1:5
4:0
0:0

FBŠ Všestary - 1. FbK Tábor 8:7pn
5. Roman Dostál, 6. Pavel Hellmann, 32. František Lahučký, 41. Štěpán Novák, 48. Miloš Macháček, 51. Štěpán Novák, 56. Miloš Macháček, N František Lahučký - 10. Marek Janovský, 15. Tomáš Odložilík, 21. Martin Dědič, 22. Andrej Janda, 24. Pavel Korbel, 26. Pavel Korbel, 35. Lukáš Janura; rozhodčí: Daniel Jireček - Martin Mareš; vyloučení: 3:6; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Filip Ježek 22 - Miroslav Bouška 27; po třetinách: 2:2, 1:5, 4:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
70:04
Komentář trenéra domácích Miloše Macháčka 2/2: Klasická všestarská pětiminutovka ve druhé třetině dopadla podle očekávání a soupeř nám odskočil na rozdíl několika gólů. Naštěstí jsme konečně ve třetí třenině konečně vystřízlivěli a dovedli jsme zápas do vítezného konce. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
70:03
Komentář trenéra domácích Miloše Macháčka 1/2: Po náročném večeru několika z nás jsme překvapivě vtrhli do zápasu ve velmi slušném tempu, což nás ale bohužel rychle uspokojilo a začali jsme na to ....
70:02
Komentář trenéra hostí Miroslava Hlouška: Vlažná hra, kterou jsme nedokázali pořádně rozproudit. Mnoho zbytečných vyloučení, které nás stálo hodně sil. Neproměnění ložených šancí a nepřesná 3 třetina nás dovedla až do nájezdů kde byl soupeř lepší. Děkujeme soupeři
70:01
Všestary na nájezdy vítězí! Nejprve se trefil Miloš Macháček, poté vítězný nájezd vsítil s přehledem Fanda Lahučký!

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč Andrej Janda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč Pavel Korbel a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč Marek Janovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Všestary hráč František Lahučký a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Všestary hráč Miloš Macháček a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
Střely na branku FBŠ Všestary:3, FBC Strakonice P.A.:1
64:58
Jsem smutná, protože jsem od Fandy neviděla dnes ani jedno srdíčko.. a to branku vsítil...
64:54
6 vteřin a Všestary rozehrávají z rohu. Kuba Moravec to poslal na Fandu Lahučkého, ten zblokován, takže boj o míček pokračuje u mantinelu.
64:05
Na míčku Všestary a opatrně útočí.
64:01
Necelá minutka do konce prodloužení a všichni jsou nervózní. Možná nejvíc my na pořadatelském stolku.
62:52
Kluci z Tábora mokentálně si neví rady a tak musí faulovat. Tentokrát byl sražen Štěpa Novák. Je to velký kluk a zvedá se.
60:53
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:53
Fanda Lahučký krásně odebral míček soupeři za jejich brankou, poslal na Kubu Moravce a ten byl dost tvrdě sražen. Nakonec se sebral a může pokračovat v zápase.
60:53
Roman Klípa si to neodpustil a odsedí si trest.
60:37
Sledujeme nejopatrnější část zápasu. Každý ze sebe vydává to nejlepší a zároveň se hlídá od všech faulů, aby nebylo vyloučení.
60:01
Následuje prodloužení 5 na 5. Uvidíme, jaký tým z toho vytěží.
60:01
Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor Marek Janovský, ale neproměnil.
60:00
60:00
59:59
Střely na branku FBŠ Všestary:11, FBC Strakonice P.A.:7
59:09
Domácí se snažili rychle rozehrát, to se jim vymstilo a míčku se zhostili hosté. Zdenda Krajčí neuvěřitelným sprintem doběhl od rožku k rožku a překazil nahrávku v přečíslení.
57:41
Všestary se teď zakoukali, co se děje mimo hřiště a hostům dali šanci. Míček poslali na volného hráče, ten z první do sítě. Naštěstí do té za brankou. Sám hráč se diví, že takovou příležitost netrefil. Prázdnější už to nebude..
56:45
Je to tak veliké napětí, že i fanoušci se zvedli a už postávají a s očekáváním sledují zápas.
