1:1
2:0
- : -

Florbal Sokolov - FBC Liberec B 5:4
3. Pavel Batista, 18. Pavel Batista, 22. Patrik Soukup, 57. Matouš Tesař, 60. Pavel Batista - 4. Jan Šoltys, 9. Jan Šoltys, 15. Jan Havrda, 33. Jan Šoltys; rozhodčí: Petr Hudák - Michal Žáček; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 45 - Miroslav Svoboda 23; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:0;
60:00
Střely 3. třetina Sokolov: 9 - Liberec: 14
60:00
Komentář trenéra domácích T.Abrháma: 3 body nám tak trochu přineslo štěstí dvěma slepenými góly v závěru, výkon to od nás nebyl dobrý, soupeři děkuji za velmi fyzické utkání, což v Divizi není zvykem.
60:00
Na rozdíl od včera florbalový zápas, který nás bavil. Nesmírně vyrovnaná bitva. Poslední vteřina nás mrzí, ale i tak odjíždíme domů s dobrým pocitem. Děkujeme soupeři a pořadatelům za super zápas.
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Petr Gasparik (5:4).
56:44
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Patrik Soukup (4:4).
53:29
Vyloučen hráč Lukáš Heczko družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
52:17
Vyloučen hráč Daniel Matocha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
46:27
Vyloučen hráč Jan Šoltys družstva FBC Liberec B na 2 minuty za držení.
40:00
40:00
Střely 2. třetina Sokolov:6 - Liberec:18
40:00
39:52
Vyloučen hráč Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
36:04
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil Patrik Soukup.
32:04
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval Lukáš Růžička (3:4).
21:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup bez asistence (3:3).
21:10
Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil Jan Šoltys.
20:00
20:00
Střely 1. třetina Sokolov:13 - Liberec:17
20:00
17:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Lukáš Konvalina (2:3).
14:37
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Tomáš Leksa (1:3).
08:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys bez asistence (1:2).
03:21
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval David Tampier (1:1).
02:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Tomáš Abrhám (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Hudák a Michal Žáček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Miroslav Svoboda; hráči v poli: Lukáš Růžička, Jan Havrda, Tomáš Jakubík, František Příhoda, Jan Šoltys
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Tomáš Abrhám, Pavel Batista, Petr Gasparik, Štěpán Mosler, David Ladžon