1:0
0:2
0:0

Technology Florbal MB - Sokol Pardubice 5:4pn
9. Martin Sobotka, 14. Štepán Švejda, 15. Vojtěch Hejduk, 21. Sebastián Šlechta, N Sebastián Šlechta - 12. Lukáš Kučera, 16. Michael Souček, 50. Jiří Kohoutek, 54. Adam Šmíd; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 16 - Martin Haleš 22; po třetinách: 3:2, 1:0, 0:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Vojtěch Kaluža , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Adam Šmíd , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Lukáš Kučera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Marek Korych , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Zdeněk Vyhnánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Sebastián Šlechta a vstřelil rozhodující gól (5:4).
65:01
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Dnes jsme do zápasu vstoupili s mnohem větším nasazením a koncentrací než včera. První třetinu jsme měli více ze hry a měli jsme z toho vytěžit více. Ve třetí třetině byl soupeř aktivnější a zaslouženě vyrovnal. Myslím, že bodové rozdělení je opravdovým zrcadlem utkání. Díky soupeři za zápas a divákům za podporu.
65:01
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Souhlasím s trenérem domácích. První půlku zápasu jsme hráli hluboko pod svoje možnosti a dostávali velmi laciné branky. Ve třetí třetině jsme začali hrát chytře na balonku a to neslo své ovoce. V prodloužení trošku divočina v nájezdech jsme selhali. Nicméně čtyři body za víkend musíme brát všemi deseti. Díky soupeři a divákům, kteří nás přijeli podpořit až z Pardubic.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:00
O zápase rozhodnou nájezdy.
64:15
Hostující utahují kohoutek s Kohoutkem na pointu.
62:55
Hejduk běžel sám na prázdnou branku, gólman se ale stihl vrátit ze střídačky zpět.
59:38
Na hřišti se neděje nic významného a tak si hosté vyžadují oddechový čas.
57:03
Probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
53:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval David Petržela (4:4).
53:16
A je vyrovnáno.
52:25
Vyloučen hráč Jakub Vajsejtl družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování.
52:25
Další velmi sporné vyloučení na scéně. Na dvě minuty si jde sednout Švejda. A vzápětí na to dostává dvojku domácí střídačka za nesportovní chování.
52:15
Vyloučen hráč Štepán Švejda družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
49:32
Trenérovi hostí se nedaří zachovat chladnou hlavu a dohaduje se s rozhodčím.
49:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval Adam Šmíd (4:3).
49:30
Kohoutek trefuje odkrytou branku a Pardubice prohrávají už jen o jeden gól.
47:48
Polovina přesilovky hostí pryč a neviděli jsme žádnou větší šanci.
46:48
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
46:25
Hosté ve výhodě, zahrají si další přesilovku.
45:55
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
42:36
Kaluža při střele na branku zlomil hokejku.
41:40
Pardubice vstoupily aktivněji do poslední třetiny a měli již několik gólových šancí.
37:28
Pardubice zahájily útočnou akci, kterou vzápětí zastavil Sobotka.
35:10
Šlechta poslal nádhernou přihrávku před branku na Kučeru, ten ale balónek netrefil.
34:07
Poslední dvě minuty je Boleslav víceméně na míčku.
31:38
Tomšík dnes zatím předvádí velmi dobrý výkon a prakticky každou střelu s přehledem likviduje.
30:03
Hejduk se v oslabení dostal do šance, bohužel branku přestřeluje.
28:11
Vyloučen hráč Sebastián Šlechta družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
28:11
Další vyloučení, tentokrát za sporné sekání si jde sednout Sebastian Šlechta.
27:40
Pardubice v plném počtu.
26:53
Cinknutí branky bylo slyšet v celé hale. Hložek málem využil přesilovku.
25:40
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:40
Pardubice se momentálně drží na útočné polovině. Jejich střely míří ale úplně mimo.
22:35
Tomšík si připisuje další povedený zákrok, skóre se tedy nemění.
20:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Jan Zoufalý (4:2).
20:35
Šlechta křížem na Zoufalého a je z toho 4 gól domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Boleslav - 9, Pardubice - 7
20:00
18:25
Nádhernou akci domácích zastavuje až Haleš, který chytá Zoufalovu střelu.
17:40
Zmatlík nezpracoval přihrávku a tak netrefuje zcela odkrytou branku.
15:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Petr Kučera (3:2).
14:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Marek Korych (3:1).
14:41
Hejduk před branku a jeden z hráčů hostí si míček posunul do branky.
13:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (2:1).
13:00
Švejda navrací Bolce vedení.
12:50
Vyhnánek v šanci mířil před branku, ale rozhodčí přerušují hru a Pardubice znovu rozehrávají.
11:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (1:1).
11:13
A je srovnáno. Kučera mířil přesně.
10:50
Tomšík zastavuje další šanci Pardubic a Martínek může v klidu rozehrát.
09:30
Hosté teď nebyli daleko od vyrovnání. Tyčka ale domácí zachránila.
08:47
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Sobotka, asistoval Sebastián Šlechta (1:0).
08:30
Technologové na míčku míří do šance.
06:42
Sobotka výborně zastavil míček a Boleslav jde dopředu.
05:20
Technologové ve spoustě šancí, Haleš však všechny střely likviduje.
03:54
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
03:54
Další vyloučení na sebe nedalo dlouho čekat. Tentokrát si přesilovku zahrají Technologové.
03:23
Domácím se daří dobře bránit a tak přesilovka hostí končí bezbrankově.
01:23
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
01:23
A máme tu první rychlé vyloučení. Připisuje si ho Jakub Kárník za hru vysokou holí.
00:01
Úvodní buly pro Sokol.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Adam Šmíd, Jiří Kohoutek, Filip Novák, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Dobré nedělní poledne. Vítáme vás u dnešního online přenosu ze zápasu KB ligy juniorů mezi domácím týmem Technology florbal MB a soupeři z Pardubic.