3:2
4:3
- : -

FBŠ Všestary - FbC Strakonice P.A. 10:5
1. Štěpán Novák, 8. František Lahučký, 17. Pavel Hellmann, 31. František Lahučký, 34. František Lahučký, 38. Miloš Macháček, 46. Pavel Hellmann, 48. František Lahučký, 52. Zdeněk Krajčí, 58. Miloš Macháček - 26. Michael Kolínský, 28. Karel Šavrda, 52. Karel Šavrda, 57. Tomáš Mareš, 60. Jakub Mikeš; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Ryant; vyloučení: 5:4 + Lukáš Pluskal 5; využití: 2:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Filip Ježek 30 - Jan Vaníček 8; po třetinách: 3:0, 3:2, 4:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Freiberga: První zápas v ledové aréně v Chlumci nám přinesl ovoce. Celé utkání se hrálo nahoru a dolu, ale my jsme dokázali proměnit šance. Zítra nás čeká Tábor, na která se už všichni mpoc těšíme. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štěstí do zítřejšího zápasu.
60:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Mykeše: Dnes nás soupeř přehrál produktivitě, což jasně dokazuje počet střel. Bohužel neumíme pod tlakem zakončovat a to nás stojí zápasy. Děkujěme soupeři a divákům.
60:00
59:59
Střely na branku FBŠ Všestary:6, FBC Strakonice P.A.:8
59:59
Střely na branku FBŠ Všestary:17 , FBC Strakonice P.A.:33
59:22
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Daniel Novák (10:5).
58:45
Ježek se jejich ran nebojí a hlavou vyráží střelu příklepem.
58:07
je vidět, že hosté nejsou v domácí hale. Zběsile ze střídačky bouchají do mantinelů florbalkama.
57:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček bez asistence (10:4).
57:10
Míla to bude mít dneska velmi drahé. Hattrick asistencí, 10. gól v zápase... To se Sára nebude doma nudit a bude za něj nejspíše péct. Tuto branku vstřelil do prázdné branky.
56:46
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jakub Mikeš (9:4).
56:46
Tomáš Mareš využívá početní převahu a trefuje se. Těžko říct, zda tato střela byla myšlená takhle po zemi nebo mu to pouze nesedlo. Každopádně je z toho gól pro jeho celek.
55:14
Vaníček se dnes naběhá, pořád na střídačku, do branky, na střídačku, do branky.
54:20
Ikdyž hosté prohrávají o 6 branek, jdou do šesti a chtějí alespoň upravit výsledek. Uvidíme, jestli se jim to povede ve svůj či soupeřův prospěch.
53:17
Jéža si postavil moc dobře svou branku, protože mu zvoní už druhá tyč.
51:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Zdeněk Krajčí, asistoval František Lahučký (9:3).
51:56
Fandu Lahučký na svého kamaráda Zdendu Krajčího, který se obrovsky bál, aby trefil prázdnou bránu. Sen se stává skutečností a on jí opravdu trefil !!!!
51:15
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Mareš (8:3).
51:15
Hosté se prosazují a Karel Šavrda těží ze závaru před brankou, kdy všichni máchají florbalkama a nikdo neví, kde se míček nachází.
50:13
Štěpa Novák byl zdvojen u mantinelu a ty ho poslali nedobrovolně střídat.
50:11
Bob dneska odehrává výborné utkání, pro svůj tým získává mnoho míčků.
49:48
Nyní měli domácí dvě šance, ale ani jedna nebyla proměněná. Následuje standartka pro tým hostí ze středu hřiště.
48:23
Oba týmy hrají v plném počtu a doufáme, že se hra už zklidní a oba týmy se přestanou navzájem vraždit.
47:02
Timeout FbC Strakonice P.A.
47:02
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Zdeněk Krajčí (8:2).
47:02
Tento zápas je se vším všudy prostě. V prostoru velkého brankoviště se dva hráči srazili, kluci ze Strakonic koukali co dělají, toho využil Fanda Lahučký a přidává další branku utkání. Asistenci měl od pohotového Zdendy Krajčího.
