0:2
2:4
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Koberovy 3:7
7. Tomáš Suchý, 53. Pavel Honzík, 55. David Malkus - 3. Lukáš Hlava, 28. Jakub Volf, 34. Jan Novotný, 43. Dominik Reczai, 50. Leoš Kopáček, 54. Adam Kuršel, 56. Michal Slavík; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 17 - Ondřej Brunclík 33; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:4;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 11, TJ Sokol Koberovy - 9
60:00
Komentář trenéra domácích: Od začátku zápasu jsme byli mimo. Jeden z těch zápasů, ve kterém se nedaří nic. Zmar. Díky soupeři za zápas a divákům, že vydrželi až do konce.
60:00
Komentář trenéra hostí: Soupeř hrál výborně, my jsme dnes byli efektivnější v zakončení a disciplinovaní v obraně. V těžkých chvílích nám pomohl výborný brankář. Předvedli jsme po dlouhé době týmový výkon. Děkujeme soupeři za utkání a zdravím Míšu s Áňou.
60:00
59:16
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
57:33
Vyloučen hráč Jakub Volf družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:19
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík bez asistence (3:7).
54:35
Vyloučen hráč Jáchym Kellar družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Tomáš Katolický (3:6).
53:53
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Adam Kuršel, asistoval Milan Drobný (2:6).
52:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Adam Tkadlec (2:5).
49:55
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Michal Slavík (1:5).
42:26
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jakub Volf (1:4).
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 14, TJ Sokol Koberovy - 8
40:00
33:25
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Michal Reczai (1:3).
27:29
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Volf, asistoval Milan Drobný (1:2).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 11, TJ Sokol Koberovy - 7
20:00
15:19
A ani přesilovka hostů gól nepřinesla. Vykoupil je zpět na hřišti.
13:25
Po domluveném signálu hostů zazvonila tyčka za Horákem.
13:19
Vyloučen hráč Tomáš Vykoupil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:41
Hosté hrají v plném počtu.
09:12
Koberovům se zatím daří všechny střely domácích blokovat.
07:41
Vyloučen hráč Marek Šikola družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování hokejky.
06:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Suchý bez asistence (1:1).
06:02
A je srovnáno !
02:05
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Michal Reczai (0:1).
02:05
Skóre dnešního utkání otevírají hosté, gólem od mantinelu .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Jakub Volf, Michal Reczai, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Jiří Kuthan, David Malkus, Jáchym Kellar, Pavel Honzík, Tomáš Katolický