1:4
2:5
- : -

Florbal Chomutov - BLACK ANGELS 4:15
19. Jakub Štěrba, 39. Adam Smetana, 55. Tomáš Novotný, 60. Erich Kellermann - 2. Jaroslav Král, 5. Jakub Renčín, 9. Jakub Hromada, 13. Ondřej Vaculík, 19. Štěpán Čejka, 19. Matěj Boček, 26. Jakub Renčín, 31. Vojtěch Novotný, 32. Matěj Boček, 32. Vojtěch Ježek, 41. Jaroslav Král, 45. Jakub Renčín, 54. Martin Obuškevič, 55. Jakub Hromada, 57. Vojtěch Novotný; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 118; zásahy brankářů: Jan Vlček 11, Milan Stránský 15 - Daniel Körber 23; po třetinách: 1:6, 1:4, 2:5;
60:00
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 9:16.
59:59
Vyjádření vedoucího hostující týmu Petra Pajera: Dnes musím svůj tým pochválit. Cením si zejména toho,že jsme po první třetině nepolevili a udrželi výbornou koncentraci až do konce zápasu. Se vší úctou k soupeři si myslím, že se toho dnes dalo dát mnohem víc, ale hodně nám pomohlo, že druhý gólman přišel až po desátém gólu.
59:59
Vyjádření hostujícího vedoucího týmu - II. část: V neposlední řadě ale musím pochválit všechny juniory, kteří dneska naskočili do zápasu. Měli v nohách těžký víkend a přesto jezdili naplno. Díky soupeři a divákům.
59:59
Komentář domácího trenéra Jakuba Šimka: Soupeř nás vytrestal ve všech činnostech hry. Když už jsme se na něco zmohli, tak hosty podržel dobře chytající brankář. Omlouvám se domácím divákům, že se na tu tragédii z naší strany museli koukat. Z obláčku jsme se vrátili na pevnou zem. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
59:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Erik Štěrba (4:15).
59:21
Chytrá teč s trochou náhody.
58:48
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
57:49
Jakub Štěrba zblokoval střelu do poloprázdné branky.
56:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jakub Hromada (3:15).
56:31
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
55:27
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
54:52
Hosté hrají bez brankáře.
54:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jaroslav Král (3:14).
54:33
Nesoustředěnost domácích.
54:26
Trocha štěstí při dalekonosném nahození.
54:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný bez asistence (3:13).
53:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Filip Neklan (2:13).
53:43
Poslední domácí hráč v poslední snaze zastavit rodící se brejk minul míček a hosté šli dva na gólmana.
51:48
Hostující hráč v samostatném úniku už neměl síly na důraznou střelu.
50:37
Hostující brankář zasáhl reflexivně proti Šaršovi.
50:14
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
49:51
Dobrý zákrok domácího brankáře.
48:19
Brankář hostí skvěle likviduje střelu z křídla.
45:46
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra vysokou nohou.
44:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Ondřej Vaculík (2:12).
44:22
Další gól do prázdné.
42:51
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
41:55
A znovu domácí brankář likviduje šanci hostí.
41:33
Stránský do toho šel prsama a zlikvidoval další tutovku.
40:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Jakub Hromada (2:11).
40:42
Tlak hostí vyvrcholil dalším gólem.
40:21
Stránský likviduje samostatný únik.
40:04
Tutovka hostí přišla rychle, skvěle zasáhl brankář.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 9:11.
38:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Smetana, asistoval Ondřej Bejček (2:10).
38:51
Bejček namíchal skvělý křížný pas, Smetana slízl... Tu, jak se to jmenuje? Zakončil.
36:19
Bejček v nadějném průniku míjí branku.
34:57
Domácí se dostali do přečíslení, skvěle zasáhl hostující brankář.
33:16
Hosté trefují obě domácí tyče najednou.
33:05
Skvělý zákrok hostujícího brankáře nohou.
33:00
Linc netrefuje míček v otevřené pozici.
32:12
Domácí temno pokračuje, ze hřiště odkulhal kapitán Ondřej Šarša.
32:05
Blok Jaschkeho.
31:28
Timeout Florbal Chomutov
31:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Ježek bez asistence (1:10).
31:28
Střídání brankáře. Nový brankář Milan Stránský družstva Florbal Chomutov
31:28
Ježek posílá Vlčka z dálky na střídačku.
31:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (1:9).
31:14
Další přečíslení hostí koupe znovu Vlčka.
30:51
Skvělý reflex hostujícího brankáře.
30:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Štěpán Čejka (1:8).
30:14
Dva chomutovští hráči vzali Čejkovi prostor na střelu z křídla, tak to vyřešil krásnou nahrávkou do středu.
29:03
Blok Jakuba Štěrby, nasazení domácím nechybí.
28:27
Blok Novotného.
27:59
Poslední hostující hráč na půlce zastavil přihrávku do samostatného úniku.
25:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (1:7).
25:57
Hosté jednoduše z první trestají. Byla to teprve pátá střela obou týmů mezi tyče v této třetině.
25:48
Erikovi Štěrbovi uskakuje míček před prázdnou brankou.
25:11
Bloky na bou stranách krátce po sobě.
23:35
Sleduje usilovnou hru nahoru-dolu. Tým si nedovolí zakončení.
20:28
Domácí nasadili důraz, Melíšek míjí ze vzduchu.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 9:14.
18:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Erik Štěrba (1:6).
18:56
Štěrbovci ukazují, že mizérie není úplná.
18:30
Mizérie domácích pokračuje, Vlček likviduje čistou šanci po další ztrátě,
18:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Ondřej Vaculík (0:6).
18:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Filip Neklan (0:5).
18:11
Úplně osamocený střelec měl prostor i na dorážku po dobrém zákroku Vlčka.
17:19
Hosté v dalším brejku trefují tyč.
16:30
Hosté vystihli nahrávku domácích, ale protiútok už chtěli řešit na krásu.
15:30
Chyba domácích, další tutovka hostí končí nepřesně trefeným míčkem.
14:10
Hostující brankář nadvakrát výborně zlikvidoval lob zblokovaného míčku.
12:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Matěj Boček (0:4).
12:57
Tentokrát hosté rozebrali domácí obranu, i když byla postavená.
12:53
Hosté znovu důraznější, k zakončení chybělo pár decimetrů.
11:42
V rozhodující moment uskakuje domácím míček v rodící se nadějné situaci.
10:52
Domácí kombinace končí nepřesnou střelou vedle odkryté branky.
08:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada bez asistence (0:3).
08:39
Další důraz hostí na půlce. Hromada nejen vydoloval míček, ale nabral rychlost a skóroval.
06:37
Střelu Novotného chytil nadvakrát hostující brankář.
05:49
Teč Jakuba Štěrby končí nad brankou.
04:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (0:2).
04:06
Hosté zabojovali na půlce a díky důrazu "vypadli" do brejku dvou na jednoho. další gól do prázdné.
01:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Jakub Boček (0:1).
01:06
Trocha štěstí, rychlost a pěkná finální přihrávka. Nahazovaná přihrávka se zezadu ztlumila o hlavu nebo rameno unikajícího hráče hostí, který pak skvěle nahrál spoluhráči před prázdnou branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Jan Pícha, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Tadeáš Melíšek, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Erik Štěrba