3:2
1:2
- : -

FbC Asper Šumperk - FBS Olomouc B 6:6
5. Jan Kašpar, 11. Matěj Ivo Pírek, 16. Jan Jarmar, 18. Daniel Svoboda, 21. Jan Jarmar, 31. Jan Kašpar - 5. Adam Kocourek, 7. Kryštof Brzobohatý, 13. David Tichý, 14. Matyáš Polak, 27. Vladimír Černohorský, 27. David Tichý; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Juráň ?, František Juráň ?, František Juráň ? - Patrik Ďurajka ?, Patrik Ďurajka ?, Vilém Bodnár ?; po třetinách: 2:2, 3:2, 1:2;
36:00
31:14
Vyloučen hráč Martin Stránský družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:34
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Kašpar, asistoval Jan Jarmar (6:6).
26:51
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil David Tichý, asistoval Kryštof Brzobohatý (5:6).
26:06
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Vladimír Černohorský, asistoval Martin Stránský (5:5).
20:46
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar, asistoval Matyáš Chovanec (5:4).
17:38
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Svoboda, asistoval Jan Jarmar (4:4).
15:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar, asistoval Tomáš Kubíček (3:4).
13:21
Timeout FbC Asper Šumperk
13:21
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Matyáš Polak, asistoval Martin Stránský (2:4).
12:38
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil David Tichý, asistoval Adam Kocourek (2:3).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Ďurajka družstva FBS Olomouc B
12:00
12:00
12:00
10:13
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Ivo Pírek, asistoval Matěj Hýbner (2:2).
06:29
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Kryštof Brzobohatý bez asistence (1:2).
04:55
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Adam Kocourek, asistoval Matyáš Polak (1:1).
04:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Kašpar bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc B:
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: František Juráň; hráči v poli: Matyáš Chovanec, Jiří Flašar, Filip Černohous, Jan Kašpar, Tomáš Kubíček