55:52
Nyní oba týmy hrajou s větší opatrností. Zbývají 4 minuty do konce a hráči vědí, že každé zaváhání může být rozhodující.
55:15
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček bez asistence (7:7).
55:15
Je to tady! Srovnávací gól vstřeluje Míla Macháček, který si udělal z hostující pětky cvičné kužele jak na trénink a propaluje Boušku s jistotou do levé horní části branky.
54:50
Jéža teď drží svůj tým suprovým zákrokem.. jeden za druhým..
53:38
Jéža přečetl kličku a sevřel míček mezi své nohy! Podržel tak v důležitý moment svůj tým, který je odhodlaný dát srovnávací branku,
53:37
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Pavel Korbel.
53:37
Po strkanici před brankou ve snaze zachytit balon je nařízeno trestné střílení, které pojede Pavel Korbel. ..Uvidíme, jak to dopadne.
52:59
Nejdříve po chybě domácích musel zasahovat Ježek, ten s perfektním přehledem o situaci na hřišti posílá míček dopředu Bobovi, který svou střelou trefuje pouze spojnici. Jaká to škoda, to by bylo nádherný víko.
52:01
Elán od kluků ze Všestar je cítit podle mě až v Hradci Králové. Jsme moc rádi, že se probrali a zabrali na 100%.
50:06
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Jan Volenec (6:7).
50:06
Ťavka měl nyní dvě varianty: poslat to na Mílu na bok nebo to poslat na Štěpu před branku. Vybral si Štěpu a ten z první propaluje Boušku společně se sítí za ním!
50:01
Musíme pochválit brankáře Boušku, který dnes všechno s přehledem chytá a rozdává balonky svému týmu.
49:21
Tábor vybíhá v přečíslení, obránci Všestar se snaží ze všech sil, ale nakonec vše hasí Jéža perfektním zákrokem.
47:41
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Roman Dostál (5:7).
47:41
Zběsilá akce, ze které těží opět Všestary. Míla Macháček posílá spíše nahrávku na Štěpu, ale svou cestu si to našlo do branky. Asistoval mu Roman Dostál, který našel volné místo a přes šířku hřiště to poslal přímo na čepel.
46:04
Minuta početní převahy je za náma a kluci z Tábora mají dost šancí skórovat.
45:10
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
45:10
Hostům dělají problémy výlety domácích skrz jejich velké brankoviště. Potrestáni jsou dalším dvouminutovým trestem, provinil se Andrej Janda.
44:01
V tomto zápase jsme už viděli dvoje gajdy. O ty druhé se postaral Kuba Moravec nahrávkou na mantinel.
43:26
Nevíme, čím se Všestary nadopovali v šatně nebo co si slíbili, ale do této třetiny vstupují jako úplně vyměněný tým.
42:35
Míla Macháček už naskakuje do zápasu a hned mu zvoní tyčka.
41:35
Zdenda Krajčí rozběhnutý na mantinelu, o míček byl obrán soupeřem. Zdendovi se to však velice nelíbilo a míček mu čistě odebírá a bere zpět.
40:58
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (4:7).
40:58
Z přesilovky se prosazuje Štěpa Novák, který doráží nához Hellmika. Těžko říct, jestli to byl nához nebo sjetá střela, ale i takové góly se počítají a Všestary jsou zas o trošku blíže k vítězství.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté, ale domácí si berou hned míček ve svůj prospěch.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku FBŠ Všestary:15, FBC Strakonice P.A.:13
39:48
Vyloučen hráč Pavel Korbel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:48
Domácí mohli jít do veliké šance, David Píše poslal vzduchem nahrávku na útočníky dopředu, ale Pavel Korbel se rozhodl, že to zmaří a vysokou hokejkou zastavil útok. Vysloužil si tak 2 minuty a domácí mají šanci na přesilovou hru.
38:55
Dnes je to zcela odlišné utkání od včerejška. Šance jsou na obou stranách, ale tým hostí se zdá být dravější.
36:55
Zdá se, že Všestary našli recept na soupeře. Střed mají perfektně pohlídaný, ale mantinely už jsou volnější. Občas toho domácí využijí.
