1:2
3:9
- : -

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - Pacovští Honzíci 5:13
5. Ondřej Háp, 35. Marek Lamplot, 53. Jiří Boštík, 55. Štěpán Švec, 58. Martin Štarman - 13. Ondřej Šimek, 20. Matěj Doubek, 37. Ondřej Šimek, 38. Tomáš Dohnal, 42. Ondřej Šimek, 44. Tomáš Dohnal, 45. Milan Paták, 47. Ondřej Šimek, 50. Tomáš Krátoška, 52. Adam Škoda, 58. Michal Hošek, 58. Ondřej Šimek, 59. Michal Hošek; rozhodčí: Michal Taufmann - Marek Čížek; vyloučení: 4:1 + Michal Hošek 5; využití: 1:3; diváků: 137; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 20, Tomáš Doubek 10 - Jan Máca 13; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:9;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři, dnes jsme byli lepším soupeřem a domácí celek jsme přejeli.
59:59
Komentář trenéra domácí Michala Hápa: nekoncentrovaný výkon a budič chtíč úplně nulový. Zasloužená sprcha, která přišla v nespravý čas. Dnes jsme byli v oslabené sestavě, dále na hřišti proběhlo velice chyb a toho soupeř velmi dobře využil. Děkujeme divákům. TVRZ DOBYTA...
59:04
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:20
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Jan Tomšů (5:13).
57:42
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Matěj Doubek (5:12).
57:34
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Tomáš Novák (5:11).
57:04
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Adam Škoda (4:11).
55:12
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
54:58
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Jiří Žák (4:10).
52:22
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Štěpán Švec (3:10).
51:22
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Jan Tomšů (2:10).
49:03
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Matěj Doubek (2:9).
47:28
Vyloučen hráč Robert Chaloupka družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vražení zády.
46:02
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Adam Škoda (2:8).
45:33
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
44:00
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Paták, asistoval Ondřej Šimek (2:7).
43:04
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Milan Paták (2:6).
37:22
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Matěj Doubek (2:4).
36:08
36:08
Při zmatku před brankou jako první našel míček Ondřej Šimek který ze zmatku vytěžil vedení pro svůj tým.
35:41
Hosté hrají v plném počtu.
34:48
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Jiří Boštík (2:2).
34:48
Po střele od mantinelu Marek vymetl pavučinku v pravém růžku Mácovy branky.
33:40
Další střela domácích která končí za mantinelem.
32:50
Hostící čtyřka střídá.
32:00
Střela Jirky Boštíka šla mimo branku.
31:05
Litomyšl se dostala na polovinu soupeře a vytváří si tlak a šance na dobrou střelbu.
30:41
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 5 minut za sekání.
30:20
Šimek Ondřej trefil horní tyč brankové konstrukce
29:30
Po menších problémech s internetem jsme zpět.
28:10
Jan Máca nám ukazuje další svůj povedený zákrok .
27:00
Litomyšl využívá dlouhé střídání soupeře a a dostává se na polovinu soupeře.
24:20
Brankář hostí se nechává ošetřit od zdravotníka.
23:30
Ondřej Vašek předvedl další úspěšný zákrok, když vyrazil míček nártem.
22:50
Marek Lamplot zabránil dalšímu soupeřovu přečíslení.
21:30
Litomyšl drží míček a kontroluje hru.
20:00
20:00
19:13
Na střelu k tyči nedosáhl Ondřej Vašek a Doubek skóroval.
19:12
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek bez asistence (1:2).
17:40
Teď se zapotil brankář hostí kterého prověřilo několik střel domácích rychle za sebou.
16:50
Štěpán Švec trefil ležícího brankáře.
15:00
Dnes domácí brankář má mnohem méňe práce než brankář hostí před kterým je míček častěji.
13:40
Marek Lamplot z poloviny hřiště nahodil skákavou přihrávku kterou nikdo nezasáhl a těsně minula branku.
12:05
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Tomšů (1:1).
12:05
Po výběhu od mantinelu se podařilo Simkovi prostřelit Ondru Vaška.
11:20
Hosté drží Litomyšl v tlaku a nechce je nechat vystřídat.
10:39
Vyloučen hráč Martin Štarman družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
09:20
Domácí určují tempo hry
08:05
domácí mají rozehrávku na polovině soupeře po které si vytvářejí tlak
05:10
Hosté si vytváří tlak na polovině domácích.
04:05
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Tomáš Novák (1:0).
03:30
Hosté si vytvořili breakovou situaci kterou však domácí do dobře přečetli a dokázali ji ubránit.
02:20
Litomyšl si vytváří tlak.
01:45
Hosté poprvé ohrozili branku domácích, ale domácí brankář je zatím bezchybný.
00:20
Domácí si vytvářejí tlak, ale hosté úspěšně brání.
00:01
Úvodní vhazování vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Taufmann a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Robert Chaloupka, Tomáš Dohnal, Ondřej Šimek, Matěj Doubek, Milan Paták
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Josef Karlík, Michal Háp, Štěpán Švec, Petr Kuchta, Jiří Boštík