4:0
4:5
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Slovan Havířov 10:5
14. Otakar Prášek, 19. Filip Chmelíček, 23. Tomáš Volf, 32. Tomáš Boubelík, 36. Ondřej Schuller, 38. Petr Pražák, 46. Petr Pražák, 48. Petr Pražák, 52. Tomáš Boubelík, 60. Otakar Prášek - 42. Filip Hromádka, 45. Matěj Smeták, 48. Vojtěch Vavrečka, 57. Vojtěch Vavrečka, 59. Matěj Smeták; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 6:2; využití: 1:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 20 - Martin Zapletálek 24; po třetinách: 2:0, 4:0, 4:5;
60:00
komentář trenéra hostů Matěje Smetáka: Zaspaný začátek utkání, bez pohybu, bez důrazu, bez střelby. Ve třetí třetině jsme trošku začali hrát a proměňovat šance, ale to nestačilo na rozjetý Start. Díky soupeři za utkání
60:00
Střely 3. třetina: Start 13, Havířov 8
60:00
Komentář trenéra domácích část dvě: První dvě třetiny z naší strany výborné a v klidu odehrané s výborným Loupákem v brance! Ve třetí třetině jsme zase zbytečně nechali soupeře vstřelit branky a na této části hry budeme muset zapracovat. Stále nás sráží zbytečné vyloučení. Pracujeme dále a budeme lepší! Díky svým hráčům za poslední výkony. Soupeři přeji šťastnou cestu do Havířova.
60:00
Komentář trenéra domácích Václava Bučka část jedna: Dnes jsme od začátku předváděli soustředěný výkon a podařilo se nám plnit správně úkoly na hřišti.
60:00
59:52
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
59:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Otakar Prášek, asistoval Jan Vacenovský (10:5).
58:55
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Filip Hromádka (9:5).
57:56
Hosté z Havířova nic nevzdávají a snaží se o co nejlepší výsledek. Bohužel nemají přesnou mušku a tak se skore na jejich straně nemění
56:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Marek Vylegala (9:4).
56:31
Schuller nedoběhl nabídku od spoluhráče z rohu
55:31
Hra je teď často přerušována hvizdy rozhodčích, kouskovaná hra svědčí zejména hostující straně
54:34
Hosté mají standardku z dobrého místa, Smeták trefil pouze zeď
53:35
Vylegala v 100% pozici netrefuje ani branku
53:19
Prášek vystřelil do hrudi a pak i rozdal hit za brankou a nakonec si balonek ještě vybojoval
51:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Filip Chmelíček (9:3).
51:02
Další přesilovka pro domácí barvy a hned nebezpečná. Pražák mladší našel křižnou sehrávkou Jiráska, ale ten se neprosadil
50:57
Vyloučen hráč Tomáš Hořecký družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
50:14
Timeout TJ Slovan Havířov
49:33
Havířovští nastoupili do třetí třetiny bez bázně a hany a zle zatápějí domácí obraně
47:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Pražák bez asistence (8:3).
47:34
Petr Pražák rozpohyboval své hbité nohy a z rychlého protiútoku trefil míček pod břevno
47:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Michal Kozelský (7:3).
47:11
Vavrečka se vymotal před branku, kde z posledních sil, bekhendem, pod nohou překonává Lupoměcha
45:14
Vyloučen hráč Filip Chmelíček družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra rukou.
45:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Pražák, asistoval Michal Pražák (7:2).
44:21
44:21
Volný úder rozehrál Hromádka na Smetáka a ten se, bohužel, konečně trefuje mezi tři tyče
42:39
Vyloučen hráč Tomáš Boubelík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Hromádka, asistoval Petr Řezáč (6:1).
39:01
Vyloučen hráč Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:24
Emoce planou, Kozelskému se nelíbí výrok rozhodčích a hádá se
37:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Pražák, asistoval David Jirásek (6:0).
37:00
Pražák mladší zkoušel najít bráchu, proti byl však vracející se hráč Havířova
35:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Schuller, asistoval Filip Kříž (5:0).
35:50
Schuller z první trefuje přesně nad nohu Zapletálka a zaokrouhluje skóre na "bůra"
31:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Jan Vacenovský (4:0).
31:27
Smetákova střela od mantinelu končí až na plexiskle za brankou
30:41
Lupoměch opět v akci, nyní nepustil míček na hráče Havířova číhajícího před brankou
29:49
Sklenář nevypustil souboj a díky tomu vybojoval volný úder v útočném rohu
29:00
Mladší Volf z úhlu netrefuje branku
28:33
Schullerova dalekonosná střela nenašla místečko mezi třemi tyčemi hostující branky
27:02
Kulík netrefuje v skoro 100% šanci
25:52
Smeták z první po zemi, Lupoměch skvělým přesunem chytá
25:09
Vyloučen hráč Michal Pražák družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
25:03
Mladší Pražák zkouší střílet, bohužel nepřesně
24:35
Hra se dosti přiostřuje, hlavním aktérem na domácí straně je zpravidla Filip Řehulka
22:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Tomáš Boubelík (3:0).
22:31
Volf ze středu vymetl pavučiny v hostující brance, asistence Boubelík
22:02
Rozehrávka domácích byla dost neúspěšná, naštěstí hosté nestihli utéct do breaku
21:06
Druhá přesilovka dopadla také bez úspěchu hostů, Pražák dokonce jednou nebezpečně zakončoval
20:00
20:00
Střely 1. třetina: Start 12, Slovan 8
20:00
19:59
Přesilovka přinesla dvě zajímavé věci a to nepřiznané teče balonku na obou stranách
19:06
Vyloučen hráč Ondřej Volf družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
18:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Ondřej Schuller (2:0).