5:1
1:2
- : -

FBC Panthers Liberec B - SC Podještědí Český Dub 8:4
8. Ondřej Bartušek, 9. Lukáš Ďuriš, 22. Tomáš Hess, 23. Ondřej Bartušek, 23. Jiří Jeník, 29. Lukáš Ďuriš, 30. Jan Král, 43. Tomáš Hess - 10. Stanislav Pokorný, 21. Petr Bartoň, 36. Pavel Mužák, 37. Petr Bartoň; rozhodčí: Michal Jon - David Kodytek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Dušan Ramírez ? - Vladimír Glaser ?; po třetinách: 2:1, 5:1, 1:2;
45:00
42:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Tomáš Hess, asistoval Lukáš Ďuriš (8:4).
40:16
Timeout SC Podještědí Český Dub
40:16
Vyloučen hráč Tomáš Hess družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
40:16
Vyloučen hráč Václav Lukáš družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:54
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Bartoň, asistoval Pavel Mužák (7:4).
35:21
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Pavel Mužák, asistoval Martin Tvrzník (7:3).
30:00
30:00
29:20
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Jan Král, asistoval Martin Zeman (7:2).
28:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval David Vágner (6:2).
22:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Jiří Jeník, asistoval Jan Vondráček (5:2).
22:29
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Ondřej Bartušek, asistoval Jan Král (4:2).
21:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Tomáš Hess, asistoval Martin Zeman (3:2).
20:40
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Bartoň, asistoval Filip Iker (2:2).
15:00
15:00
14:51
Vyloučen hráč Martin Tvrzník družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání.
09:42
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Pavel Mužák (2:1).
08:58
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Jiří Jeník (2:0).
07:59
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Jon a David Kodytek.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Český Dub:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec B: brankář: Dušan Ramírez; hráči v poli: Jan Vondráček, Jiří Jeník, Martin Zeman, Lukáš Ďuriš, Václav Lukáš