3:1
4:5
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Česká Lípa B 9:8
4. David Příhoda, 14. Tomáš Vykoupil, 24. Pavel Honzík, 27. Ondřej Hlinovský, 39. Adam Petrák, 42. Tomáš Suchý, 43. Pavel Honzík, 48. Tomáš Voříšek, 59. Ondřej Hlinovský - 2. Jan Merlíček, 7. Petr Procházka, 23. Jan Spilka, 52. Matěj Hladík, 56. Tomáš Jančuk, 59. Jan Spilka, 59. Jan Spilka, 60. Jan Spilka; rozhodčí: Václav John - Miroslav Kuf; vyloučení: 2:2 + Lukáš Smolnický 5; využití: 3:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jiří Cisler 21 - Vojtěch Nechvíle 24; po třetinách: 2:2, 3:1, 4:5;
60:00
Komentář trenéra domácích (Zdeněk Novák): 3 body doma a je jedno jak. Díky Lípě za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů (Martin Bezouška): Děkujeme soupeři za pěkný zápas.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 9, FBC Česká Lípa B - 8
60:00
59:36
Timeout FBC Česká Lípa B
59:36
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Spilka, asistoval Lukáš Smolnický (9:8).
59:36
Opět přesná trefa Spilky a máme tu kontaktní gól, který vrací Lípu to boje o body.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:37
58:37
Ani ne půl minuty stačilo Lípě ke vstřelení dvou branek.
58:18
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Spilka, asistoval Petr Procházka (9:6).
58:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský bez asistence (9:5).
58:06
Chybu v rozehrávce Lípy neomylně potrestal Hlinovský.
56:28
Každý z týmu měl jednu velkou šanci. Obě zůstaly neproměněny.
55:51
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:51
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Jančuk, asistoval Jan Spilka (8:5).
55:51
Tohle by ještě mohlo být drama. Jančuk snižuje na rozdíl 3 branek a Lípa má stále dost času na to vyrovnat.
54:14
Domácí hrají v plném počtu.
53:54
Lípa si zahraje kratičkou přesilovku.
53:17
Cisler teď několikrát svými zákroky podržel domácí.
52:14
Vyloučen hráč Jáchym Kellar družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:14
Tresty teď lítají jeden za druhým. Jeden si vysloužil i obránce domácích Kellar.
51:54
Vyloučen hráč Jiří Astaloš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:54
Následně po své neproměněné šanci byl Myšák sestřelen v rohu Astalošem a ten je potrestám 2 minutami.
51:50
Myška se hnal přes hřiště , ale v zakončení neměl štěstí a míček mu sjel mimo.
51:03
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Matěj Hladík, asistoval David Hybš (8:4).
51:03
Lípě se po delší době podařilo uklidnit svou rozehrávku a hned se dostávají do gólové šance a snižují.
50:39
Dalších několik šancí si domácí dokázali utvořit.
47:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Voříšek, asistoval Michal Povolný (8:3).
46:35
44:36
Hosté hrají v plném počtu.
44:35
Vyloučen hráč Jiří Cisler družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
44:35
Domácí golman Cisler při svém zákroku vyjel z prostoru brankoviště a byl potrestán 2 minutami.
44:19
Spilka se dostává do úniku, ale trefuje pouze tyčku.
44:00
Ještě domácím zbývá něco přes půl minuty početní převahy.
42:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Tomáš Vykoupil (7:3).
42:46
Honzík se trefuje a přidává další gól přesilovky.
41:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Suchý, asistoval David Příhoda (6:3).
41:16
Domácí poprvé využívají této přesilovky.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 12, FBC Česká Lípa B - 8
40:00
39:36
Vyloučen hráč Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa B na 5 minut za hrubost.
39:36
Domácí vstoupí do třetí třetiny s výhodou pětiminutové přesilové hry. Smolnický surově fauloval Tkadlece, který se jen těžko sbíral ze hřiště.
38:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Petrák, asistoval Jan Myška (5:3).
38:59
Na konci druhé třetiny se domácím podařilo přidat ještě jeden gól.
36:15
Ani jednomu z týmu se nedaří ideálně zakončit, oba golmani si připsali několik pohledných zákroků a rozhodně své týmy drží.
30:17
Míček byl rychlejší než dobíhající Katolický, tím pádem se mu nepodařilo ideálně zakončit a poslat míček do odkryté brány.
28:01
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil David Malkus.
28:01
A domácí mohli odskočit na rozdíl dvou branek, bohužel Malkus nevyzrál na Nechvílu, který mu míček pohotově vykopnul.
26:25
26:25
Domácí se poprvé v dnešním zápase dostávají do vedení ! Hlinovskému se podařilo míček protlačit do branky.
23:59
23:14
Vyloučen hráč Martin Bezouška družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
22:05
22:05
Spilka se dokázal vytočit okolo obránců Plzně a nedal Cislerovi šanci.
20:34
Ani úvodní střela Plzně ani Lípy neměla ten správný směr a neskončila v bráně.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 11, FBC Česká Lípa B - 7
20:00
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:17
Cisler ramenem vyráží další střelu hostů.
15:54
Honzík trefuje břevno.
13:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Jindřich Mošna (2:2).
13:20
Spilka cross na Procházku ten trefuje pouze reklamní banner za hřištěm.
11:01
Honzíkova střela z otočky jen těsně míjí branku.
09:24
Domácí nechali Jančuka před Cislerem, naštěstí pro Plzeň mu střela nesedla a Cisler s ní neměl větší problémy.
08:46
I na druhé straně končí míčky nad brankou - tentokrát po střele Bezoušky.
07:13
Malkus se snažil dorazit přihrávku od Katolického - neúspěšně a gólem nekončí ani následná střela Honzíka.
06:30
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Matěj Hladík (1:2).
06:30
Procházka se vytočil od mantinelu a opět posílá svůj tým do vedení.
04:11
Hybš dostal přesnou přihrávku, ale ani to že stál v dobrém prostoru a měl čas na zakončení nepomohla a míček končí v síti za hřištěm.
03:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Příhoda, asistoval Tomáš Vykoupil (1:1).
03:23
Vykoupil na Příhodu a ten z dálky srovnává.
02:17
Mošna dobře našel Hlinovského, ten ale vysoko přestřelil.
01:12
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Merlíček, asistoval Petr Fišer (0:1).
01:12
A i skóre dnešního utkání otevírají hosté.
00:10
První střelu utkání poslal na Cislera Procházka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Miroslav Kuf.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Nechvíle; hráči v poli: Petr Fišer, Petr Procházka, Jan Merlíček, Jan Spilka, Lukáš Smolnický
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Adam Tkadlec, David Malkus, Jáchym Kellar, Pavel Honzík, Tomáš Katolický