2:3
2:6
- : -

VŠO FLORBAL CHODOV - Sokol Pardubice 7:12
2. Jiří Lebeda, 9. Jakub Dufek, 14. Patrik Chládek, 30. Jiří Lebeda, 32. Šimon Doubek, 55. Jiří Koklar, 60. Martin Řezáč - 1. Vojtěch Kaluža, 10. Vojtěch Vlasák, 13. Adam Šmíd, 21. Lukáš Kučera, 34. Adam Šmíd, 40. Jiří Kohoutek, 41. Adam Šmíd, 44. Filip Novák, 45. Matouš Sákra, 57. Adam Šmíd, 58. Filip Novák, 60. Petr Kučera; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 61; zásahy brankářů: Martin Petr 12, Karel Pergler 11 - Martin Haleš 36; po třetinách: 3:3, 2:3, 2:6;
60:00
střely ve 3:tř. 18:14, celkem 43:32
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman - 1.část: "Mrzí to hodně - moc proroctví k zápasům mi v poslední době nevyšlo, ale když jsem minule napsal, že se na nás určitě někdo někdy vyspí, netušil jsem, že to bude tak brzy. Dnes nás porazilo několik věcí a smutné je, že to nebyl florbal soupeře. Nám se nepotkalo prostě nic, netrefili jsme sestavu, naše rozhodnutí byla v dobrých momentech špatná a prostě jsme neměli vývoj utkání."
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman - 2.část: "Soupeř nás v začátku rozhodil chytrou provokativní hrou. Vyšlo to, protože jsme se přestali soustředit na věci, které nám pomáhájí a investovali energii do nesmyslů. Je to výchovná facka, my se poučíme a zlepšíme. Měli jsme skvělou fázi sezony, chyběla jí vítězná tečka. O to pokorněji a poctivěji se připravíme na další fázi po repre pauze. Mužům přejeme hodně štěstí na domácím MS!"
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Dnes jsme na férovku nebyli florbalovější a neměli více ze hry, nicméně jsme hráli obětavě do obrany, byli produktivní v útoku a výborně zachytal Bafan v brance. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
59:55
trochu divoký konec utkání
59:54
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč bez asistence (7:12).
59:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Kučera, asistoval Michal Smola (6:12).
58:20
utkání se již asi dohraje 6 na 5
57:01
další do prázdné
57:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák bez asistence (6:11).
56:37
desátý gól do prázdné dává Šmíd
56:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (6:10).
55:30
Pergler se nyní naběhá z branky na střídačku a zpět, Chodov v tlaku
54:15
Koky snižuje
54:14
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar bez asistence (6:9).
44:14
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Marek Macek (5:9).
43:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Lukáš Kučera (5:8).
40:45
opět nezachycený začátek třetiny a do brány Chodova jde Pergler, který hned od začátku má práce dost
40:44
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Kučera (5:7).
39:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval David Petržela (5:6).
38:55
nyní vyloučení i u domácích na konci třetiny
38:54
Vyloučen hráč Ondřej Novotný družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:24
Pardubice ubránili 6 na 5, nyní pokračují ve výborném oslabení
36:23
Vyloučen hráč Michael Souček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
33:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd z trestného střílení (5:5).
32:59
Procházka jezdí , má snad dvoje plíce
31:57
pečlivá přesilovková kombinace končí nakonec za Halešem
31:56
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Šimon Doubek, asistoval Jiří Lebeda (5:4).
30:49
Vyloučen hráč Michal Smola družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:29
v polovině utkání začínáme znovu - Pardubice chvilku polevili v soustředění a Lebeda s Řezáčem využili
29:28
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Martin Řezáč (4:4).
20:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Jiří Kohoutek (3:4).
20:00
20:00
střely v 1. tř. 15:9
20:00
zdravíme chodovské marody, kteří se přišli na dnešní utkání podívat a přejeme brzký návrat na hřiště
20:00
18:06
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
13:57
hra ve výborném tempu, gól přidává osvědčená dvojice domácích
13:56
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Chládek, asistoval Petr Majer (3:3).
12:47
po chybě v chodovské rozehrávce Novák se Šmídem znovu pro hosty
12:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Filip Novák (2:3).
09:08
hosté nakonec přesilovku v závěru využili
09:07
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Matěj Gregor (2:2).
08:39
Majer na vrcholu obrany výborně zachytil a vyzval Dufka, který se nemýlil
08:38
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Petr Majer (2:1).
07:15
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:15
Pardubice nyní mačkali chodovskou čtveřici, Strnad nyní trochu tvrdší zákrok
05:50
Lebeda nyní unikl v oslabení, nic z toho a vzápětí zákrok z říše snů od Petra
05:33
Vyloučen hráč David Horký družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.