3:0
0:0
TJ Turnov

TJ Sokol Královské Vinohrady - TJ Turnov 5:4pn
3. Anna Kutnarová, 53. Barbora Šádková, 53. Anežka Dobisiková, 57. Kristýna Vejvodová, N Anna Kutnarová - 5. Barbora Červová, 23. Barbora Bajerová, 24. Barbora Bajerová, 40. Barbora Červová; rozhodčí: Jan Šubrt - Vít Voltr; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 14 - Martina Gécová 29; po třetinách: 1:1, 0:3, 3:0, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Leona Müllerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Anna Kutnarová a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Barbora Bajerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Natálie Bartošová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Pavla Klementová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Kristýna Jiříčková , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: SKV - 0, Turnov - 5.
65:00
Komentář vedoucího domácích, Pavla Doubka: "Pod vlivem slevových akcí BLACK FRIDAY jsme soupeři umožnili relativně laciné vedení 4:1. Díky dravější hře ve 3. třetině se nám podařilo srovnat skóre. V nájezdech jsme měli více štěstí a bereme z dnešního utkání dva body. Děkujeme soupeři za sympatický a bojovný výkon."
65:00
Komentář vedoucího hostů, Jakuba Hakena: "Nebudu lhát, bod je trochu hořký, ale jsem na hráčky hrdý. Rosteme s každým zápasem a doufám, že přijde chvíle, kdy bod bude zklamáním. Děkuji soupeřům za férový zápas a zdravím Mácu."
60:57
Tak jestli měl Turnov dvě střely ve třetí třetině, teď holky stihly 4 během minuty. Horké chvilky u branky Vyrobíkové
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 12, Turnov - 2.
56:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Tereza Trunečková (4:4).
56:31
Krásný vingl z hole Vejvodové!
55:57
Turnov tentokráte také nic moc nepředvedl a Dobisíková je už zpět na hřišti
53:54
Vyloučen hráč Anežka Dobisiková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:54
Zbytečné dohrání a Turnov může být o něco klidnější
52:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Tereza Trunečková (3:4).
52:39
No a tak to mělo vypadat celou dobu. Zablokovaná střela a pohotová dorážka. Drámo je tu
52:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Šádková, asistoval Kristýna Jiříčková (2:4).
52:09
Rozhodčí hodili fórek, že bychom to napsali jako vlastňák, ale je nám jasný, že by si je oba pak Bára našla... :)
51:56
Trunečková krásně našla Dobisíkovou, ta místo střely z první volí vyběhnutý oblouk a pálí do pupíku Gécové
51:13
Jiříčková se točila, točila, až vystřelila těsně vedle tyčky
50:32
To je trápeníčko, to je trápeníčko. Vinohradské holky se nenabízí na střelu, není nikdo na dorážku v brankovišti. To pak máte těžký, no...
49:18
Dalekonosná střela Müllerové končí na zadním mantinelu
48:25
Klementová vytáhla pěknou střelu, Kutnarová zablokovala
47:32
Vyloučen hráč Nikola Hamerníková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
47:32
Vyloučení Hamerníkové se SKV moc do krámu nehodí
47:05
Spoooooustu nepřesností všude
45:35
Kutnarová a Vlková svedly souboj, hlasatel Ondrejčík to na stolku okomentoval slovy "To byl pěkný souboj na holky." No, už ani ten holčičí florbal není úplně pro princezny :)
44:50
Vinohrady jsou sice více méně na míčku, nic ale z toho
42:08
U střídačky hostí se o míček praly hned čtyři hráčky. Vítězně z toho vychází turnovská obránkyně, udělala nejmíň faulů :)
39:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Barbora Červová, asistoval Karolína Koťátková (1:4).
39:27
Tak jsem Vyrobíkovou s tím přehledem v úvodu utkání přechválila. Teď se asi zasnila, protože jinak nechápu, proč při útoku hostů stála.
39:12
Bartošová po zemi, Gécová neměla problém
38:59
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Anna Kutnarová.
38:59
Kutnarové sjel ve finální fázi míček a Turnov se raduje
37:56
A přitom to je tak jednoduchý, jako to předvedly turnovské hráčky. Nahrávka obránce po mantinelu, shození na střed na nabíhající hráčku, na druhou na křídlo, které mělo prázdnou branku. Hráčka hostí ale trefuje břevno
37:26
Ladies si dvakrát zopakovaly rozehrávku z rohu, ale nic nevymyslely. S útokem tak začínají opět od obránců
35:31
Müllerová rozdává tělíčka, teď se ze země sbírala Žižková.
