1:5
5:2
- : -

FbŠ Bohemians B - Prague Tigers 7:10
18. Petr Hromádko, 39. Lukáš Chalabala, 43. Petr Hromádko, 45. Jakub Křivanec, 46. Petr Hromádko, 49. Petr Hromádko, 52. Lukáš Chalabala - 5. Adam Barbořík, 15. Martin Hrycej, 20. Dominik Vorlíček, 21. Vojta Zmrzlík, 24. Tadeáš Brož, 27. Martin Hrycej, 32. Dominik Vorlíček, 37. Vojta Zmrzlík, 44. Vítězslav Matěj, 45. Adam Barbořík; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Ondřej Štola 30 - Filip Kulhánek 19, Pavel Malý 6; po třetinách: 1:3, 1:5, 5:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí - Vladimír Jambor: "Vybojovali jsme potřebné vítězství a bereme zaslouženě tři body. Děkujeme soupeři za zápas." Komentář vedocího družstva domácích - Kryštof Blažej: "Gratuluji soupeři k vítězství a děkuji za utkání. Do dalších zápasů se musíme odpíchnout od výkonu ze třetí třetiny."
59:59
Hráči utkání jsou: Dominik Vorlíček (Prague Tigers) a Petr Hromádko (FbŠ Bohemians B)
52:02
Vyloučen hráč Adam Barbořík družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
51:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Adam Růžek (7:10).
48:00
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Adam Růžek (6:10).
46:40
Martin Boháč vyprovodil Kováře mimo hřiště
45:22
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Jakub Křivanec (5:10).
44:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Barbořík, asistoval Dominik Vorlíček (4:10).
44:03
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Adam Růžek (4:9).
43:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Tadeáš Brož (3:9).
42:48
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Petr Červenka (3:8).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Malý družstva Prague Tigers
40:00
40:00
38:26
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Kryštof Blažej (2:8).
36:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Tadeáš Brož (1:8).
31:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Hrycej (1:7).
26:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej, asistoval Dominik Vorlíček (1:6).
24:57
Jan Harák střela do oblak (home run)
23:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Brož, asistoval Michal Kovář (1:5).
22:15
Vyloučen hráč Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
21:56
Kryštof Blažej klička na hranici možností
20:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Martin Boušek (1:4).
20:00
20:00
19:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Michal Pánek (1:3).
17:49
17:08
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Dominik Vorlíček.
16:25
Vyloučen hráč Vojta Zmrzlík družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
14:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej, asistoval Tomáš Pytl (0:2).
04:38
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
04:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Barbořík, asistoval Martin Hrycej (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Filip Kulhánek; hráči v poli: Tadeáš Brož, Martin Boušek, Vojta Zmrzlík, Vítězslav Matěj, Michal Kovář
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Martin Boháč, Jakub Křivanec, Adam Růžek, Ondřej Plecháč, Petr Hromádko