1:1
2:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 3:2
33. Tomáš Skalitz, 51. Viktor Hocelík, 58. Ondřej Tichý - 30. Filip Chmelíček, 46. Petr Pražák; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: David Stojka 30 - Ondřej Lupoměch 30; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:1;
60:00
komentář vedoucího domácích (p. Jindřich Hejkal): Dneska poměrně přestřelka. Poprvé se nám letos překulilo štěstí ve vyrovnaném duelu. Přeji soupeři dobrou cestu, díky za utkání. Famfárové svátky všem hráčům, fanouškům, funkcionářům a marketérům přeji
60:00
Michal Plaček - vedoucí mužstva Přestávku v průběhu MS jsme využili k odpočinku a veškeré dovednosti z předchozích zápasů jsme ztratili. Pak na nás hra soupeře stačila. Jednoznačně jsme si zápas prohráli sami. Snad se borci zamyslí a v dalším zápase se odrazíme od florbalového dna.
60:00
střely ve třetí třetině Litvínov 12 Start 9
60:00
59:38
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
59:18
Kerzelovu střelu Stojka vyráží
57:44
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
57:07
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Daniel Hulič (3:2).
56:40
Volf z otočky mimo
55:55
Jireček v brejku, našel Skuhrovce, ten dává tyč !
53:02
Pecháček netrefuje správný prostor
51:58
Valter po sprintu přes celé hřiště hledal Krejčího u opačné tyčky, Lupoměch přihrávku sebral
50:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Daniel Hulič (2:2).
50:02
Pecháček našel Hocelíka před brankou ten neproměnil a vzápětí z protiútoku Volek též neúspěšný
45:16
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Pražák, asistoval Vojtěch Plaček (1:2).
32:35
Vyloučen hráč Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
32:02
Skuhrovec vystřelil a Skalitz tečoval a začínáme odznova
32:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Skalitz, asistoval Michal Skuhrovec (1:1).
30:48
ve velmi podobné situaci Petr Pražák, ale Stojka druhému gólu výborným zákrokem zabránil
29:16
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Jan Kerzel (0:1).
29:16
po rychlém protiútoku Kerzel přihrávkou našel Chmelíčka před brankou, ten sklepl míček za Stojkova záda
27:54
Hocelík reklamuje faul za 2 minuty, rozhodčí přisuzují jen rozehrávku
27:34
Hulič hledal přihrávkou Skalitze před brankou, obrana Startu pozorná
26:52
Start již dlouhou dobu okupuje území Bivoje a moc jim míček nenechává, ale zatím bez vyložené gólové šance
26:28
další rozehrávka v pásmu domácích
25:34
Pražák z levé strany trefuje masku Stojky
20:01
nevzpomínám si, kdy naposledy jsem viděl bezbrankovou třetinu (zda vůbec někdy), tak jsem zvědavý, kdy padne první