1:0
1:1
1:0

FBC Ossiko Třinec - Bulldogs Brno 4:3p
13. Lucie Mišúnová, 26. Petra Stará, 60. Adéla Šibrová, 61. Tereza Martynková - 10. Michaela Sekaninová, 12. Michaela Sekaninová, 58. Jana Boberová; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 13 - Sabina Dvořáčková 28; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1, 1:0;
60:56
65:00
Hodnocení trenéra Rudolf Škubala: "Zápasy plynou a my hrajeme hůř a hůř. Jak jsem psal minule, nyní máme 14 denní pauzu, přeskupíme síly a vrátíme se silnější. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání."
65:00
Hodnocení trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Dnes nás jeden ztracený bod může mrzet, ale vzhledem k průběhu posledních 3 minut 2 body určitě bereme. Brnu dnes neskutečně zachytala gólmanka. Jsem rád, že na balónu máme sílu. Ještě zlepšit koncovku a bude to úplně jiná bajka. Soupeři děkujeme za kvalitní zápas a přejeme šťastnou cenu domů."
60:56
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková bez asistence (4:3).
60:00
60:00
59:56
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Vladimíra Skalíková (3:3).
59:55
Vyloučen hráč Simona Némethová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
59:27
Timeout FBC Ossiko Třinec
57:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jana Boberová bez asistence (2:3).
55:35
Vyloučen hráč Monika Zamazalová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
53:36
Timeout Bulldogs Brno
53:36
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil Michaela Sekaninová.
51:30
Odkrytá branku nedokázala kapitánka domácích Bieleszová trefit.
50:31
Vyloučen hráč Gabriela Komínková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
48:55
V přesilovce si Třinec nic nevytvořil.
46:55
Vyloučen hráč Simona Némethová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
38:00
Kawuloková v obrovské šanci ale na Dvořáčkovou si nepřišla.
35:40
Stará nebyla daleko od gólu. Její otočka kolem branky ale brankářku Dvořáčkovou nepřekvapil.
34:00
Hra se teď trochu zpomalila a nic zajímavého nenabízí.
30:30
Skvělé zákroky brankářky Szwanczarové.
29:28
Přesilovka Buldoček nic zajímavého nepřinesla.
28:00
Ale ani Buldočky nezahálejí a zkouší co vysílač vydrží.
27:28
Vyloučen hráč Natálie Kawuloková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
26:30
Třinecké hráčky jsou na hřišti momentálně lepším týmem. Šance střídá šanci.
25:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Stará, asistoval Adéla Šibrová (2:2).
25:48
Šibrová našla před brankou úplně volnou Petru Stárou, která bez problému srovnává stav utkání.
23:30
Třinecké teď sympaticky ohrožují svatyni Dvořáčkové.
21:00
Znovu Mišúnová v úniku a znovu to zpracování. Bohužel pro domácí stav se nemění.
20:30
Další třetina přinesla změnu stran. Po Javorovém se začíná střílet i po Čantorii. Takže asi není třeba dodávat kam letěla střela Šibrové.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: TRI: 7 - BRN: 5
19:20
Wojnarová se dostala do skvělé příležitosti. Před ní byla jen odkryta svatyně ale nepochopitelně to brankou neskončilo.
18:00
Buldočky teď drží třinecké pod tlakem.
15:00
Domácí hráčky chtějí asi pravidelným ostřelováním Javorového vrchu přerušit televizní vysílání na třinecku.
12:30
Hra se nemění. Brno je pod lehkým tlakem a mimořádně efektivní a z minima vytěžuje maximum. Třinecké "jen" musí více střílet.
12:03
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová bez asistence (1:2).
11:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Sekaninová, asistoval Aneta Koláčková (0:2).
09:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Sekaninová, asistoval Yvona Dostálová (0:1).
09:50
Nedáš dostaneš, Mišúnová mohla uhánět na branku jen stačilo zpracovat míček. To se nepovedlo a tak se Brno dostalo do šance, kdy Dostálová našla přihrávkou zpoza branky trestuhodně volnou Sekaninovou.
09:00
Brňanky jakoby měly v nohách ještě dlouho cestu, momentálně je to právě domácí Třinec, který přebírá a udává tempo hry.
08:05
Ubráněná standartka a tak pokračujem znovu ve hře nahoru dolů.
08:00
Obrovská chyba Nogawczykové přinesla standartku z výhodné pozice pro Brno.
06:35
Přesilovka nepřinesla žádnou velkou šanci. Třinecké držely Buldočky v tlaku ale to je asi tak všechno.
05:30
Standartku z výhodné pozice nezahrály domácí hráčky dobře.
04:32
Vyloučen hráč Nikol Hunkařová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:00
Sympatická střela Vladimíry Skalíkové neměla gólové parametry.
02:00
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bedřich Kopka a Marek Warmuž.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Anna Bachratá, Veronika Pohlodková, Yvona Dostálová, Michaela Sekaninová, Monika Zamazalová
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Eliška Zetková, Petra Bieleszová, Tereza Martynková, Jana Nogawczyková, Zuzana Wojnarová