46:23
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za držení.
46:23
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:23
Karel Šavrda neudržel své nervy v zápase a opět dochází na vyloučení. Kluci ze Strakonic by se měli srovnat, protože spíš svou přehnanou agresivitou škodí sami sobě.
46:23
Zároveň Hellmik je vyloučen za držení.
45:51
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (7:2).
45:51
Ani duo Hellman - Macháček nezahálí a dávají gól.
45:49
Píšis zabránil útoku, vzal si míček pro sebe a doběhl až za půlku hřiště, kde hledal volné spoluhráče.
44:44
Dan Novák si našel volný prostor na středu hřiště a vystřelil. Jeho bomba šla ale vedle branky.
43:09
Můžeme vidět velmi vyrovnanou hru, kde je to ze strany na stranu. Oba týmy mají šance a do poslední třetiny vstoupily s největším nasazením.
40:10
Oťas Suchomel byl celý nažhavený vstoupit do třetiny zápasu, ale něco si v šatně zapomněl. Byla to florbalka. Tu Otíku nepotřebuješ, to ukopeš. Minule jel asi 200 kilometrů na zápas bez dresu, takže se mohl tak leda vysprchovat, dnes je to florbalka. Naštěstí už jí drží a může jít do hry.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku FBŠ Všestary:, FBC Strakonice P.A.:15
39:58
Na závěr hosté mají střelu na brankáře, Jéža však bez problémů vyráží maskou.
39:14
Neuvěřitelné.... Krajčí má výhodu, rozehrává ze svého rohu, nikdo 10 metrů okolo něj a Zdenda trefil strop haly.
38:25
Na hřišti je vidět veliké napětí mezi hráči. Jedná se o dost tvrdé utkání.
38:06
Píšis vidí prostor, vybíhá a střílí. Jeho přízemní střela si však cíl nenašla a doputovala na mantinel za brankou.
37:36
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Štěpán Novák (6:2).
37:36
Osvědčená dvojice Novák - Macháček opět zakončuje. Štěpa na Mílu, Míla na branku a gól.
36:03
V této hale je momentálně hodně křiku. Hosté jsou dost pod tlakem a psychicky to nezvládají.
35:19
Míla Macháček ukazuje, že není radno si s ním zahrávat a jde tvrdě do souboje. Je z toho pouze rozehrávka pro hostí.
33:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Roman Dostál (5:2).
33:56
Vyloučen hráč Jan Vaníček družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování.
33:56
Fanda Lahučký se dostal sám do úniku, s totálně chladnou hlavou si udělal z brankáře trhací kalendář a završil tak svůj hattrick. Vaníček to psychicky nezvládl, zahodil svou branku a rozhodčí mu za odměnu udělil trest 2 minuty za nesportovní chování.
32:17
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva FbC Strakonice P.A. na 5 minut za hrubost.
32:17
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
32:17
Strakonice mají spadeno na Mílu Macháčka. Lukáš Pluskal velmi nesportovně a hnusně srazil Mílu a ten se velmi těžko zvedá. Za takovou hnusnou věc si zaslouží 5 minut na trestné lavici za hrubost. Štěpa Novák si logicky brání svého spoluhráče, nelíbí se mu to a bohužel se to nelíbí ani rozhodčím, který mu udělili 2 minuty za nesportovní chování.
32:09
Píšis zkušeně zaváží míček a uklidňuje hru.
31:27
Kuba Moravec dobíhá přes polovinu hřiště soupeře a nakonec blokuje jeho střelu.
30:42
30:42
Bob nahrávkou přes celou šířku hřiště našel volného Fandu Lahučkého, který z první pálí a nemýlí se. Asi mu nosí štěstí jeho nové boty nebo spíš florbalka značky Zone. Ne, byla to krásná střela.
