0:0
3:2
- : -

SK Domaslavice B - FbC Coyotes Jablunkov  5:3
5. Martin Zemánek, 7. Vojtěch Peterek, 29. David Gavenda, 35. Adam Langer, 35. Vojtěch Peterek - 2. Pavel Suszka, 27. Radim Waliczko, 29. Zdeněk Letovanec; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 3:5; využití: 3:1; zásahy brankářů: Patrik Szczypka ? - Pavel Kovář ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 3:2;
36:00
34:48
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Radim Waliczko (5:3).
34:05
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Adam Langer, asistoval Martin Zemánek (4:3).
33:50
Vyloučen hráč Zdeněk Letovanec družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
32:21
Vyloučen hráč Lukáš Nieslanik družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
28:53
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Zdeněk Letovanec, asistoval Lukáš Nieslanik (3:3).
28:04
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil David Gavenda, asistoval Martin Zemánek (3:2).
27:07
Vyloučen hráč Adam Langer družstva SK Domaslavice B na 2 minuty za sekání.
26:56
Vlastní branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Radim Waliczko (2:2).
24:22
Vyloučen hráč David Tokaryk družstva SK Domaslavice B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
19:13
Vyloučen hráč Miroslav Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:30
Vyloučen hráč Martin Velčovský družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:54
Vyloučen hráč David Tokaryk družstva SK Domaslavice B na 2 minuty za bránění ve hře.
06:51
Vyloučen hráč Jakub Legierski družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
06:21
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Adam Langer (2:1).
04:35
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Martin Zemánek, asistoval David Gavenda (1:1).
01:10
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Pavel Suszka, asistoval Martin Velčovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov : brankář: Pavel Kovář; hráči v poli: Daniel Pyško, Lukáš Nieslanik, Martin Chmiel, Zdeněk Letovanec, Lukáš Turoň
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice B: brankář: Patrik Szczypka; hráči v poli: Michal Vrubel, Martin Zemánek, Vojtěch Peterek, David Gavenda, Adam Langer