1:1
1:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Start98 Praha-Kunratice B 2:1
34. Jan Kapucián, 46. Richard Klíma - 24. Jiří Kropáček; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 12 - Martin Novotný 28; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:0;
60:00
Komentář vedoucího domácího týmu Viktora Vondry: Na šance se nehraje, vydřená výhra proti prešovskému betonu. Florbalovou lehkost a krásu zkusíme do příště najít.
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Murase: Dnešní zápas měl pořádný náboj, hrálo se nahoru s obou stran. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:59
střely na branku ve třetíí třetině : SKV 11 START 4
59:09
Timeout Start98 Praha-Kunratice B
56:52
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:39
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil Richard Klíma.
45:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma z trestného střílení (2:1).
40:00
40:00
39:59
střely na branku ve druhé třetině : SKV 12 START 5
37:00
Vyloučen hráč Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
34:57
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
33:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Kapucián, asistoval Patrik Bachan (1:1).
33:17
Vyloučen hráč Jan Horálek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
28:53
Vyloučen hráč Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování.
23:52
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Kropáček, asistoval Michal Mareš (0:1).
20:00
20:00
19:59
střely na branku v první třetině : SKV 7 START 4
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Jiří Kropáček, Eduard Piňos, Michal Mareš, Ondřej Klička, Martin Zeidler
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Vít Neuman, Michal Vlk, Dalibor Nigrin, Jan Švejda, Daniel Dvořák