36:04
Bouška chytil míček a všichni jeho spoluhráči šli střídat. Chudák stál, bezradně koukal a musel vyhodit míček co nejdál a odevzdal ho soupeřům.
34:36
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Pavel Korbel (3:7).
34:36
Hosté mají rozehrávku na velkém brankovišti, domácí postavili hezkou zeď proti míčku, ale zapomněli na hráče na straně. Ten nekompromisně zavěšuje.
33:49
Krásná akce Ťavka na Boba, Bob na Zdendu, Zdenda s tečí vysoko nad bránu. Hostům se daří blokoval většinu střel domácího celku.
32:55
Když už to vypadalo, že hosté vystřelí, Bob čistě odebral míček střílejícímu hráči a poslal tvrdou ránu na ruce Bouška.
31:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Zdeněk Krajčí (3:6).
31:57
Dvě sekundy po přesilovce se z vrchní pozice trefuje přesnou střelou Fanda Lahučký! Doufáme, že je to povzbudivý impuls a kluci zaberou.
30:58
V přesilové hře Všestary vymysleli krásnou kombinaci, kterou zakončoval Štěpa svou dělovou ránou. Bohužel soupeř blokuje před brankou. Odnese si nejspíš pořádnou berušku.
29:55
Vyloučen hráč Pavel Korbel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra rukou.
29:55
Hra 4 na 4 nepřinesla moc zajímavých událostí. Po jeho skončení byl ale vyloučen hráč hostí Pavel Korbel za hru rukou.
27:35
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
27:35
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
27:35
Miroslav Klípa vrazil do Miloše Macháčka a neustál to a sedl si na něj. Jka na něm tak seděl, tak už to Míla bolestí nevydržel a odstrčil ho. Rozhodčí to posoudili jako nesportovní chování a tak byli vyloučeni oba. Jelikož to s Mílou nevypadá vůbec dobře, trest si odseděl Štěpa Novák, kolegiální přístup!
26:20
Hosté našli recept na taktiku soupeřů a všechny nahrávky středem hřiště pokrývají a mají.
25:27
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Lukáš Janura (2:6).
25:27
A je tu další gól hostů... Opět se prosazuje Pavel Korbel.
25:11
David Píše v obrovské šanci dvakrát dorážel! Dnes je ten kluk při chuti, snad mu to tam dnes spadne.
24:05
Běžecký, silový i technický souboj vyhrál Zdenda Krajčí. Míček si doběhl, v souboji tělem odstranil svého protivníka a technicky poslal nahrávku za branku a hra se zklidnila.
23:25
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Marek Janovský (2:5).
23:25
Pavel Korbel střelou, nebo spíše nahrávkou po zemi posílá svůj tým blíže k výhře.
23:09
Tato třetina začíná v pěkně velkém tempu, uvidíme, jak dlouho to klukům z obou týmu vydrží.
22:21
Míla na rozehrávce, Píšis si odskakuje, vytváří si volné pole působnosti, golman s jistotou chytá.
21:55
Fanda Lahučký bezradný za brankou hostů, tak zkouší freestylově dát branku, tyčka se mu připletla do cesty, míček ještě zachránil a poslal spoluhráči, bohužel dorážka končí v rukou Boušky.
21:08
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Miroslav Klípa (2:4).
21:08
Domácí se nestihli ani vzpamatovat a hned dostali dalšího góla. Hosté po střele Andreje Jandy odskakují o dvě branky.
20:40
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Martin Dědič, asistoval Pavel Korbel (2:3).
20:40
Padáčkem do levého rohu branky se trefuje v přesilové hře Martin Dědič.
20:01
Buly ve druhé třetině vyhrál Míla Macháček,hosté využili početní převahu a míček si získali ve svůj prospěch.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku FBŠ Všestary:5, FBC Strakonice P.A.:8
19:58
Hosté se během přesilové hry k ničemu moc nedostali, neměli na to ani čas. Uvidíme, co vytvoří během přestávky a jak si s tím Všestary poradí.
