2:1
1:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Primátor Náchod 6:4
11. Kryštof Indruch, 11. Jan Procházka, 16. Jiří Suchomel, 33. Jiří Suchomel, 38. Jiří Suchomel, 49. Jan Procházka - 4. David Kocián, 38. Martin Brejtr, 48. Tomáš Poupa, 52. Marek Svoboda; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Radek Šafář 16 - Dominik Hanuš 17; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:2;
60:00
Střely v třetí třetině Gulls 4, Náchod 9.
60:00
Komentář trenéra hostí Daniela Prouzy: "Soupeř nás dostal pod časový a prostorový tlak a my jsme nakupili spoustu chyb, které byly potrestány. Díky odhodlání jsme se však dokázali vrátit do zápasu a zdramatizovat jej. I nadále budeme v trénincích pracovat na herním principu a v dalších fázích sezóny budeme silnější. Děkuji hráčům za předvedený výkon a soupeři gratuluji k vítězství."
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jandy, část první: "První dvě třetiny jsme až na menší detaily přesně plnili, co jsme si řekli v šatně a na výsledku utkání to bylo znát. Škoda, že jsme byli ve třetí třetině tolik vyloučení. Sami jsme si to zbytečně komplikovali.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jandy, část druhá:"Nicméně děkuji hráčům za celý víkend, nechali na hřišti všechno. Doufám, že jsme tímto odhodili výsledkovou deku, která na nás ležela a bude to jen a jen lepší. Soupeři přeji šťastnou cestu domů."
60:00
59:20
Hraje se opět 5 na 5 a zápas nám spěje do svého konce.
58:18
Timeout Florbal Primátor Náchod
58:18
Vyloučen hráč Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
58:18
Primátor si bere oddechový čas a pokusí se s utkáním ještě něco udělat. Vyrovnání není zas tak daleko. Gulliveři teď budou muset ukázat trpělivost v bránění.
57:08
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
57:08
Kozák se ale rozhodl utkání ještě zdramatizovat a opět se jde schladit na trestnou lavici.
56:50
Suchomel skvěle vybojoval míček pro Gullivery, ti mají šanci zklidnit hru.
56:12
Vstřelená branka! Ovšem úmyslným kopnutím, takže neplatí a stav zůstává stejný.
55:15
Přesilovka byla málem využita, gólman brněnských míček vytlačil snad i očima.
54:12
Vyloučen hráč Kryštof Indruch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
54:12
Indruh zatáhl za "záchrannou brzdu" a byl vyloučen za sekání. Otázkou je, zda tím svůj tým zachránil.
53:40
Šafář opět zachránil 100% šanci.
51:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda bez asistence (6:4).
51:27
Náchod využívá přesilové hry a snižuje stav skóre. Trenér Janda na střídačce domácích ožívá.
50:55
Dibelka natáhl a vypálil, gólman opět vytáhl zákrok z kategorie neuvěřitelných.
50:34
Vyloučen hráč Roman Štěrba družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
50:34
Roman Štěrba dnes hraje svůj první zápas v dresu juniorky. Na tuto situaci by však jistě nejraději zapomněl.
48:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka, asistoval Jiří Suchomel (6:3).
48:00
Jirka Suchomel předal míček Procházkovi a všichni už věděli co, bude následovat. Jan se nemýlil a odpověděl tak na předchozí gól hostů.
47:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval David Kocián (5:3).
47:46
Dibelka opozdil své rozhodnutí o zlomeček sekundy, tím však otevřel cestu Kociánovi s Poupou, kteří nabízenou šanci zúročili.
46:35
Myšlenka dobrá, provedení špatné, Konrádovi se krosovka nepovedla.
45:13
Grulich se šikovně proháčkoval a prohodil míček na dalšího ze svých spoluhráčů. Ten však již v akci tak úspěšně nepokračoval.
44:15
Indruch podcenil rozehrávku v útočném pásmu soupeře a ten toho využívá k útočné akci.
43:20
Šafář opět čaroval v bráně a uchránil náskok svého týmu.
42:30
Karpíšek obratně vyvezl míček a vybídl Konráda k zakončení. Ten však nezkrotil míček.
41:00
Ověřená pouštěná rozehrávka Gulls opět vyšla a brněnští hráči se tak mohou usadit v útočném pásmu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Gulls 11, Náchod 6.
40:00
37:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Tomáš Zoubek (5:2).
37:58
Po faulu Kozáka přišla odpověď, Cejnar si šel sednout za sekání. Hned po srovnání sil na hrací ploše přišel gól hostí, který vstřelil Martin Brejtr. To se ale nelíbilo Suchomelovi a po akci v útočném pásmu dokonal hattrick.
37:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Brejtr bez asistence (4:2).
37:35
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
35:58
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
35:58
Po nevybíravém zákroku Kozáka jdou Gullivers opět do čtyř hráčů. Primátor tak opět získal šanci snížit stav a s nepříznivým stavem zápasu něco udělat.
35:23
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Jiří Suchomel.
35:23
Dvořák vybojoval nájezd pro Suchomela. Tento šikovný dorostenec však dnes hattrick asi dát nechce.
34:45
Zbořil nyní zabránil vlastním tělem samostané akci Kříže.
33:50
Nepřesnosti v rozehrávce Gulliverů, Zelený posílá míček za mantinel. Toho využívají hosté a tlačí se do útoku.
32:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel bez asistence (4:1).
32:11
Situace z první třetiny se opakuje a Suchomel opět vymotal dva hráče a zavěsil.
31:40
Rozehrávka Gulls po slibném začátku ztroskotala na špatném zpracování od Zbořila.
30:45
Šafář vytáhl perfektní zákrok proti Cejnarově střele. Gulls jsou již v plném počtu.
29:45
Zbořil s Dvořákem chtěli dát góla ve čtyřech, málem se jim to podařilo. Ještě půl minuty budou hrát Gulliveři v oslabení.
29:05
Dibelka vyvezl míček a ušetřil Gulliverům aspoň chvilku tohoto dvouminutového trápení v oslabení.
28:29
Vyloučen hráč Tomáš Zoubek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
28:29
Zoubek se nestíhal vrátit dozadu a pomohl si nedovoleným způsobem.
27:15
Svoboda se s tím nepáral a ze standartky ohrozil Šafáře.
24:56
Šafář zhatil rychlou akci Náchoda skvělým zákrokem.
23:16
Komu se nelení, tomu se Zelení, To však zatím Ráďa Zelený nepotvrzuje. Jeho chyba zapříčinila ohrožení branky Gulls.
22:12
Roman Štěrba hledal své spoluhráče před soupěřovou bránou. Obránci Náchoda byli pozorní.
21:45
Procházka se vrátil z útoku podpořit obrannou fázi a vybojoval míček pro Gulls.
20:50
Po změně stran zápas pokračuje ve vysokém tempu.
20:00
20:00
Střely po první třetině Gulls 14, Náchod 8.
20:00
19:39
Kouč Janda je zatím klidný, jeho tým půjde do šaten s dvougólovým vedením.
18:59
Faul i na druhé straně. Šafář likviduje šanci hostů.
18:45
Faul na Konráda v rohu, Gullivers rozehrávají.
17:29
Jirka Suchomel připravil svému spoluhráči skvělou nahrávku, Zoubek jí však pohrdl.
16:55
Chyba domácího gólmana málem pomohla Náchodu ke snadnému gólu.
16:25
Dvořák dal gól, ale jen do brány stojící v rohu hřiště. Škoda.
15:01
15:01
Suchomel vybojoval míček v rohu a došel si k třetímu gólu Gullivers.
14:35
Dibelka opět zahrozil, na opačné straně se Šafář namáhal zbytečně, míček letěl tři metry nad bránu.
13:04
Náchodští jsou vysoce vytažení a ztěžují Gulliverům rozehrávku.
11:30
Šafář právě vytáhl excelentní zákrok proti samostatnému úniku Gejnara.
10:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka bez asistence (2:1).
10:24
V rychlém sledu přichází druhý gól Gulls, který vstřelil Jan Procházka.
10:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch bez asistence (1:1).
10:01
Po Dibelkově střele se k odraženému míčku dostal Indruch a srovnal stav utkání.
09:12
Zbořil perfektně vystihl gólovou nahrávku.
07:55
I na druhé straně úspěšně zasahuje brankář.
05:56
Domácí Zbořil vyzkoušel pozornost brankáře východočechů, gólman situaci zvládl.
03:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián, asistoval Daniel Kříž (0:1).
03:44
Útočník hostí Kocián se nejlépe zorientoval před Šafářovou bránou a získává vedení pro svůj tým.
02:40
Gulliveři zatím kontrolují míček a soupeře zatím k ničemu příliš nepouští.
02:00
Dovolte mi upozornit, že 2. juniorská lajna Gulls je složena ze čtyř dorostenců.
00:50
V první výraznější šanci zahrozil domácí Procházka po skvělé nahrávce Suchomela.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Richard Benjamín Chaloupka, Tomáš Poupa, Martin Brejtr, David Cejnar
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Jan Zbořil, Lukáš Dvořák, Jakub Dvořák, Tomáš Dibelka, Kryštof Indruch