34:07
Další střela, tentokráte od Dobisíkové. Vůbec jí ale nesedla
33:36
Střelu Trunečkové Gécová viděla a v pohodě kryje
32:54
Trunečková po zemi, Gécové míček propadl mezi nohama, ale stihla ještě míček najít včas
32:27
Vyloučen hráč Kateřina Vacíková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
32:00
SKV si zahraje další přesilovku, tak třeba si napraví reputaci
31:25
SKV v přesilovce nic nepředvedlo, nebezpečnější byly rozhodně hráčky Turnova
30:35
Bajerová hrozí v oslabení. Nejprve protančila mezi třemi a našla naslepo Vacíkovou, která si sbíhala do druhé vlny, potom běžela sama.
29:36
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
29:36
Müllerová nejprve uklidila za mantinely Kutnarovou, pak ve výhodě zablokovala Bursové střelu.
28:45
Žižková prostřeluje Gécovou, trefuje ale jen spodní tyčku na boční straně branky
26:50
Jiříčkové sjela střela, míčku se chopila Šádková a protáhla Gécovou. Ta ale drží stále dvoubrankový náskok svého týmu
25:39
Dobisíková obrala o míček Vlkovou. Gécová její střelu kryje. O pár vteřin později vybojovala míček Kutnarová, Gécová opět pozorná
24:23
Müllerová zadupala na Šádkovou, o míček jí obrala ale jen za cenu faulu
23:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Barbora Bajerová, asistoval Lucie Veselá (1:3).
23:13
Jeden by si mohl myslet, že to už někde viděl. Úplně stejný gól, jako byl ten předchozí.
19:59
A byla z toho střela Vejvodové na bližší. Gécová pozorná.
19:55
Vinohrady rozehrávají z útočného rohu.
18:28
Vejvodová podržela míček v útočném rohu a Ladies předvedly pěknou kombinaci. Finální střela Trunečkové končí v rukách Gécové
17:23
V rychlém sledu si Gécová připsala další dva úspěšné zákroky, postupně proti střelám Jiříčkové a Bursové
16:18
V posledních vteřinách přesilovky byla blízko ke gólu Červová, Šádková ale proti její střele nastavila nohu
15:50
Vlková obrala o míček Dobisíkovou a Turnov se může pokusit o další výpad na branku Vyrobíkové
15:23
První minuta početní výhody přinesla jednu střelu nad, dvě zblokované a výpad Bartošové, které končí faulem. U míčku SKV za hostující brankou
14:21
Vyloučen hráč Anna Kutnarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
14:21
Kutnarová soupeřce podrazila brusle, tak si jde odpočinout
13:24
Žižková vybojovala míček a ihned střílela. Další blok Turnova
13:07
Bursová zkoušela na bližší, netrefila ale branku. Dorážet zkoušela Bartošová, míček jí ale utekl z hole
11:00
Vytažené napadání SKV dělá Turnovu trochu problémy.
10:30
Pěkná střela z první z hole Vejvodové, hostující obrana se může pochválit za dobrý blok
09:32
Faul na Bursovou, nařízené rozehrání skončilo na zelené zdi
08:07
Bursová našla zapomenutou Bartošovou u Gécové, Bartošová se ale vyhnala z úhlu a neproměňuje velkou šanci
07:09
Gécová zasahuje proti Dobisíkové
04:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Barbora Červová, asistoval Kristýna Bednářová (1:1).
04:47
Gécová lapila nahrávku SKV za brankou, vyhodila rychle na Bednářovou, která hned našla na středu Červovou. Ta z první lehkou střelou k tyčce překonala Vyrobíkovou.
03:40
Střela Klementové z uctivé dálky byla zkontrolována Vyrobíkovou pouze pohledem. Takový přehled o umístění vlastní branky by jí záviděl nejeden gólman
02:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Kristýna Vejvodová (1:0).
02:07
První vážnější akce končí za zády Gécové. Kutnarová si srovnala míček na čepeli a nad nohu turnovské gólmanky otevírá skóre
00:42
Postupný útok Turnova překazila Terezka Trunečková a Vinohrady se poprvé v utkání ujímají míčku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Vít Voltr.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Leona Müllerová, Kateřina Vlková, Lucie Veselá, Pavla Klementová, Barbora Bajerová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Nikola Hamerníková, Anežka Dobisiková, Tereza Trunečková, Kristýna Vejvodová, Anna Kutnarová
00:00
Krásný dobrý večer z Královských Vinohrad! Vítám vás u online přenosu ze zápasu první ligy žen, které mezi sebou sehrají Vinohrady a Turnov.