1:4
3:0
0:1

FBC Kutná Hora - FC Bučis Team 5:6p
9. Jan Dus, 36. Václav Rejna, 41. Jiří Schwarz, 53. Martin Zelený, 60. Václav Rejna - 5. Petr Haspeklo, 23. Jakub Švelbl, 25. Tomáš Mudra, 34. Michal Soukup, 38. Michal Soukup, 61. Jakub Vondruška; rozhodčí: Jan Strnad - Lukáš Husák; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 107; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 21 - Marek Galajda 26; po třetinách: 1:1, 1:4, 3:0, 0:1;
65:00
Střely na branku v prodloužení: FBC Kutná Hora - 0, FC Bučis Team - 1
65:00
Střely na branku CELKEM: FBC Kutná Hora - 31, FC Bučis Team - 27.
65:00
Komentář trenéra FC Bučis Team - Jan Zahalka: Domácí předvedli vynikající výkon, utkání jsme si zkomplikovali ve třetí třetině zbytečnými chybami. Zasloužený druhý bod jsme si vystřelili hned na začátku prodloužení.
65:00
Komentář trenéra FBC Kutná Hora - Jan Třískala: Děkujeme soupeři za výborné utkání. Dnes jsem se svým týmem spokojen, nasazení bylo v pořádku. Opět děkujeme skvělým fanouškům!
60:10
60:10
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Tomáš Vondruška (5:6).
60:00
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 9, FC Bučis Team - 7
60:00
59:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval Jiří Vokřál (5:5).
56:18
Fantastický zákrok rukou brankáře Dlouhého!
55:13
Vyloučen hráč Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
53:58
Domácí jsou na koni. A to vycítili i fanoušci. Opět skvělá atmosféra!
52:40
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Zelený, asistoval Václav Rejna (4:5).
49:44
Není znát tabulkový rozdíl, Kutná Hora je aktivnější.
49:00
Zaplněná hala může sledovat vyrovnaný florbal.
45:00
Informace o návštěvnosti. Dnešnímu utkání v Klimešce přihlíží 107 diváků! Další parádní návštěva ve městě pod Barborou.
44:50
Domácí zamkli svého soupeře na jeho polovině. Hosté hrozí z brejků.
42:59
Tyč! Hosté nastřelili tyč.
40:50
Kutná Hora vlétla do třetí třetiny.
40:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Roman Martínek (3:5).
40:47
Rychle rozehraná standardka, po přihrávce od Martínka se prosazuje J. Schwarz.
37:28
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Bruno Sandner (2:5).
36:06
Vyloučen hráč Jan Pokorný družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
35:25
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval Jiří Schwarz (2:4).
34:18
Vyloučen hráč Petr Haspeklo družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:56
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Tomáš Mudra (1:4).
33:12
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
33:05
Na hřišti se nám přiostřuje. Viděli jsme několik tvrdých osobních soubojů...
31:58
Domácí se snaží s výsledkem něco udělat, finální fáze ale zatím vázne.
29:30
Domácí si v rychlém sledu vytvořili několik příležitostí, ale ani jednu z nich neproměnili.
28:13
Kutnohorští jsou v zakončení aktivní. Na Galajdu ale Schwarz opět nevyzrál.
27:37
Domácí hrají v plném počtu.
26:15
Domácí nezachytili úvod druhé části. Teď se brání další přesile.
25:37
Vyloučen hráč Petr Listík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
24:54
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Michal Soukup (1:3).
24:00
Vyloučen hráč David Popek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
22:39
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Švelbl, asistoval David Munk (1:2).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 11, FC Bučis Team - 9.
20:00
19:22
17:22
Vyloučen hráč Jakub Švelbl družstva FC Bučis Team na 2 minuty za blokování hokejky.
15:30
Skvělý Dlouhý! Další parádní zákrok.
14:46
Zápas nabízí zcela vyrovnaný průběh.
13:03
11:03
Vyloučen hráč Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
10:51
Velmi mladý pražský tým nastolil opravdu zběsilé tempo, dnes to zřejmě bude fyzicky náročné utkání.
08:53
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Jiří Schwarz (1:1).
08:53
Rychlá předávka na jejímž konci byl Honza Dus a domácí vyrovnávají.
07:00
Brankář domácích Dlouhý si dnes jistě zachytá. Na svém kontě má již několikátý úspěšný zákrok.
04:38
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Petr Haspeklo, asistoval Tomáš Filip (0:1).
03:36
Utkání nabralo svižné tempo.
02:00
Ani fanoušci nezahálí.
00:30
Začalo se zostra, oba týmy si vyměnily úvodní pozdravy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Jan Štědrý, Matěj Nykl, Jakub Vondruška, Tomáš Mudra, Tomáš Vondruška
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Petr Listík, Václav Rejna, Martin Zelený, Jan Dus, David Popek
00:00
Hezký nedělní večer. Dnes do Kutné Hory zavítal druhý tým tabulky FC Bučis Team. Jako nováček soutěže si vede nadmíru dobře, v sezóně zatím prohrál pouze jednou, a to s lídrem z Benešova. Pro Kutnou Horu to bude tedy těžká prověrka, už jenom lavička Bučis napovídá, že Divize jim prostě nestačí.