29:31
Všestarští hráči chtějí proměnit svou přesilovou hru, ale Strakonice se nezalekli a i bez svého kamaráda bojují o gól.
29:18
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
29:18
Jakub Kořán zastavuje Mílu Macháčka nedovoleně sekerou přes florbalku. Je zvláštní, že mu drží ještě celá.
28:08
Zdenda Krajčí může líbat Jéžovi ruce i nohy, jelikož ho teď neuvěřitelně podržel a zachránil.
27:29
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda bez asistence (3:2).
27:29
V přesilovce propaluje Karel Šavrda domácího Ježka. Dnes to tomu klukovi jde.
26:51
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
26:51
Ťavič si řekl, že se mu nelíbilo oslabení svého týmu, takže si šel znova sednout a dává jim šanci si to zlepšit.
26:50
Hosté jsou nyní daleko aktivnějším týmem, je vidět, že ty tři body prostě chtějí.
25:44
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michael Kolínský, asistoval Karel Šavrda (3:1).
25:44
Karel Šavrda si narazil o Jéžu, z druhé strany do prázdné se trefuje Martin Košta.
25:00
Fanda Lahučký na míčku, Vaníček čekal, že vystřelí, ale pouze míček přehodil ve snaze přelobovat brankáře. Bohužel hráč hostí tam byl dříve a míček odpálil téměř z brankové čáry.
24:02
Pepa Janeček se u mantinelu rve jako lev a získává míček pro svůj tým . Nakonec na sebe se soupeřem popadali a užívali si chvilku soukromí.
22:48
Šavrda si opět prošel dva hráče, ale nakonec střela byla zblokována. Hosté nevyužili početní převahu, ale rozhodně se nevzdávají a mají odhodlání dál bojovat.
22:13
Míček poletoval ve vzduchu a Bob po krásném souboji tělem míček odpaluje na druhou strnaku hřiště.
21:36
Hosté vypálili dělovku a Jéža neuvěřitelně zasahuje svou vlastní hlavou.
20:23
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
20:23
Ťavič dává příležitost svému týmu vyzkoušet si oslabení a odsedí si dvě minuty za bránění ve hře.
20:01
Začíná druhá třetina a oba týmy odhodlaně vstupují a chtějí dát branku. Dnes to bude ještě zajímavá podívaná.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku FBŠ Všestary:6, FBC Strakonice P.A.:10
19:45
Dnes je taková zima, že i hráči si vytáhli štulpny nahoru, aby je alespoň něco hřálo.
18:50
Krásná individuální akce Šavrdy, kdy si obehrál dva soupeře a z otočky vystřelil.
18:14
Nezastavitelný Macháček si probíhá celé hřiště, ze soupeřů si dělá kuželky, přihrává volnému Hellmikovi, ale Vaníček vyráží, tak si Hellmik bere míček zpátky a vyváží ho uklidit k obráncům.
16:49
16:49
Míla Macháček z rozehrávky našel volného Hellmika, ten se nemýlí a propaluje Vaníčka. Míla tak má v dnešním zápase hattrick asistencí. Doufám., že za to mají nějakou sladkou pokutu.
16:33
Teď přišla ta chvíle, kdy musíme pochválit Zdenku Krajčího, který jako obránce doběhl míček do útočícího rohu a hledal někoho před brankou, kopmu by mohl nahrát.
16:03
Bob zapnul své turbonohy a dobíhá útočícího hráče, nakonec zasahuje i Ježek.
15:43
Pluskal v obrovské šanci, bohužel ale promáchl a letí do rohu hřiště.
15:20
Řezanka vypálil takovou ránu, že nejspíš udělal díru do zdi za brankou, Takový příklep by chtěl nejeden hráč.
14:04
Nahrávka na šířku hřiště a Mareš pálí z první. Ježek je dnes všude a nedává mu šanci si připsat kanadské body.
13:35
Krásná akce hostí, která končí střelou za mantinel.
