1:1
2:1
- : -

FBC Sokol Písek - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 3:2
28. Markéta Šourková, 40. Lucie Vlachová, 42. Markéta Šourková - 25. Lada Tancerová, 37. Lada Tancerová; rozhodčí: David Štos - Petr Kadlec; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Kateřina Hejtmánková ? - Tereza Mlezivová ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:1;
45:00
44:32
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
43:34
Timeout FBC Sokol Písek
41:36
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Markéta Šourková, asistoval Tereza Houšková (3:2).
40:52
Vyloučen hráč Karolína Kašparová družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:25
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Lucie Vlachová, asistoval Kateřina Zobalová (2:2).
36:17
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Lada Tancerová bez asistence (1:2).
30:00
30:00
27:43
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Markéta Šourková bez asistence (1:1).
24:04
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Lada Tancerová, asistoval Pavla Vlčková (0:1).
15:00
15:00
03:37
Vyloučen hráč Lada Tancerová družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Štos a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích FBC Sokol Písek: brankář: Kateřina Hejtmánková; hráči v poli: Markéta Šourková, Lucie Predajňová, Lucie Vlachová, Tereza Houšková, Kateřina Zobalová