vystihl přihrávku hostí.
21:51
Domácí tým zatím zůstal v šatně a Budějovice mají lepší nasazení i pohyb.
21:25
Hostující Králík výborné pokrytí míčku, následuje další střela Budějovic.
20:45
Krosovku Budějovic zachytává Pícha. První lajna domácích netradičně bránila.
20:15
Budějovice první střela. Mocně se hecují ze střídačky a napadají domácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 14, Budějovice - 9.
20:00
18:30
Domácím chybí důraz ve vlastním brankovišti a Štíři nepříjemně dotírají na Cmírala.
17:05
Slepička a Straka teď v brutálním zvířecím souboji. Rozhodčí si je volá k sobě, že takovéto jatka bude příště trestat vyloučením na obou stranách.
15:45
Standardka první lajny tentokrát zblokovaná. Hosté si své bloky hecují ze střídačky.
15:36
Domácí usnuly a Budějovice začínají vyhrávat souboje.
15:11
Nepříjemné nahození hostí končí těsně vedle branky Cmírala, který viděl prdlačku...
14:46
Cmíral chytá padající list od půlky, i tento zákrok mu připíšeme do statistik.
14:17
Hromada jednoruční beckhandová nahrávka - v hale to jenom zašumělo.
13:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý bez asistence (3:1).
13:42
Lukáš Malý tentokrát trefuje branku a hosté snižují.
13:20
Kapitán domácích Hněvkovský ve střídaní dvě dobré příležitosti. Brankář hostů drží akcie na černým pátkem pro Budějovice.
10:30
J.Boček sám na brankáře, jemnou střelu posílá těsně mimo. Asi šteluje mířidla na později...
09:40
Renčín na J.Bočka, který těsně míjí branku. A ihned šance z druhé strany M.Boček na Renčína - ten trefuje brankáře.
09:05
Domácí třetí řada ubránila ojedinělou střelu hostujících Budějovic.
08:32
Straka tvrdí muziku a hostujícího Hanáka rempluje na hrazení. Rozhodčí drží klasický volný metr, jak je jejich zvykem.
07:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Renčín (3:0).
07:50
Signál domácí jedničky Štíři nepřečetli. Pícha trefuje nádherně přihrávku od Renčína.
07:08
Dobrý zákrok Cmírala proti střele hostujícího Králíka.
06:11
Ježek si vyjez z obrany až do střely - Kulhan tentokrát pozorný.
05:25
Renčín číhal za bukem, Vaculík ho ale neviděl...
04:41
Hráči Budějovic hrozí z kontrů, ale nedostávají se k zakončení.
03:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Vojtěch Ježek (2:0).
03:38
Standardka domácích. Král se s tím nepáral a po první přihrávce z rozehrávky trefuje pravý růžek. Kulhan bezmocný.
03:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (1:0).
03:03
Klasická míchačka Bočků a na konci kdo jiný než Renčín posílá míček do úplně odkryté branky hostí.
01:12
První zákrok domácího obra Cmírala v kase domácích.
00:30
První brázda BA zamyká Štíry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Vít Strouhal, Michal Matějček, Lukáš Malý, David Štěpka
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Cmíral; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Jan Pícha, Matěj Boček, Jakub Renčín, Jakub Boček