12:40
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
12:40
Přesilovku si zahrají i hosté, protože Pája Hellman blokoval hokejku Marešovi, který by jinak ze středu pálil.
12:34
Výborný souboj tělem Pepy Janečka v rožku hřiště, bohužel se něj byli dva a míček neudržel.
11:41
Střela hostů skončila pouze na tyčce domácích. Mají hodně střel, takže se dnes domácí obrana s brankářem nudit nebudou.
10:51
Pavel Hellman se dostal sám před Vaníčka, ale míček najednou neměl a skončil v rožku hřiště.
10:15
Nyní to vypadá jak tenis, protože míček není na zemi a hráči obou týmů do něj pinkaj jak chtějí, zrovna kdo běží okolo.
09:26
Pepa Janeček stál za vlastní brankou, ale nikdo mu nešel pomoct.
08:57
Ťavka neboli Honza Volenec se hlásí o míček, Míla Macháček si však řekl ne a zkusil to sám za bránu, kde byl faulován.
08:22
Ježek opět předvádí další zákrok ze své knihy Jak chytat a nedostat gól. Vypadá to, že má dnes dobrý den-
07:53
Zdenda Krajčí vyběhl sebevědomě dopředu ve snaze sebrat míček obránci. Míček se zastavil, Zdenda pokračoval dál.
07:01
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Miloš Macháček (2:0).
07:01
Z přesilovky se nekompromisně trefuje Fanda Lahučký! Po krásné nahrávce Miloše Macháčka ze středu přišla skrytá a přesně mířená střela, kterou ani Vaníček nemohl chytit. Tak dneska Fanda dostane večeři teda..
05:52
Z lavičky zněl jasný pokyn "trénovali jsme to!". Zatím to vypadá, že spíše Strakonice trénovaly oslabení..
05:39
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
05:39
Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Kuba Moravec běžel na bránu, Řezanka zatáhl za ruční brzdu a vysloužil si tak 2 minuty za sekání.
05:01
David Píše zde uplatňuje své zkušenosti z kvalitního čtvrtečního florbalu, kdy nereaguje na sekání a hraje dál.
04:05
Zdenda Krajčí pobíhal kolem své branky, marně hledal svého kamaráda v červeném. Otáčel se všude, nakonec ho našel, chytl za ručičku a už ho nepustil - dobrá obrana!
03:05
Na jedné straně nekomrpomisní Ježek likviduje střelu, z rychlého protiútoku Štěpa Novák vystřelil a brankář Vaníček vyrazil.
02:36
Fandu Lahučkého u mantinelu sevřeli dva hostující hráči. Ten nevěděl na kterou sekeru dřív reagovat, nakonec to bylo písklé.
01:43
Zdá se, že Strakonice ještě nerozmrzli a stále se rozkoukávají. Od kluků ze Všestar je vidět hned aktivita od úplného začátku. Musíme ještě zmínit, že nastoupili ve svém největším složení - 12 hráčů + 1 brankář. Zkušený trenér Freiberg dnes svůj tým řídí pouze z lavičky z důvodu nemoci.
01:06
Prosazují se i hosté, kdy přízemní střelou vyzkoušeli Ježka, zda je pozorný v brance, Ten jistě chytá.
00:28
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Miloš Macháček (1:0).
00:28
Hned úvodní střela týmu Všestar od Štěpy Nováka po krásné akci Miloše Macháčka, který zkušeně obral obránce o míček a Štěpán potom měl snadnou práci zakončit za Vaníčkova záda.
00:01
Dobrý den. Vítáme vás u online přenosu z dnešního zápasu týmu Všestar, kdy se jim postaví tým ze Strakonic. Nutno podotknout, že jeli 190 kilometrů na tento zápas, tak uvidíme, jak se jim bude dnes dařit v zimní sportovni hale.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vladimír Lešek, Michal Strejček, Martin Košta, Jiří Křesák
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Zdeněk Krajčí, Josef Janeček, Jakub Moravec, Roman Dostál, František Lahučký