2:2
1:0
SK Jihlava

SK Jihlava - FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:5p
6. Marek Žaloudek, 14. Tomáš Trojan, 15. Zdeněk Klimeš, 43. Jan Mikeš, 60. Jan Mikeš, 66. Jan Mikeš, N Jan Mikeš - 10. Marek Švec, 37. Marek Švec, 37. František Majvald, 45. Jakub Doleček, 50. František Majvald; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Tomáš Cacek 13 - Dominik Moravec 15; po třetinách: 3:1, 0:2, 2:2, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Jan Mikeš a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč Jakub Doleček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč Marek Švec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Michal Beránek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč František Majvald a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Jan Horský a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:01
79:59
Komentář hostů Utkání jsme si prohráli špatnou úvodní třetinou a mizernou produktivitou po celý zápas. Děkujeme soupeři za fér utkání.
79:59
Komentář domácích: Dobře odehraný zápas po taktické stránce a kvůli naším chybám a neproměňování šancí jsme nechali soupeře dostat do zápasu.
65:01
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Mikeš z trestného střílení (5:5).
60:00
60:00
59:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Mikeš bez asistence (4:5).
57:56
Timeout SK Jihlava
57:56
Domácí to zkouší bez brankáře!
49:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Marek Švec (3:5).
44:32
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Jan Matyáš (3:4).
42:04
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Jan Beránek (3:3).
40:00
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
36:29
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (2:3).
36:01
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Moravec (2:2).
20:00
20:00
18:38
Hosté hrají v plném počtu.
16:38
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:54
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Zdeněk Klimeš, asistoval Michal Beránek (2:1).
13:53
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Trojan, asistoval Jan Mikeš (1:1).
09:08
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (0:1).
05:32
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Marek Žaloudek, asistoval Jan Horský (0:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Dominik Moravec; hráči v poli: Ondřej Pokorný, Marek Švec, David Derka, František Majvald, Jan Skalický
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Tomáš Cacek; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Beránek, Jan Mikeš, Tomáš Trojan, Zdeněk Klimeš