4:0
2:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Primátor Náchod 8:4
3. Lukáš Malý, 19. Ondřej Havelka, 24. Lukáš Froněk, 29. Lukáš Froněk, 30. Jan Staněk, 38. Jan Staněk, 51. Jan Staněk, 60. Radek Hanák - 7. Vojtěch Bureš, 13. Petr Černý, 47. Jan Světlík, 48. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 210; zásahy brankářů: Radek Kulhan 25 - Vlastimil Skalický 23; po třetinách: 2:2, 4:0, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňáka: Prvních 30minut chtěli domácí vyhrát daleko víc než my. Názorně nám ukázali, jak se bojuje o zachování soutěžě. Pokud nezačneme vyhrávat elemetární souboje v obraně a v útoku se rychle a správně rozhodovat budeme to mít těžké. Věřím, že máme morální sílu se z chyb poučit a znovu vstát. Válka ještě prohraná rozhodně není! Díky soupeři za zápas!
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: V zápase jsme byli lepší, od druhé třetiny jsme to vyjádřili i golově. Soupeř nás přehrál jen v přesilových hrách, kde vstřelil většinu svých golů. Teď odpočnem a připravíme se na další část sezony.
59:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Froněk (8:4).
59:19
Štíři nám zaskorovali i v poslední minutě.
58:17
WOW, teď Kulhan vychytal skoro jistý gol.
57:44
Králík nedokázal trefit úplně prázdnou bránu.
57:22
Hosté v šesti.
56:58
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:50
Náchod nedokázal proměnit přesilovku, při které měli více šancí Štíři.
56:49
Kulhan vychytal střelu od Náchoda.
54:50
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
53:23
Froňkova střela si nenašla místo v prázdné brance.
52:13
Králík se nám tu teď leštil podlahu, škoda dresu, ta zem už potřebovala vytřít.
50:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Staněk, asistoval Zdeněk Valdauf (7:4).
50:20
I když Štíři neproměnili přesilovku, tak si do branky našel míček cestu pár vteřin potom.
49:58
Čečetkovu střelu vychytala noha Kulhana.
49:11
Dneska nějak nejde hráčům dorážet střely, teď jsme viděli další pokus o gol od Hejplíka, ale do brány se nedostal.
48:16
Vyloučen hráč Jan Hrubý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
47:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Filip Geisler (6:4).
47:34
Náchod proměnil přesilovku a Náchod snižuje brankový rozdíl.
47:09
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
46:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Jan Savický (6:3).
46:17
Náchod po několika dorážkách dokázal dostat míček do brány.
44:49
Staněk díky jeho rychlosti dohonil hráče Chomutova a na štěstí pro Štíry mu znemožnil vystřelit.
43:11
Náchod má poslední třetinu nějka víc energie a hodně tlačí na Štíry.
41:48
Hra je teď hodně vyrovnaná a šance vidíme na obou stanách.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny pro Náchod.
40:00
40:00
39:59
Střely 2. třetiny: domácí- 12, hosté- 9.
39:21
Krásná akce Králík-Staněk nebyla zakončena.
38:06
Malému nevyšla otočka a trefil nohu Skalického.
37:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Staněk, asistoval Marek Slepička (6:2).
37:15
Akci Náchoda překazil Kudláček.
35:59
Tyčky nám tu cinkají jedna báseň.
33:29
Zápas je hodně vypjatý a oba týmy vyčkávají na chyby těch druhých.
30:48
Štíři si začínají vytvářet respekt a drží se na míčku a z plných sil střílí na branku.
30:38
Pajkrt předběhl obranu a běžel sám na Kulhana, ale jeho střela šla mimo, a tak si Kulhan nemůže připsat další zákrok. Jaká škoda.
29:15
28:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Michael Kudláček (4:2).
28:37
Froněk ovládl míček a dal s přehledem gol.
25:54
Světlík z otočky místo branky trefil Štíra.
24:42
Náchod nedokázal využí rohové rozehrávky a ztratil míček.
23:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Radek Hanák (3:2).
23:04
Teď diváci viděli ukázkovou rozehrávku, nejprve z otočky poslal střelu před branku Hanák a tu potom doklepl do branky Froněk.
21:24
Škoda akce Hanák- Havelka, kterou Náchod zablokoval.
20:35
Oba týmy dávají do soubojů všechno již od prvních chvílí.
20:01
Úvodní bule 2. třetiny pro Náchod.
20:00
20:00
19:59
Střely 1. třetiny: domácí- 13, hosté- 11.
18:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Radek Hanák (2:2).
18:53
Hanák se dostal s míčkem až na konec hřiště a Havelka dostal míček do brány. Máme vyrovnáno!!!
15:57
Náchod se nestačil divit, jak rychle a efektivně se Štíři dostali na jejich polovinu a kdyby někdo nabehl Králíkovi, tak mohl padnout další gol.
15:12
Kudláček měl pěknou prudkou střelu na branku a i po několika dorážkách si ale cestu do brány nenašla.
13:45
Skalický teď vychytal několik pokusů o vyrovnání od Štírů.
12:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Jiří Vlček (1:2).
12:54
Kulhan míček nejprve vyrazil a poté ho do brány dostal Černý.
10:02
Hanák si vzadu vybojoval míček a dostal se i ke střele, kterou ale Skalický nenechal skončit v bráně.
08:13
Štíři se teď asi minutu pohybovali jen na polovině Náchoda, ale golman všechno vychytal.
06:02
06:02
Náchod využil přesilové hry a máme vyrovnáno.
05:33
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:55
Brožkova střela si nenašla střelu do branky.
04:51
Náchod začíná vytvářet tlak na Štířy a už nám tu lítají hráči přes matinely.
03:59
Na míčku jsou více Štíři a Malý se pokusil o další střelu.
02:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Tomáš Brožek (1:0).
02:22
Nejprve dal Brožek tyčku, ale poté už dostal do brány míček Malý.
01:10
A jako první zákrok si už vychytal Kulhan střelu od Náchoda.
00:01
Úvodní bule 1. třetiny pro Náchod.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Kašpar, Vojtěch Bureš, Jan Čečetka, Jan Světlík
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Tomáš Brožek, Michal Matějček, Lukáš Malý, David Štěpka