1:1
0:3
- : -

Florbalová akademie MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:7
14. Zuzana Kábrtová, 21. Daniela Švejdová - 1. Michaela Kubečková, 6. Nikola Liberdová, 12. Nikola Liberdová, 26. Dominika Buczek, 46. Nikola Liberdová, 49. Natálie Hurníková, 56. Vlaďka Maděrová; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Karolína Špačková 35 - Simona Pytlíková 17; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:3;
60:00
Střely po třetí třetině: Mladá Boleslav-4, Vítkovice-12.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Kárníka:,,Dnešní zápas byl jeden z povedenějších. Děkuji hráčkám za zodpovědný výkon a věřím, že do příště odstraníme individuální chyby, které rozhodly dnešní zápas. Díky soupeřkám za zápas a divákům za podporu."
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Kubečky:,,První třetina poznamenaná rychlou brankou. Odskočili jsme na bezpečné vedení, o které jsme se sami připravili individuální chybou. V úvodu druhé třetiny nás zaskočil soupeř agresivnějším pojetím hry. K naší hře, kterou jsme se zde chtěli prezentovat celý zápas, jsme se dostali až ve třetí třetině, se kterou můžeme být jako jedinou spokojeni."
60:00
59:15
Pytlíková vytahuje nához domácích nad svou branku.
57:59
Stehlíková nastartovala rychlou Švejdovou, míček ji ale poslala příliš pozdě.
57:33
Vítkovice v šesti.
56:45
Vítkovice v další šanci, jedna z jejich hráček si však pomohla útočným faulem a rozehrávat budou hráčky Boleslavi.
56:30
Ptáčková v jasné šanci vůbec netrefuje míček.
55:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Eva Barvíková (2:7).
55:40
Vítkovice navyšují své vedení a ubírají tím domácím naději na bodový zisk.
54:30
Vítkovické hráčky jakoby bránu trefovat ani nechtěly, jejich střely plachtí naprosto mimo.
53:03
Kubečková míří v úniku nad branku.
51:57
Chlupatá mířila střelou vysoko nad svatyni Špačkové.
50:15
Dlouhý výhoz Špačkové, který ale Kábrtová nečekala a Vítkovice mohou jít znovu vpřed.
49:05
Kubečková napálila míček, ale hokejka jí skončila až nad hlavou. Standartka pro FA.
48:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Vlaďka Maděrová (2:6).
47:38
Buczek sama před brankou, Jirková A. ji čistě na poslední chvíli zastavuje.
46:18
Hra se přelívá ze strany na stranu a je vidět, že domácí boj rozhodně nevzdávají.
45:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Dominika Buczek (2:5).
45:14
Spolupráce Liberdové s Buczkovou přináší důležitou branku pro slezský tým.
44:42
Domácí tým na míčku.
42:54
Stehlíková nedovoleně stopuje Kubečkovou, z rozehrávka naštěstí pro domácí tým nic není.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Mladá Boleslav-8, Vítkovice-14.
40:00
39:50
M. Jirková znovu proklouzla soupeřkám, Pytlíková zasahuje.
38:19
Domácí obrana nevyhodnotila situaci správně a všech 5 hráček se musí vrátit na obrannou polovinu.
37:30
Střela Barvíkové z první končí vysoko na boleslavskou brankou.
37:08
Martináková pálí mimo tři tyče.
36:25
Špačková znovu úspěšně zasahuje a dlouhým výhozem dává svým spoluhráčkám příležitost si lehce odpočinout.
35:55
Vyloučen hráč Lucie Jansíková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
35:11
Účinný blok proti střele vítkovické kapitánky.
33:02
Hráčky Vítkovic na míčku, prozatím bez ohrožení branky.
31:53
Čermáková zdvojena za bránou.
29:47
A. Jirková zkusila z dálky, před Pytlíkovou ovšem prázdno a míček tak bez problému chytá.
29:33
Vyloučen hráč Veronika Janáčková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
28:12
Chyba mladoboleslavských hráček na polovině hřiště, kterou mohla potrestat Barvíková, domácí brakářka dnes drží tým.
27:33
Přesilovka domácích vůbec nepůsobí jak by měla a i jejich soupeřky mají dost ze hry.
