3:1
0:2
- : -

FBC Dobruška - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:4
11. Magdaléna Bašová, 13. Markéta Zeisková, 19. Nikola Andršová, 30. Karolína Flidrová, 38. Kateřina Poláčková, 39. Magdaléna Bašová - 5. Lucie Romančáková, 37. Lucie Sokolová, 54. Lucie Sokolová, 54. Lucie Romančáková; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 17 - Veronika Čubová 43; po třetinách: 3:1, 3:1, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostů M. Krýsla: Chválím výkon našich holek, které dokázaly Dobrušku konečně trochu potrápit. Děkujeme soupeři za pěknou hru, která nám přinesla další zkušenosti do této soutěže a přejeme štěstí do dalších bojů.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Od nás hodně utrápená výhra. První dvě třetiny dobrý výkon, ale zbytečně jsme si zápas zkomplikovali nekoncentrovaností ve třetí třetině. Ačkoliv nám herně a střelecky víkend příliš nevyšel, vybojovali jsme důležitých šest bodů. Díky soupeři za zápas a našim fanouškům za povzbuzování.
60:00
57:44
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:30
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková z trestného střílení (6:4).
53:03
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Sokolová, asistoval Lucie Romančáková (6:3).
51:57
Vyloučen hráč Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:05
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Diana Peterová (6:2).
37:56
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Karolína Flidrová (5:2).
36:38
Vyloučen hráč Martina Joudalová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:07
29:24
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Karolína Flidrová, asistoval Kateřina Poláčková (4:1).
28:40
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
18:16
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Andršová bez asistence (3:1).
12:16
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Markéta Zeisková bez asistence (2:1).
10:10
04:50
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Monika Macháčková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čtvrtečka a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Lucie Sokolová, Monika Macháčková, Kristýna Štěpánová, Denisa Kalousková, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Michaela Ulbrichová, Vanesa Bašová, Magdaléna Bašová, Diana Peterová, Adéla Vávrová