0:0
1:3
- : -

SK Domaslavice - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 3:5
3. Filip Grác, 9. David Křižák, 27. Filip Grác - 5. Pavel Kubla, 12. Filip Bernatík, 29. Vít Lestyan, 32. Vít Lestyan, 33. Vít Lestyan; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 4 + Tomáš Uher 5:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Červenka ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:3;
36:00
35:58
Vyloučen hráč Tomáš Uher družstva SK Domaslavice na 5 minut za hrubost.
32:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Daniel Beneš (3:5).
31:28
29:32
Vyloučen hráč Jan Koloničný družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
28:31
26:06
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Grác, asistoval Filip Musiol (3:2).
24:00
24:00
22:37
Vyloučen hráč Tomáš Macurák družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
20:13
Vyloučen hráč Filip Bernatík družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
14:45
Vyloučen hráč Martin Hamrozi družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:32
11:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Filip Bernatík bez asistence (2:2).
08:00
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil David Křižák, asistoval Filip Musiol (2:1).
07:19
Vyloučen hráč Martin Vicher družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
06:03
Vyloučen hráč Vít Lestyan družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za blokování hokejky.
04:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Kristián Kováč (1:1).
02:30
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Grác bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Daniel Beneš, Pavel Kubla, Filip Bernatík, Vít Lestyan, Samuel Alter