2:3
1:3
- : -

Panthers Praha B - OLYMP FLORBAL 5:7
12. Martin Kostřica, 20. Lukáš Pokorný, 31. Martin Mattes, 40. Kryštof Malý, 44. Štěpán Hanzl - 12. Jakub Lipus, 21. David Jurášek, 25. Jiří Beck, 32. Ondřej Štifter, 52. Ondřej Štifter, 53. Ondřej Štifter, 59. Ladislav Procházka; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Jiří Pochop; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Pavel Chlup 21 - Jan Dvořák 25; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:3;
60:00
Střely po 3. třetině: Domácí 13 - 12 Hostí
60:00
58:55
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ladislav Procházka bez asistence (5:7).
58:11
Timeout Panthers Praha B
52:54
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter bez asistence (5:6).
51:35
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval David Jurášek (5:5).
43:53
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval John Hodek (5:4).
42:54
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Domácí 8 - 9 Hostí
40:00
39:50
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Kryštof Malý, asistoval John Hodek (4:4).
31:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Lipus (3:4).
30:54
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Mattes, asistoval Petr Škoda (3:3).
24:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jiří Beck, asistoval Ladislav Procházka (2:3).
20:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval Ivan Petr (2:2).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Domácí 9 - 7 Hostí
20:00
19:58
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jaroslav Janoušek (2:1).
17:51
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra na zemi.
11:46
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Kostřica, asistoval Lukáš Pokorný (1:1).
11:02
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jakub Lipus, asistoval Ondřej Štifter (0:1).
10:33
Vyloučen hráč Martin Kostřica družstva Panthers Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
06:28
Vyloučen hráč Roman Školník družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Laštovička a Jiří Pochop.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Ladislav Procházka, David Jurášek, Tomáš Slavík, Jakub Lipus, Ondřej Štifter
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Vojtěch Šafránek, Martin Kostřica, Lukáš Pokorný, Jaroslav Janoušek, Martin Vacenovský