0:3
1:4
- : -

Technology Florbal MB - BLACK ANGELS 2:13
6. Vojtěch Hejduk, 52. Zdeněk Vyhnánek - 2. Štěpán Čejka, 2. Matouš Burian, 4. Matouš Burian, 9. Štěpán Čejka, 17. Filip Rulíšek, 20. Štěpán Čejka, 31. Štěpán Čejka, 35. Matouš Burian, 36. Lukáš Staněk, 45. Ivo Žaloudek, 48. Lukáš Staněk, 49. Tomáš Čáslava, 60. Matyáš Pik; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Marek Macík 13 - Daniel Pfeifer 23; po třetinách: 1:6, 0:3, 1:4;
60:00
Střely po 3. třetině: Mladá Boleslav - 12, Black Angels - 8.
60:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Zalubila: O zápase rozhodla produktivita zakončení. Od nás po středečním zápase zlepšení hlavně směrem dozadu. Jsme rádi, že jsme dokázali zapojit všechny hráče sestavy a za hezký výsledek. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: V první třetině byl na hřišti pouze soupeř, my jsme se dnes celý zápas snažili pouze dohonit tempo utkání. Když jsme si vypracovali šance, tak jsme selhali v zakončení, zítra budeme lepší. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu až do konce utkání.
60:00
59:52
Vyloučen hráč Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Pik, asistoval Štěpán Čejka (2:13).
58:52
Vyloučen hráč Vladimír Štecha družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
58:34
Opět vidíme hru ze strany na stranu, je to honba na míčkem.
58:10
Probíhají poslední 2 minuty utkání.
56:16
Štecha, Zoufalý a střela minimálně o metr vedle.
53:12
Šlechta leží, vypadá ale, že to není nic vážného, po chvilce se zvedá a s bolavou grimasou míří na střídačku.
51:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jiří Zmatlík (2:12).
51:44
Po tom co se Vyhnánek vymotal z obchvatu soupeřů, střílí s trefuje branku.
50:12
Kučera střílí, Pfeifer je ovšem až na jedno zaváhání neprůstřelný.
48:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Dominik Janda (1:12).
47:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Jakub Vávra (1:11).
47:05
Štecha střílí a Pfeifer má očividně dobře postavenou branku, jelikož míček se otíral o tyčku a míří mimo.
45:48
Nepřesné přihrávky kazí hru domácích na útočné polovině.
44:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ivo Žaloudek, asistoval Dominik Janda (1:10).
44:32
Macík opět pouští míček za svá záda.
43:14
Zoufalý odzbrojil Hráče z Blacků a Boleslav na míčku.
41:50
Boleslav má sice míček na svých holích. Ale nevytváří si žádné šance.
40:01
I poslední buly zápasu vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Boleslav - 5, Black Angels - 9.
40:00
39:54
Hejduk s míčkem opět skoro přes celé hřiště. Nyní to gólem nekončí.
37:57
Po tom, co dlouhou dobu byl na útočné polovině usazen tým hostí se boleslavští dostali k míčku.
35:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Daniel Pfeifer (1:9).
35:09
Hejduk na polovině hřiště nedosáhl na míček a tak Staněk míček převzal a backhandem trefuje.
34:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Dominik Janda (1:8).
33:06
BA na tahu. Zdá se, že každý jejich hráč chce v dnešním utkání urvat aspoň bod.
30:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Martin Obuškevič (1:7).
30:02
Míček se dostal za Macíkova záda, nechal příliš velkou mezeru mezi nohama a Čejka se nemýlí.
28:11
I přesto, že Boleslav střílí, Black Angels jsou jako neprůstřelná zeď a to co projde, chytá Pfeifer.
26:50
Střely domácích jsou blokovány soupeři.
24:47
Hraje se v rychlém tempu, ze strany na stranu.
23:22
S míčkem nyní operují hosté, kteří se snaží navýšit skóre.
22:46
Matrínkovu střelu chytá Pfeifer.
21:14
Míček na boleslavských holích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Boleslav - 8, Black Angels - 9.
20:00
Bule opět ve prospěch hostí.
20:00
19:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Adam Bouček (1:6).
18:30
Nahrávku hostí kazí Hejduk, díky němu se Boleslav dostává na míček.
16:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Martin Obuškevič (1:5).
16:15
Gollova střela zblokována a Black Angels se dostávají do útoku, ze kterého těží.
15:30
Boleslav na míčku, přesto zatím neměla střelu na bránu.
14:30
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
13:06
Sobotka si pěkným způsobem obhodil jednoho hráče z týmu hostí, Martínek míjí.
12:10
Boleslav v plném počtu.
11:45
Tyčka teď zabránila páté inkasované brance.
10:47
První střela, Macík chytá, dorážka míří mimo branku.
09:59
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vražení zády.
08:40
Pfeifer chytá dvě střely jdoucí rychle po sobě.
08:08
08:00
Gollův blok kazí střelu na Macíka. Na míčku zůstavají hosté.
06:50
Tři fauly za sebou na boleslavské hráče. Z rozehrávek nevyplynuly žádné šance.
06:30
Vyhnánek kazí přihrávku hostí.
05:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Marek Macík (1:3).
05:07
Hejduk to vzal na sebe. Běžel s míčkem přes celé hřiště a trefuje přesně.
04:39
Mela před boleslavskou bránou.
04:02
Třetí střela Black Angels a také třetí gól.
03:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jaroslav Verner (0:3).
02:29
Vstup do utkání se domácím nedaří, za Macíka záda prošla i druhá střela týmu hostí za 16 vteřin.
01:32
01:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Filip Rulíšek (0:1).
01:16
Máme tu rychlý gól, po minutě a 16 vteřinách se trefuje Čejka.
00:53
Nahrávka na Zoufalého, ten míjí.
00:01
Úvodní bule ve prospěch hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Štěpán Čejka, Jiří Hausmann, Adam Bouček, Filip Rulíšek, Martin Obuškevič
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Vítejte u dnešního online přenosu mezi domácím týmem Technology Florbal Mladá Boleslav a týmem hostí Black Angels.