2:4
6:1
- : -

Florbal Sokolov - FBC Panthers Liberec 10:6
10. Petr Gasparik, 18. Pavel Batista, 23. Petr Gasparik, 39. Pavel Batista, 44. Pavel Batista, 46. Petr Gasparik, 49. Lukáš Konvalina, 50. Petr Gasparik, 55. Patrik Soukup, 55. Jakub Stejskal - 11. Tomáš Hess, 25. Tomáš Hess, 27. Tomáš Hess, 30. Filip Munzar, 37. Filip Munzar, 55. Tomáš Hess; rozhodčí: Petr Hudák - Michal Žáček; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 13 - Lukáš Pfeiffer 19; po třetinách: 2:1, 2:4, 6:1;
60:00
Střely ve 3. třetině Sokolov 9 - Liberec 5
60:00
Komentář trenéra hostů: Díky hráčům, co dnes dorazili, zápas jsme si prohráli chybami ve třetí části, pozdravujeme zbytek týmů do Liberce.
60:00
Komentář trenéra domácích T. Abrháma: První dvě třetiny byl soupeř lepší, jelikož běhal a my stáli. V poslední části jsme zabrali, zamíchali sestavou a konečně začali běhat. To stačilo.
60:00
54:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Patrik Soukup (10:6).
54:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Hess, asistoval Ondřej Neuman (9:6).
54:21
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup bez asistence (9:5).
54:15
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
50:53
Vyloučen hráč Petr Gasparik družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
49:11
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik bez asistence (8:5).
48:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Patrik Soukup (7:5).
45:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Tomáš Abrhám (6:5).
43:31
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Petr Gasparik (5:5).
42:03
Vyloučen hráč Martin Šír družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Sokolov 12 - Liberec 7
40:00
38:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Matouš Tesař (4:5).
36:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Jan Burkoň (3:5).
34:22
Vyloučen hráč Petr Gasparik družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Ondřej Neuman (3:4).
26:21
24:38
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Hess, asistoval Tomáš Szabo (3:2).
22:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Pavel Batista (3:1).
20:00
20:00
Střely v první třetině Sokolov 8 - Liberec 7
20:00
17:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Tomáš Abrhám (2:1).
10:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Hess, asistoval Filip Munzar (1:1).
09:16
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Štěpán Mosler (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Hudák a Michal Žáček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Tomáš Hess, Filip Munzar, Ondřej Neuman
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Jakub Stejskal, Tomáš Abrhám, Pavel Batista, Štěpán Mosler, David Ladžon