3:1
6:3
- : -

FBC "BARBARIENS" H. Životice - FBC ORCA KRNOV 11:7
2. Martin Hýnar, 5. Romana Paprskářová, 14. Tomáš Schenk, 18. Tomáš Schenk, 22. Patrik Vybíralík, 25. Martin Hýnar, 28. Tomáš Schenk, 29. Martin Hýnar, 33. Martin Hýnar, 35. Martin Hýnar, 36. Tomáš Schenk - 5. Tomáš Fridel, 7. Alexandr Slejška, 9. Tomáš Fridel, 15. Alexandr Slejška, 28. Karel Tkáč, 31. Adam Derka, 34. Tomáš Fridel; rozhodčí: Aleš Onderka - Martin Cieslar; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radim Mikunda ? - Václav Hradil ?, Viktor Tkáč ?; po třetinách: 2:3, 3:1, 6:3;
36:00
35:43
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Tomáš Schenk bez asistence (11:7).
34:14
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Martin Hýnar bez asistence (10:7).
33:42
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel bez asistence (9:7).
32:08
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Martin Hýnar, asistoval Tomáš Schenk (9:6).
30:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Derka, asistoval Tomáš Fridel (8:6).
28:34
Vyloučen hráč František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
28:10
27:28
27:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Karel Tkáč, asistoval Adam Derka (6:5).
24:52
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Martin Hýnar, asistoval Matěj Hedvíček (6:4).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Viktor Tkáč družstva FBC ORCA KRNOV
24:00
24:00
23:06
Vyloučen hráč Adam Štefek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:26
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Patrik Vybíralík bez asistence (5:4).
19:25
Vyloučen hráč Martin Kozar družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za blokování hokejky.
17:51
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Tomáš Schenk, asistoval Lukáš Hrstka (4:4).
14:01
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Alexandr Slejška, asistoval Tomáš Fridel (3:4).
13:29
12:54
Vyloučen hráč Lukáš Hrstka družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
12:00
08:08
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval Adam Štefek (2:3).
06:54
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Alexandr Slejška, asistoval Matěj Meca (2:2).
04:26
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval Adam Hlušíček (2:1).
04:04
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Romana Paprskářová, asistoval Martin Hýnar (2:0).
01:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Martin Cieslar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Čeněk Kohut, Lukáš Studnička, Tomáš Fridel, Matěj Meca, Adam Derka
00:00
Line-up domácích FBC "BARBARIENS" H. Životice: brankář: Radim Mikunda; hráči v poli: Martin Kozar, Lukáš Hrstka, Matěj Hedvíček, Martin Hýnar, Jirka Bartoň