19:47
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
19:10
Krásná akce domácích. Na jeden dotyk před brankou, akce končí tyčkou, kterou napálil Fanda Lahučký. Příště to vyjde.
17:57
David Píše u mantinelu stoprocentní, stojí jako skála a soupeře nepouští dál. Dává tak čas svým spoluhráčům, aby se mohli srovnat.
16:01
Hosté teď tlačí a nepouští domácí do žádné akce. Nakonec se urval Mla Macháček, kterého soupeř zdvojil a míček mu sebral.
15:11
Zdenda Krajčí poslal perfektní nahrávku na branku. Kuba Moravec bohužel nestihl, takže Bouška bez problému bere do ruky.
14:42
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Tomáš Odložilík, asistoval Martin Dědič (2:2).
14:42
Po krásné krosové nahrávce Martina Dědiče srovnává střelou z otočky Tomáš Odložilík.
14:37
Oba týmy hrají velmi do těla, dnes to bude potřeba.
13:54
Oslabení ubráněno a hra pokračuje dál. Kluci z Tábora se rozhodně nevzdávají a je vidět, že ty 3 body z dalekého výletu chtěji urvat. Nepouští soupeře do hry.
12:58
Domácí brání co to jde a dokonce se dostávají do úniku. Lahučký na Machářka, ten bohužel mimo..
11:30
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
11:30
Kuba Moravec doběhl soupeře a chtěl zabránit, aby se dostal před něj a zakončoval. Rozhodčí usoudili, že to bude odměněno trestem na 2 minuty, tak si k nám Kuba přišel popovídat.
11:05
Míla na Fandu, Fanda na Štěpu a Štěpa ná bránu. Bouška bez problému chytá mezi nohy. Musíme vyzdvihnout jeho pozitivní přístup již od rozcvičky, který nás velmi zaujal. Je to přijemný kluk.
09:50
Všestary mají stále přesilovou hru a hezky kombinují, dvě střely šly mimo branku. Hosté se brání zuby nehty a nechtějí dostat gól v oslabení.
09:31
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský z trestného střílení (2:1).
09:30
Po špatné rozehrávce domácích hráč hostí vypichuje míček a utíká sám na bránu. Byla zatažena záchranná brzda a my zde můžeme vidět nájezd, který Marek Janovský proměnuje a snižuje tak brankový rozdíl svého týmu.
09:14
09:14
Míla Macháček zkouší opět své triky a kličky. Hosté jsou z něj bezradní a Andrej Janda si jde odpočinout na 2 minuty za sekání.
08:19
Zatím to vypadá, že domácí chtějí víc a drží míček spíš oni.
07:00
Na druhé straně obrovská šance hostí. Pavel Korbel si prokličkoval domácí obránce, ale míček mu utekl, takže zakončoval pouze do boční síťky.
05:55
Rychlá ťukačka domácích, kterou se dostali na útočící půlku končí bohužel přízemní střelou mimo Bouška.
05:21
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (2:0).
05:21
Nejde nám elektrika, tak řešíme jak to spravit. Kluci ze Všestar nám to ale moc neumožňují, protože opět mění skóre a zvyšují náskok o 2 branky! Trefuje je Pavel Hellman, asistoval Miloš Macháček!
04:20
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Josef Janeček (1:0).
04:20
Po dlouhé části, kdy byli šance na obou stranách, tu máme první gól! Pepa Janeček nahodil ze středu míček na branku, kde Bob pohotově doráží za záda Bouška.
00:15
Úvodní střela patří hostům, Jéža ale bez problémů chytá. Domácí nezahálí a vysílají také střelu, ovšem i Bouška na druhé straně bez problému chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Roman Klípa, Miroslav Hloušek, Andrej Janda, Martin Dědič, Miroslav Klípa
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: David Píše, Jan Volenec, Štěpán Novák, Miloš Macháček, Pavel Hellmann
00:00
Vítáme vás u dnešního zápasu proti týmu z Tábora. Včera tým Všestar vyhrál vysoko 10:5 proti Strakonicím. Tábor prohrál s Hradcem Králové 8:5, takže dnes budou chtít urvat nějaké body pro sebe.