1:1
1:1
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FbC Asper Šumperk 3:2
15. Nela Brantálová, 30. Ester Volná, 43. Ester Volná - 27. Markéta Heverová, 31. Veronika Jilková; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 5 + Klára Portešová 5:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Anna Klepáčová ? - Bára Buriánková ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1;
45:00
43:38
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
43:38
Vyloučen hráč Ivana Urbanová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra rukou.
42:31
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ester Volná, asistoval Kateřina Magnusková (3:2).
40:20
Timeout FbC Asper Šumperk
35:34
Trestné střílení družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek neproměnil Dominika Vlachovská.
30:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Veronika Jilková z trestného střílení (2:2).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ester Volná, asistoval Nikola Špačková (2:1).
26:59
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Markéta Heverová, asistoval Veronika Jilková (1:1).
23:23
Vyloučen hráč Veronika Jalcsová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
22:24
Vyloučen hráč Nela Brantálová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra rukou.
22:24
Vyloučen hráč Klára Portešová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:00
15:00
14:37
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Nela Brantálová, asistoval Dominika Vlachovská (1:0).
14:29
Trestné střílení družstva FbC Asper Šumperk neproměnil Adéla Lišková.
13:46
Vyloučen hráč Klára Portešová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 5 minut za hrubost.
12:22
Vyloučen hráč Veronika Jalcsová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
05:42
Vyloučen hráč Markéta Heverová družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk:
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Anna Klepáčová; hráči v poli: Veronika Jalcsová, Beáta Klášterková, Klára Portešová, Nela Brantálová, Dominika Vlachovská