1:5
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:12
21. Markéta Valešová, 26. Karolína Nováková, 29. Karolína Nováková, 44. Klára Hanzelínová - 3. Denisa Hyršová, 6. Michaela Kubečková, 10. Dominika Buczek, 18. Vlaďka Maděrová, 21. Sabrina Moravcová, 32. Michaela Kubečková, 39. Dominika Buczek, 43. Denisa Hyršová, 50. Laura Prusková, 51. Vlaďka Maděrová, 55. Veronika Janáčková, 55. Dominika Buczek; rozhodčí: Marek Pohunek - Milan Starý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 10, Alžběta Hánová 15 - Petra Klečková 29; po třetinách: 0:4, 3:3, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostí(Martiník Tomáš): Když si odmyslím druhou třetinu, tak slušný výkon od nás. Povedlo se nám několik hodně povedených kombinací, měly jsme tlak do útoku a dokázali jsme hrát i rychle a přesně. Ale ty opakované výpadky ve druhých třetinách mě rozhodně nenechávají klidným. Díky soupeřkám za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích(Petr Novák): Z naší strany nepovedená první třetina. Ve druhé jsme se zvedli, ale proti takto kvalitním soupeřům se zápasy už otáčí těžko. Stále nás trápí neproměňování šancí. Díky holkám za odmakaný zápas. Díky soupeřkám i rozhodčím.
60:00
59:42
Rondošová pouze do rukou Klečové.
59:20
Vítkovice se stále tlačí do brány.
58:05
Hrají se poslední dvě minuty dnešního zápasu.
55:41
Nováková pálí vedle.
54:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Michaela Kubečková (4:12).
54:09
Liberec vypadá dosti odevzdaně.
54:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Janáčková bez asistence (4:11).
54:00
Hánové míček prošel na bližší tyči.
53:38
Vítkovice kontrolují hru.
50:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová bez asistence (4:10).
50:43
Maděrová vyběhla zpoza brány a střílí desátý gól.
49:55
Vítkovice na chvilku uzamkly domácí na jejich půlce.
49:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Laura Prusková, asistoval Kristýna Chaloupková (4:9).
48:04
Liberec statečně bojuje a snaží se s výsledkem ještě něco udělat.
45:04
Buczek přeběhla celé hřiště rychlostí blesku a nahrála před bránu na osamocenou Hyršovou a trefuje tyč.
43:07
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Klára Hanzelínová bez asistence (4:8).
43:07
Rychlá odpověď Liberce.
42:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Dominika Buczek (3:8).
42:43
Duo Hyršová - Buczek si rozebralo libereckou obranu.
41:46
I na začátku třetí třetiny je tempo zápasu velmi vysoké.
38:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Denisa Hyršová (3:7).
38:11
Vítkovické hráčky napodruhé dostal míček za záda Hánové.
36:34
Lenfeldová zkusila pozornost Klečkové.
35:50
Dnešní utkání přišlo navštívit 22 diváků.
33:18
Na zemi se opět ocitla Valešová, nevypadalo to moc dobře, ale statečně se po nějaké době zvedla a odešla po svých.
31:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (3:6).
31:28
Střídání brankáře. Nový brankář Alžběta Hánová družstva FBC Liberec
30:07
Liberec měl velkou šanci být se soupeř o jednu branku.
28:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Valešová (3:5).
28:10
Nováková propálila Klečkovou.
27:15
Valešová se těžce zvedá ze země.
25:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (2:5).
25:45
Lenfeldová obešla tři hráčky a přihrála na osamocenou Novákovou a ta se svým zakončením neměla žádné problémy.
24:41
Plichtové chyběl kousek a mohla míček dorazit za záda Klečkové.
23:57
Vítkovické hráčky nepůjčují Liberci skoro vůbec míček.
22:24
Liberec napadá vítkovickou rozehrávku.
20:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová bez asistence (1:5).
20:58
Chyba v rozehrávce Vítkovic, Valešová trestá.
20:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Alexandra Glasová (0:5).
18:25
Ztráta míčku libereckých hráček na půlce.
17:11
17:11
Střelu z půlky ještě Dlouhá odrazit dokázala, ale dorážku Maděrové už neměla.
16:25
Střela Moravcové neměla ty správné parametry, aby skončila mezi tři tyčemi.
13:28
Nováková viděla nabíhající Valešovou, ale nahrávka, která šla z hole Novákové nebyla natolik přesná, aby Valešová mohla běžet sama na Klečkovou.
11:40
Chaloupková trefila tyč a pohotová Dlouhá nedovolila, aby jí míček dopadl za záda.
11:01
Na míčku více Vítkovice.
09:13
09:13
Buczek nádhernou střelou na vzdálenější tyč navyšuje skóre hostí.
08:05
Střelecký pokus Valešové zablokovala vítkovická hráčka.
05:50
Nováková vystřelila vysoko nad branku hostující brankářky.
05:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (0:2).
02:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová bez asistence (0:1).
02:54
Vítkovické hráčky dokázaly rychlý protiútok proměnit.
02:37
Závar před libereckou bránou dopadl lépe pro domácí.
01:05
Už od začátku se hraje ve vysokém tempu.
00:01
Úvodní bule pro Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Milan Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Alexandra Glasová, Michaela Kubečková, Nikola Liberdová, Dominika Buczek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Aneta Abrtová, Natálie Hroudová, Klára Hanzelínová, Dominika Plichtová, Pavla Bárková