26:52
Buczek utekla domácí obraně, Špačková znovu čaruje.
26:07
Vyloučen hráč Eva Barvíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
25:45
M. Jirková táhla vpřed další akci domácích.
25:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Nikola Liberdová (2:4).
24:55
Chovancová skvěle zakročila proti Glasové.
24:08
Ptáčková backhandem netrefuje.
22:58
Jirková A. vybojovala rozehrávku pro svůj tým, Švejdová nenasměrovala skákavý míček na branku a rozehrávat budou hráčky Vítkovic.
21:48
Jansíková zkusila vystřelit z výběhu, střela velice pěkná, branka ale nyní příliš malých rozměrů.
21:04
Domácí kapitánka zkušeně zastavuje soupeřku a zakládá útok Mladé Boleslavi.
20:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Marie Jirková (2:3).
20:45
Švejdová snižuje na rozdíl jedné branky.
20:37
Špačková znovu ukazuje, že je důležitou oporou týmu.
20:02
Úvodní bule opět pro hostující tým.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Mladá Boleslav-7, Vítkovice-16.
20:00
19:38
Chovancová za bránou dokázala přejít přes soupeřku, další klička už nebyla úspěšná.
18:54
Hra momentálně v režii týmu hostí, který kombinuje před mladoboleslavskou golmankou.
17:36
Jirková prokličkovala obranou až před branku, kde jí ale selhala mířidla.
17:05
Další míček ve svém brankovišti loví Špačková a dlouhým výhozem pomáhá týmu dostat se na útočnou polovinu.
15:47
Ptáčková zastavena nepovoleně, rozehrávku ale sbírají soupeřky a vydávají se před Špačkovou, ta vytahuje neskutečný zákrok.
14:40
Hurníková u mantinelu, nahrávka na Moravcovou je velice nepřesná.
13:24
Po buli rychá souhra hráček hostí, domácí pětice nakonec hasí situaci odpálením balónku.
13:13
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Zuzana Kábrtová, asistoval Adéla Stehlíková (1:3).
13:13
Kábrtová nádherně vymetá branku Vítkovic.
12:16
Souhra Jirková A.-Jirková M., vítkovická obranná dvojice ale odebírá čistě míček.
11:40
11:27
Buczek z dálky vysoko přestřeluje.
10:27
Standartka z osy hřiště se hostujícím hráčkám vůbec nevydařila a míček získává Chovancová.
10:04
Stehlíková od mantinelu prověřila Pytlíkovou, ta je ale připravena.
09:21
Špačková si připisuje dva úspěšné zákroky za sebou.
09:09
Hukalová znovu hasí situaci.
08:04
Kubečková hledala na druhé straně hřiště Glasovou, ta netrefuje míček.
07:29
Nad Pytlíkovou zvoní břevno.
05:39
Před Špačkovou osamocená Hurníková, brankář z širšího kádru juniorské reprezentace bez problému chytá.
05:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Alexandra Glasová (0:2).
05:16
Hukalová odkopává míček do bezpečí po střele Martinákové.
04:29
Jansíková nestíhala v souboji a sekla soupeřku přes hokejku, Kubečková pouze do domácí golmanky.
03:32
Říhová zastavuje Kubečkovou, která se vytáčela před brankou do palebné pozice.
02:27
M. Jirková nedovoleně u mantinelu, ze standartky míří Moravcová mimo hřiště.
01:36
Nebezpečně skákavý míček před brankářkou domácích, hráčky Vítkovic se ale nezorientovaly včas a vpřed může FA.
01:00
Dva rychlé výpady domácích, ani jeden Pytlíkovou neohrozil.
00:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Nikola Liberdová (0:1).
00:31
Říhovou nechaly její spoluhráčky samotnou na hřišti, ta v tlaku nemohla udržet míček a Špačková v úvodu utkání inkasuje.
00:03
Úvodní bule ve prospěch hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Alexandra Glasová, Michaela Kubečková, Nikola Liberdová, Dominika Buczek
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Adéla Jirková, Kristýna Bauerová, Anna Říhová, Zuzana Kábrtová, Daniela Švejdová
00:00
Vítáme vás u online přenosu ze zápasu juniorské ligy mezi domácí Mladou Boleslaví a jejich dnešními hosty z Vítkovic.